آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاپیتان فایبیک: SOL و LINK با آماده شدن آلت کوین‌ها برای حرکت‌های بزرگ به اوج می‌رسند!😮

SOL، LINK با آماده شدن آلتکوین‌ها برای اوج گرفتن، برای حرکت‌های بزرگ آماده شوید

کاپیتان فایبیک: SOL و LINK با آماده شدن آلت کوین‌ها برای حرکت‌های بزرگ به اوج می‌رسند!

به گزارش زوم ارز، با توجه به گفته‌های کاپیتان فایبیک، تحلیلگر فنی، افرادی که در حاصل‌آلتکوین‌ها سرمایه‌گذاری دارند باید صبور باشند. فایبیک در یک پست اشاره کرده است که بازار حاصل‌آلتکوین‌ها به زودی ممکن است به سطوح صعودی برسد.

در دو پست دیگر، تحلیلگر به دو حاصل‌آلتکوین خاص اشاره کرده است که پتانسیل صعودی بسیار زیادی دارند. اولین حاصل‌آلتکوین که اشاره شده، سولانا (Solana) است و دومین حاصل‌آلتکوین که به آن اشاره شده، چین‌لینک (Chainlink) است.

SOL به $۳۳۳؟

با توجه به گفته‌های فایبیک، قابل استناد است که قیمت ارز دیجیتال SOL ممکن است به ۳۳۳ دلار برسد. او این ادعا را با به اشتراک گذاشتن یک نمودار سه روزه که نشان می‌دهد SOL از حرکت نزولی خارج می‌شود، توجیه کرده است. در این روزها، ارز دیجیتال SOL تجربه یک اصلاح قابل توجه کرده است.

اما در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت SOL به صورت مثبت عمل کرده است. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت SOL ۱۰۳.۲۵ دلار بوده است که نشانگر یک صعود ۶.۸۱٪ در ۲۴ ساعت گذشته است.

نمودار ۴ ساعته SOL/USD تأیید می‌کند که ساختار بازار از شرایط نزولی خارج شده و در جهت صعودی حرکت می‌کند. این نمودار همچنین نشان می‌دهد که SOL توانست مقاومت ۹۹.۲۳ دلاری را که در گذشته یک مانع دشوار به نظر می‌رسید، برطرف کند.

اگر SOL با ادامه این حرکت، ممکن است به ۱۰۸.۵۳ دلار برسد که مقاومت اصلی بعدی است.

نماد فنی با استفاده از خط تجمع/توزیع (A/D) نشان می‌دهد که گاوها در برابر کنترل حرکت توسط خرس‌ها مقاومت کرده‌اند. با این حال، اگر SOL قصد دارد به ۳۳۳ دلار برسد، تقاضا باید بسیار بیشتر از آنچه که در حال حاضر وجود دارد باشد.

نمودار 4 ساعته SOL/USD (منبع: TradingView)
نمودار ۴ ساعته SOL/USD (منبع: TradingView)

با توجه به وضعیت RSI، در کوتاه مدت، قابل استناد است که قیمت SOL می‌تواند تا ۱۵۰ دلار افزایش یابد. در زمان انتشار، RSI نشان می‌دهد که فشار خرید بسیار بالا است.

اگرچه قیمت ممکن است دوباره کاهش یابد، وجود حمایت در حد ۱۰۰ دلار می‌تواند به SOL کمک کند تا حرکت را حفظ کند. همچنین، فایبیک در یک توییت دیگر به اشاره کرده است که LINK نیز ممکن است برای تجمع آماده شود.

LINK Eyes $16.50

LINK نیز ساختاری مشابه SOL را داشت، زیرا قیمت به بالای ۱۵ دلار رسید. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) به ناحیه مثبت منتقل شده بود. همچنین، ۱۲ EMA (آبی) و ۲۶ EMA (نارنجی) بالای نقطه هیستوگرام صفر بودند.

این شرایط نشان می‌دهد که خریداران از فروشندگان پیشی گرفته‌اند و قدرت خرید قوی است. اگر این وضعیت ادامه یابد، LINK می‌تواند برای حرکتی آماده شود که آن را به ۱۶.۵۰ دلار برساند.

نمودار 4 ساعته LINK/USD (منبع: TradingView)
نمودار ۴ ساعته LINK/USD (منبع: TradingView)

مانند MACD، جریان پول Chaikin (CMF) نیز به میزان مثبت افزایش یافت. این حرکت نشان می‌دهد که نیروی خرید در LINK به تدریج افزایش یافته است. این شاخص احساس را تأیید می‌کند که LINK ممکن است به زودی برای یک حرکت بزرگ آماده شود.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده