آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افزایش ۳۱ میلیارد دلاری، رهبر MemeCoin شیبا اینو ظاهر شد!

با افزایش ۳۱ میلیارد دلاری، رهبر MemeCoin شیبا اینو ظاهر شد!

به گزارش زوم ارز، همانطور که داده‌های Kaiko، ارائه‌دهنده پیشرو داده‌های بازار ارزهای دیجیتال، نشان می‌دهد، توکن‌های میم در هفته‌های اخیر به خط مقدم بازار ارزهای دیجیتال افزایش یافته‌اند. آخرین گزارش آن‌ها نشان می‌دهد که توکن‌های میم دستاوردهای قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند و حجم معاملات هفتگی را به نزدیک به ۸۰ میلیارد دلار رسانده‌اند که در چند سال گذشته یک رکورد بالا محسوب می‌شود.

در میان این توکن‌های میم، شیبا اینو به عنوان رهبر بلامنازع حجم معاملات در هفته گذشته برجسته شده است. با حجم معاملات خیره کننده ۳۱ میلیارد دلاری، SHIB نه تنها از Dogecoin با حجم معاملات ۲۳ میلیارد دلاری پیشی گرفت، بلکه از سایر آلتکوین های برجسته مانند Solana  نیز بهتر عمل کرد.

افزایش فعالیت معاملاتی SHIB به وضوح در نمودار همراه منعکس شده است، که نشان دهنده افزایش چشمگیر فعالیت بازار میم کوین در طی ۱۲ روز در ماه مارس است. توکن هایی مانند WIF، DOGE، SHIB، PEPE و غیره شاهد دو برابر شدن حجم معاملات خود بوده اند و به سطوح بی سابقه ای بالغ بر ده ها میلیارد دلار رسیده اند.

صعود SHIB به رده های بالای سلسله مراتب میم کوین از رشد قابل توجه قیمت آن مشهود است. از ابتدای ماه مارس، قیمت SHIB با ۱۵۴ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۴۵۶۷ دلار در هر توکن رسیده است. این افزایش، آن را به ده ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار سوق داده است، موفقیتی که تنها تعداد کمی به آن دست یافته اند.

مدتی پیش پیش‌بینی می‌شد که یک توکن به نام میم ظاهر خواهد شد. اما اخیراً برجسته شدن SHIB نشان می‌دهد که یک روند گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال در حال رخ دادن است. توجه سرمایه‌گذاران به توکن‌های میم، از جمله SHIB، رو به افزایش است. این توکن‌ها علیرغم ماهیت خنثی و غریب‌شان، قدرتی قابل توجه برای افزایش ارزش خود نشان داده‌اند و سرمایه‌گذاران جدیدی را جذب کرده‌اند که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این دنیای مهیج میم کوین هستند.

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده