لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

شیبا اینو با کاهش بازار، افزایش قیمت شگفت انگیزی را منتشر می کند

شیبا اینو با کاهش بازار، افزایش قیمت شگفت انگیزی را منتشر می کند

شیبا اینو با کاهش بازار، افزایش قیمت شگفت انگیزی را منتشر می کند

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو SHIB علی‌رغم افت بازار، افزایش غیرمنتظره قیمت را ثبت کرد.

ارز دیجیتال شیبا اینو، علی‌رغم زیان های ثبت شده بازار، در ۲۴ ساعت گذشته سودهای شگفت انگیزی را ثبت کرده است. شیبا اینو یک حرکت نادر را به تصویر می‌کشد.

در زمان انتشار این خبر، SHIB با ۴.۴۹ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۸۲۶ دلار رسید. این توکن نیز در هفت روز گذشته ۱۲.۹۲ درصد افزایش یافته است. بازار کریپتو در ۱۴ ژوئیه پس از اینکه یک قاضی حکم داد که XRP یک کد دیجیتال است، یک رونق مثبت دریافت کرد. این خبر امیدها را در بازار افزایش داد زیرا سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال نفس راحتی کشیدند که ممکن است دیگر آلت کوین ها به هر حال اوراق بهادار در نظر گرفته نشوند. همانطور که انتظار می رفت، بازار در حال تجربه ضرر است زیرا سرمایه گذاران پس از افزایش روز گذشته سود گرفتند. برندگان بزرگ رالی دیروز مانند XRP ،Stellar (XLM) و Cardano (ADA) در حال ثبت ضرر هستند. ارزش کل بازار ارز دیجیتال در حال حاضر با ۲.۳۵ درصد کاهش به ۱.۲۲ تریلیون دلار رسیده است. تبلیغات Shiba Inu دستاوردهای خود را حفظ کرده است و در حال حاضر در برابر پس‌زمینه دارایی‌های کریپتو که در حالت قرمز معامله می‌شوند، بالاتر معامله می‌شود.

گفته می شود، شیبا اینو SHIB با مانع بعدی خود در ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار روبرو است، جایی که ۲۳۳۸۰ آدرس ۱۱.۵ تریلیون SHIB خریداری کردند. RSI به سطح مثبت ۶۰ رسیده است و به خریداران مزیت می دهد. با این حال، در صورت کسب سود، SHIB ممکن است سطح ۰.۰۰۰۰۰۷۷ دلار را به عنوان یک حمایت میانی هدف قرار دهد.

منبع: U.Today

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده