آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جهش عظیم ۳۵۶۱۴ درصدی SHIB Burns در روز یکشنبه!⏫

جهش عظیم 35614 درصدی SHIB Burns در روز یکشنبه!

جهش عظیم ۳۵۶۱۴ درصدی SHIB Burns در روز یکشنبه!⏫

به گزارش زوم ارز، کاوشگر Shibburn نشان می‌دهد که در روز یکشنبه، نرخ سوزاندن سکه‌های میم شیبا اینو به رشد خیره‌کننده‌ای رسید و به میزان فوق‌العاده ۳۵۶۱۴ درصد افزایش یافته است.

تاکنون، این افزایش عظیم از بین رفته است و خواندن نرخ رایت به ناحیه قرمز رسیده است.

نرخ سوختن SHIB برای یک روز منفجر می‌شود، اما مشکلی وجود دارد

داده‌های ارائه شده توسط Shibburn نشان می‌دهد که در روز یکشنبه، جامعه SHIB با افزایش ۳۵۶۱۴.۰۸ درصدی در نرخ سوزاندن سکه‌های میم شیبا اینو روبرو شد. این افزایش شگفت‌انگیز ناشی از سوزاندن تنها ۳۶۵۵۴۴۳۱ سکه میم شیبا اینو بوده است.

تاکنون، این افزایش عظیم از بین رفته و نرخ سوزاندن به نسبتی بالا کاهش یافته است. در حال حاضر، حدود ۱۱,۶۶۸,۸۹۱ سکه SHIB نابود شده است. تراکنش‌ها به سرعت انجام شده و بزرگترین آن‌ها به آدرس‌های بلاک چین مرده، به میزان ۲,۱۲۳,۴۵۶ SHIB، ۱,۱۲۴,۲۲۷ SHIB و ۱,۱۶۸,۷۶۰ SHIB انجام شده است. حتی کوچکترین تراکنش نیز ۱۳,۷۱۹ SHIB را شامل می‌شود.

تیم SHIB همچنین اعلام کرده است که برای جبران و ایجاد هیجان برای ارتش SHIB و خوانندگان SHIB، ۳۰۰۰ NFT جلد دوم مجله شیب را ارائه خواهد داد. این هدایا جلد دوم مجله SHIB را با مشارکت کاربران در وب‌سایت خودشان در اختیار گیرندگان قرار خواهد داد. علاوه بر این، تیم از ارتش SHIB خواسته است حدس بزنند کدام فرد مشهور روی جلد مجله شیب شماره دوم قرار خواهد گرفت. این موضوع به عنوان یک بازی پیشنهادی توسط لوسی، کارشناس رسمی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی SHIB، مطرح شده است. او تصریح کرده که “یک ورزشکار مشهور” به احتمال زیاد بر روی جلد قرار خواهد گرفت. این اقدامات جدید جزئی از تلاش مجله برای اطلاع‌رسانی منظم از به‌روزرسانی‌ها، ایده‌ها، و اختراعات جدید در حوزه کریپتو و به ویژه اکوسیستم SHIB هستند.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده