آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به اتفاقات اخیر رمز ارز PEPE که در بازار رخ داده است

نیم نگاهی به اتفاقات اخیر رمز ارز PEPE که در بازار رخ داده است

نیم نگاهی به اتفاقات اخیر رمز ارز PEPE که در بازار رخ داده است

به گزارش زوم ارز، در بازار گسترده و هنوز تجربی ارزهای دیجیتال، اینفلوئنسرها و طرفداران اغلب دیدگاه‌های مختلف را درباره ارزهای دیجیتال محبوب خود به اشتراک می‌گذارند. بیشتر اوقات، آنها این دارایی‌ها را به عنوان سرمایه‌گذاری‌های شخصی خود در نظر می‌گیرند – یک رفتار متداول که انتظار می‌رود از یک شخص علاقمند به یک دارایی داشته باشیم.

با این حال، می‌توان عنوان کرد که اینفلوئنسرها، با بهره‌گیری از تأثیر و نفوذ خود، می‌توانند برای جذب سرمایه‌ی نقدینگی به منظور تبادل با توکن‌های دیجیتالی که در اختیار دارند، اقدام نمایند، اما اصرار بر داشتن آن به مدت طولانی را ندارند. این واقعیت به تازگی در فعالیت‌های زنجیره‌ای و اجتماعی به نمایش گذاشته شده است که می‌توانست برای یک معامله‌گر مطرح میم‌کوین اتفاق بیافتد.

همانطور که تحلیلگر زنجیره ای اعلام کرد، اخیراً Wynn مبلغ ۷.۵۴ میلیون دلار به ارزش ۴۹۱ میلیارد PEPE را به حساب Binance منتقل نمود. اطلاعات مربوط به Etherscan، نشان می دهد که این واریز در ساعت ۰۷:۳۱ صبح +UTC با شناسه تراکنش «۰xb46…۳afd5c» صورت گرفته است.

لازم به ذکر است که اینفلوئنسر، پس از یک ساعت از واریز پستی کرد که “PEPE هنوز به شدت کم ارزش است”. با توجه به تصاویر صفحه نمایشی که توسط Lookonchain فراهم شده و به اشتراک گذاشته شده، جیمز وین همراه با دو پست افزایشی دیگر مرتبط با PEPE ادامه داد.

سپرده‌گذاری از کیف‌پول شخصی به صرافی‌های رمزنگاری عمدتا معادل قصد فروش محصولات است و اغلب انجام می‌شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

قبلا، Wynn 8524 دلار برای خرید ۲.۸۳ تریلیون PEPE صرف کرد که معادل ۴۴.۴ میلیون دلار با قیمت های فعلی است. این اینفلوئنسر به مرور زمان بخشی از این مقدار را فروخته است. درحال حاضر، آخرین فعالیت او حدود نیمی از ذخایر باقیمانده در jwynn.eth را خالی کرده است.

تا زمانی که این متن نوشته می‌شود، تعداد ۴۷۶.۸ میلیارد PEPE در این حساب وجود دارد که معادل حدود ۷.۴۸ میلیون دلار است.

PEPE، میم کوین ها و نظریه احمق بزرگ

ممکن است ممون‌های مانند PEPE، اغلب بدون ارزش اساسی بوده و تنها به واسطه هیاهو و فروشندگان در رسانه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته باشند. افرادی که این ارزها را می‌خرند، عمدتاً با امید به این هستند که بتوانند آنها را با قیمت بیشتری به دیگران فروخته و سود کسب کنند، که این عمل به نوعی قمار و بازی شانس است.

این مفهوم با اصطلاح “نظریه احمق بزرگ” تطابق دارد، که نشان می‌دهد امکان دارد با خرید دارایی‌هایی که بیش از اندازه ارزش‌گذاری شده‌اند و سپس فروش آنها به یک “احمق بزرگ” سود کسب شود.

به علاوه، این تئوری در مورد ریسک ذاتی چنین سرمایه‌گذاری‌هایی تأکید می‌کند، زیرا وقتی بازار در نهایت خریداران مایل را از دست می‌دهد، معامله‌گران احتمال دارد ارزهای دیجیتال بی‌ارزش را در اختیار داشته باشند. و هنگامی که هیاهو کاهش یافته و تقاضا کاهش یابد، ممکن است منجر به زیان‌های مالی قابل توجهی شود.

در پایان، این فعالیت اخیر نشان می‌دهد که عدم پیروی بی‌تامل از تأثیرگذاران رمزپایه در تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری اهمیت دارد.

منبع: finbold.com


تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده