آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سام آلتمن: Worldcoin با افزایش تقاضا با چالش های عملیاتی بزرگی مواجه است

سام آلتمن: Worldcoin با افزایش تقاضا با چالش های عملیاتی بزرگی مواجه است

سام آلتمن: Worldcoin با افزایش تقاضا با چالش های عملیاتی بزرگی مواجه است

به گزارش زوم ارز، سام آلتمن، یکی از خالقان، امروز در کنفرانسی گفت: Worldcoin، یک پروژه رمزنگاری متمرکز بر هویت، با چالش های عملیاتی بزرگی روبرو است.

مدیرعامل شرکت OpenAI خالق ChatGPT در پنلی در Token 2049 در سنگاپور گفت.

“البته [چالش] دیگر غلبه بر آن نوع مقاومت بیومتریک است.

پروژه Worldcoin که به طور رسمی در ۲۴ جولای راه اندازی شد، کاربران را تشویق می کند تا هویت خود را به صورت آنلاین با ثبت نام برای شناسه جهانی از طریق اسکن عنبیه به اثبات برسانند. این سازمان «گوی‌ها» را در ده‌ها شهر در سراسر جهان، عمدتاً در جنوب جهانی، مستقر کرده است.

رشد فزاینده

الکس بلانیا، یکی از بنیانگذاران Worldcoin، در همان پنل گفت که گفتگو با تنظیم‌کننده‌ها و سیاست‌گذاران در سرتاسر جهان به بخش عمده‌ای از کار او پس از اجرای پروژه تبدیل شده است.

بلانیا گفت: «ما در هفته‌های پس از راه‌اندازی یک موج واقعاً دیوانه‌کننده و دیوانه‌کننده داشتیم. دیوانه‌کننده‌ترین چیز برای ما این بود که صف‌های طولانی و طولانی از مردم تقریباً در همه جا منتظر راه‌اندازی بودند. و مدیریت آن واقعاً سخت بود.»

بلانیا اضافه کرد که تیم در حالی که با سیاستگذاران بیشتری صحبت می‌کند، در حال افزایش است و «فقط مقیاس‌پذیر است».

نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

نگرانی‌ها در مورد حفظ حریم خصوصی داده‌ها این پروژه را از مدت‌ها قبل از راه‌اندازی آن تشدید کرده است، اما بلانیا تکرار کرد که Worldcoin داده‌ها را پس از انجام اسکن عنبیه ذخیره نمی‌کند.

بلانیا گفت: «داده‌های شما حذف شده است. «شما در واقع کاملاً ناشناس می‌مانید، که بسیار بسیار قدرتمند است، با توجه به اینکه معتقدم ما باید این موضوع را در سطح جهانی کشف کنیم – نوعی مکانیسم تأیید در اینترنت. و من فکر می‌کنم World ID فرصتی برای انجام این کار به روشی واقعاً و واقعاً حفظ حریم خصوصی است.»


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده