آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پروتکل رم ۹ میلیون دلار را تضمین می کند تا قابلیت های سولانا را به لایه Ethereum-2 بیاورد

پروتکل رم 9 میلیون دلار را تضمین می کند تا قابلیت های سولانا را به لایه Ethereum-2 بیاورد

پروتکل رم ۹ میلیون دلار را تضمین می کند تا قابلیت های سولانا را به لایه Ethereum-2 بیاورد

به گزارش زوم ارز، پروتکل رم به ارزش ۹ میلیون دلار در یک دور مالی برای ادغام خدمات مدولار از شبکه Solana به اکوسیستم اتریوم تعهد کرده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار کانال تلگرام ما را دنبال کنید

این پروتکل اعلام کرده که برای تأمین مالی خود از چند سرمایه‌گذار معتبر از جمله Hack VC، Polygon Ventures، HashKey، Portal Ventures، Bankless Ventures، Robot VC، LBank، Anagram، TRGC و Perridon Ventures استفاده کرده است.

این جمعیت شامل سرمایه‌گذاران معروفی همچون آناتولی یاکوونکو و آستین فدرای سولانا نیز بود. از دیگر سرمایه‌گذاران حاضر می‌توان به نیک وایت، سانتیاگو سانتوس، کامفی کپیتال و جیسون یانوویتز نام برد.

پروتکل رم

با توجه به پروتکل مورد نظر، این پلتفرم برای یکپارچه سازی قابلیت‌های سلانا با سرویس‌های اتریوم طراحی شده است.

این رویکرد به جمع‌آوری‌های مبتنی بر اتریوم اجازه می‌دهد از Solana به‌عنوان یک ترتیب‌دهنده مشترک استفاده شود، که باعث تأیید سریع‌تر تراکنش‌ها، افزایش حریم خصوصی و مقیاس‌پذیری، و کاهش هزینه‌های بلاکچین می‌شود.

پروتکل رم بیان کرد که ویژگی ترتیب‌دهنده ایزوله اتریوم نگرانی‌ها را در مورد تکه‌تکه شدن نقدینگی، ضعف امنیتی پیوند و قدرت همکاری در نقشه راه شبکه متمرکز ایجاد می‌کند. به همین علت، بسیاری از ادغام‌ها به ترتیب‌دهنده‌های متمرکز وابسته هستند که با خود دارای ریسک‌هایی از جمله سانسور، محدودیت‌های دید و خطاهای بحرانی زمانی همراه هستند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

برای حل چالش‌های موجود، پروتکل رم امکان می‌دهد که جمع‌آوری‌ها از اعتبارسنجی‌های Solana به عنوان ترتیب‌دهنده‌های مشترک برای تراکنش‌ها، نگهداری وضعیت و انتشار تراکنش‌ها استفاده کنند. این رویکرد به دنبال تبدیل ظرفیت بیش از ۵۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه (TPS) Solana به زیرساخت جمع‌آوری‌های اتریوم است. علاوه بر این، این پروتکل قابلیت ترکیب اتمی را با تراکنش‌های تایید شده در سولانا فراهم می‌کند تا قبل از ارسال به اتریوم اطمینان حاصل شود.

پروتکل رم فرصتی فراهم می کند تا توسعه دهندگان بتوانند به جای ساختارهای جدید، بر روی برنامه های خود و همکاری زنجیره‌ای متمرکز شوند. توسعه دهندگان اتریوم می توانند از فناوری‌های آشنا مانند OP Stack برای اجرا و نگهداری وضعیت استفاده کنند.

معماری توالی سنج مشترک

معماری ترتیب‌دهنده پیشنهادی شامل ویژگی‌های Rhea، Remus، Romulus و Hercules است.

Rhea اطمینان می‌دهد که توالی منصفانه و ارسال به Solana حفظ شود، در همین حال Remus تراکنش‌های اتمی را در تمام مجموعه‌ها افزایش می‌دهد.

با توجه به پروتکل:

“Rhea امکان‌پذیر می‌سازد که تراکنش‌های جمع‌آوری به صورت توالی و منصفانه پردازش شوند. تمام تراکنش‌ها با یکپارچه‌ترین روش ممکن بررسی می‌شوند و بر اساس اولویت اول، اولین خدمت پردازش می‌شوند. از سوی دیگر، Remus به عنوان یک سرویس ممتاز اتمی تراکنش‌های متقاطع را فعال و اجرا می‌کند.”

رومولوس، فرایندهای تراکنش‌های اتمی را در سراسر سولانا و انواع مختلف آن را آسان می‌سازد، در حالی که هرکول بلوک‌های تراکنش سفارش‌شده از سولانا را تأیید می کند.

منبع: cryptoslate.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی