آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دلیل افزایش بدون توقف قیمت رندر چیست؟

دلیل افزایش بدون توقف قیمت رندر چیست؟

دلیل افزایش بدون توقف قیمت رندر چیست؟

به گزارش زوم ارز، قیمت رندر (RNDR) به سمت تائید الگوی صعودی خود پیش می رود، این امر نشان از رشد پیوسته در بازار است. با توجه به اهمیت بیشتری که آلتکوین‌ها در نظر سرمایه‌گذاران دارند، افزایش قیمت احتمالا ادامه خواهد یافت. اما، رندر به زودی به یک بازار برتر نزدیک است و افرادی که در حال حاضر به دنبال پیشرفت هستند باید به این پیشرفت توجه کنند.

دارندگان رندر دوباره فعال شدند

قیمت رندر ممکن است به میزان بیشتری افزایش یابد به دلیل اینکه آلتکوین به دلیل جذب بیشتر سرمایه‌گذاران، سیگنال خرید قوی‌تری را اعلام می‌کند. قیمت و آدرس‌های فعال روزانه هر دو در حال حاضر در حال افزایش می‌باشند که باعث ایجاد شرایط صعودی برای این دارایی می‌شود.

با توجه به این موضوع، ارزهای دیجیتال برای انباشتگی بهینه طراحی شده‌اند، که به نوبه خود از افزایش قیمت حمایت می‌کنند. اگر این پیامد برای RNDR نیز قابل اعمال باشد، می‌تواند منجر به افزایش قیمت آلتکوین به ۱۱ دلار یا حتی بیشتر شود.

آدرس های فعال را ارائه دهید. منبع: Santiment
آدرس های فعال را ارائه دهید. منبع: Santiment

در حال حاضر، با وجود واقعیت اینکه تقریبا ۹۰٪ از عرضه Render در سود است، این شرکت هنوز فضایی برای رشد دارد. به طور کلی، زمانی که تقریبا ۹۵٪ از عرضه یک دارایی سودآور باشد، یک بازار برتر شکل می‌گیرد. این بازار اولیه همراه با اصلاحاتی است که باعث سرد شدن آن می‌شود.

عرضه در سود ارائه شود. منبع: Santiment
عرضه در سود ارائه شود. منبع: Santiment

بنابراین، RNDR در آینده ممکن است به روند صعودی خود ادامه دهد، که در این روند الگوی دوپایین صعودی تأیید می‌شود. با این حال، پس از آن، آلت کوین در مقابل اصلاحات آسیب پذیر قرار خواهد گرفت و این موضوع آن را به یک سطح مهم برای مشاهده تبدیل خواهد کرد.

پیش‌بینی قیمت RNDR: بعد از ۱۱ دلار چه می‌شود؟

با توجه به افزایش ۸.۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت رندر در حال حاضر به ۱۰.۸ دلار رسیده است. ارز رمزنگاری شده در حال تشکیل الگوی “W” است که نشان‌دهنده اعتباربخشی است.

الگوی دوباله یک شکل تحلیلی نزولی است که با دو قله متوالی در یک سطح معین شناسایی می‌شود. این الگو نشان‌دهنده احتمال بازگشت روند از صعودی به نزولی است زمانی که قیمت زیر سطح حمایت خط گردن فرو می‌رود.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد:

RNDR با رد کردن مرز ۱۱.۲ دلار، به سمت حرکت به سمت هدف ۲۰ درصدی خود نزدیک شده است. در صورت ادامه این روند صعودی، قیمت Render ممکن است به سمت ۱۱.۵ دلار و بالاتر افزایش یابد و الگوی اعتبارسنجی نیز تثبیت شود.

با این اوصاف، اگر بازار برتر جدیدی شکل بگیرد و سرمایه‌گذاران به دنبال کسب سود به سمت فروش حرکت کنند، احتمالاً رخدادهای منفی بیشتری به وقوع خواهد پیوست و موجب شکست آنها خواهد شد.

تحلیل قیمت رندر. منبع: TradingView
تحلیل قیمت رندر. منبع: TradingView
از طرف دیگر، اگر RNDR نتواند حتی به مبلغ ۱۱.۲ دلار برسد و قبل از فروش احتمالی تصحیح شود، قیمت آلتکوین به ۹.۲ دلار کاهش پیدا می‌کند. این امر باعث لغو روند صعودی می‌شود و رندر در معرض خسارت ناشی از کاهش قیمت زیر ۹ دلار قرار می‌گیرد.

منبع: beincrypto. com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده