آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ویتالیک بوترین: RAI می تواند یک فعال برای LSD ها باشد

ویتالیک بوترین در حال نقد کردن ۱ میلیون دلار مشاهده شد

ویتالیک بوترین: RAI می تواند یک فعال برای LSD ها باشد

به گزارش زوم ارز،

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، فکر می کند RAI، اولین استیبل کوین در پلتفرم Reflexer، می تواند یک فعال برای Liquid Staking (LSD) باشد. او همچنین معتقد است که ظهور RAI می تواند تسلط لیدو را در اکوسیستم LSD حل کند. Lido بیش از ۳۰٪ از کل LSDها را در بازار کریپتو کنترل می کند.

Buterin نظر خود را هنگام شرکت در بحث در مورد اختلاف Reflexer Finance بیان کرد. به گفته بنیانگذار اتریوم، حاکمیت فعال RAI ممکن است نیازی به ادامه راه نداشته باشد. اگر جامعه RAI برای حمایت از ETH ، مدیریت فعال تری انجام دهد و عمداً فقط اشکال غیرمسلط ETH سهامدار را بپذیرد، کافی است.

در توضیح بیشتر، بوترین اشاره کرد که موقعیت فعلی او از ایده قبلی اکوسیستم استیبل کوین ها جدا است. او فکر می‌کند که RAI می‌تواند در جایگاه مینیمالیستی قرار بگیرد، جایی که MakerDAO پروژه پیشرو در جایگاه اول باقی می‌ماند. با این حال، او معتقد است اگر MakerDAO خود را در جهات عجیب و غریب اژدر کند، RAI به طور طبیعی می تواند به رده متوسط ​​نزدیک شود.

یکی از اعضای تیم RAI در Reza.eth در X (توئیتر) شناسایی کرد که افکار بوترین با برنامه‌های تیم پروژه هماهنگ است. به گفته وی، برای حمایت از ال اس دی اقلیت ها نیاز به حاکمیت بیشتر است. اتفاقاً برای دستیابی به حاکمیت بیشتر، لازم است سیستم را از طریق یک تسویه حساب جهانی بازنشانی کنید.

عضو تیم RAI همچنین تصدیق کرد که نظرات بوترین در زمان جالبی رسید. چند روز پس از آن که DAO پیشنهادی را به Tally ارائه کرد، پلتفرمی که پروتکل‌های زنجیره‌ای، خزانه‌ها و کالاهای عمومی را برای تامین مالی ایجاد یک رابط کاربری تسویه حساب جهانی (UI) تامین می‌کند.

رضا معتقد است ایجاد یک رابط کاربری تسویه حساب جهانی اولین گام در راه اندازی یک فرآیند تسویه حساب جهانی منصفانه و روان است. به نظر او، ایده تیم ایجاد آینده‌ای است که در آن Reflexer Finance بتواند تغییری باشد که همه می‌خواهند ببینند و جنبشی باشد که از ال‌اس‌دی‌های اقلیت پشتیبانی کند.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده