آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران سرمایه QCP: احتمالا سقوط بیت کوین و اتریوم ادامه دارد، ریسک مشترک!

تحلیلگران سرمایه QCP: احتمالا سقوط بیت کوین و اتریوم ادامه دارد، ریسک مشترک!

به گزارش زوم ارز، طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال با فشار فروش گسترده‌ای روبه‌رو شده و اعلام داده‌های PPI بیشتر از انتظارات، این فشار فروش را تشدید کرده است.

شرکت متخصص مالی QCP Capital مستقر در سنگاپور بیان کرده که از وضعیت بازار، به ویژه نسبت به بیت کوین زیر ۶۵,۰۰۰ دلار و اتریوم زیر ۳,۰۰۰ دلار نگران هستند.

تحلیل‌گران اظهار داشته‌اند که بیت کوین با توجه به کاهش جریان ورودی در ETFهای نقدی و فروش سرمایه‌گذاران نهادی که در دوران خریدهای فزاینده اقدام به خرید نموده‌اند، با فشار نزولی روبه‌رو شده است. آنها هشدار داده‌اند که این فشار نزولی ممکن است ادامه یابد و نوسانات قوی‌تری را نیز در پی داشته باشد.

“نوسانات قبل از آخر هفته وارد بازار شده‌اند و بیت کوین به ۶۵,۵۶۵ دلار و اتریوم به ۳,۵۶۶ دلار سقوط کرده‌اند، این وضعیت ممکن است ادامه یابد.

جریان ورودی ETF نقدی بیت کوین به میزان ۱۳۲.۷ میلیون دلار خالص کاهش یافته است که نشان‌دهنده کاهش شدید تقاضاست.

“در برابر این نوسانات، سرمایه‌گذاران نگران کاهش بیت کوین زیر ۶۵,۰۰۰ و اتریوم زیر ۳,۰۰۰ دلار هستند.”

تحلیلگران به این نتیجه رسیده‌اند که ریسک برای بیت کوین  و اتریوم  زیاد شده و سرمایه‌گذاران در حال حاضر به سمت فروش تمایل دارند و انتظار کاهش در کوتاه مدت دارند.

با این حال، آنها بیان کرده‌اند که این نوسانات احتمالاً تأثیر بلندمدتی بر روند صعودی کلی نداشته و بر اساس بررسی‌های آنان، گفته می‌شود که٬گزینهٔ خرید ارزهای دیجیتال بهتر است.

آنها خود را حفظ می کنند، به خصوص که انتظار دارند تقاضا برای ETF های روزانه بیت کوین ادامه یابد.

تحلیلگران اعلام کرده اند که گزینه های تماس بیت کوین همچنان در قیمت های بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ دلار مورد تقاضا هستند که “نشان دهنده انتظارات صعودی برای عملکرد بیت کوین تا پایان سال است.”

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید