آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

خزانه پولکادوت دارای مبلغ ۲۴۵ میلیون دلار است، اما چرا در معرض مشکلات قرار دارد؟

خزانه پولکادوت دارای مبلغ 245 میلیون دلار است، اما چرا در معرض مشکلات قرار دارد؟

خزانه پولکادوت دارای مبلغ ۲۴۵ میلیون دلار است، اما چرا در معرض مشکلات قرار دارد؟

به گزارش زوم ارز، این تقریباً دو سال برابر با نرخ هزینه فعلی از باند فرودگاه است. به عبارت دیگر، این حدوداً دو سال از هزینه فعلی برای استفاده از باند فرودگاه است.

با توجه به نرخ فعلی هزینه، حدود دو سال به خزانه‌داری فرصت باقی مانده است، اما پیش‌بینی اطمینان‌بخش درباره نوسان خزانه‌های ارز دیجیتال مشکل است.

شش ماه اول هزینه پولکادات

در اوایل سال جاری، Polkadot مقدار زیادی سرمایه را در بخش خود جذب کرد و حدود ۸۷ میلیون دلار در ۱۱ میلیون DOT را در پروژه های مختلف جابجا کرد.

با توجه به گزارش، این شبکه تقریبا ۳۷ میلیون دلار را برای فعالیت‌های Outreach خود مانند تبلیغات، حمایت‌های مالی و برگزاری رویدادها سرمایه‌گذاری کرده است. این شبکه قراردادهای حمایت مالی با راننده مسابقات خود، کانر دالی را امضا کرده است و همچنین تعدادی فعالیت بازاریابی را انجام داده است که برای تقویت قبولی و پذیرش شبکه توسط جامعه جهانی گسترده تر طراحی شده بود.

همچنین، Polkadot هزینه‌ی ۲۳ میلیون دلار را برای پیشرفت و توسعه ویژگی‌ها و ارتقاء‌های شبکه خود، از جمله SDK، خدمات داده و نمایه‌سازی، حاکمیت، و کیف‌های فرعی، صرف کرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

همچنین، این شبکه ۱۵ میلیون دلار را در امور مشوق های نقدی و ۵.۵ میلیون دلار در زمینه استعداد و آموزش سرمایه گذاری سرمایه گذاری کرد. همچنین، برای حفظ شبکه و اجزای اصلی اکوسیستم، ۳.۸ میلیون دلار صرف نمود و ۲.۱ میلیون دلار نیز برای تحقیقات اختصاص یافت.

کاهش درآمد

در طول شش ماه ابتدای سال، کاهش درآمد Polkadot قابل مشاهده است. میزان کلی درآمد شبکه از ۴۱۴۲۹۱ DOT که در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ به ثبت رسیده بود، به ۱۷۱۶۹۶ DOT کاهش یافته است.

Enenkel این کاهش مرتبط با کاهش هزینه‌های قابل توجه شبکه است که از ۳۱۳,۴۴۳ DOT در سال گذشته به ۳۹,۴۴۴ DOT در نیمه اول ۲۰۲۴ کاهش یافته است.

مشاهده می‌شود که درآمد مستقیم از کارمزدها هنوز به صورت محدود است. در سال ۲۰۲۳، پولکادوت ۳۰۰ هزار DOT از کارمزدهای کمپین کتیبه‌های کوتاه مدت در فصل دوم به دست آمده است. کارمزدها در شرایط نرمال به طور پایدار با حدود ۲۰ هزار DOT در هر سه ماه حفظ می‌شوند. منابع درآمد دیگر عموماً شامل انتقالات از حساب‌هایی است که مبالغ دریافت شده را بازپرداخت می‌کنند و به دلایل مختلف از آنها استفاده می‌شود.

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده