آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا تا دو سال دیگر باید شاهد نابودی پولکادات باشیم یا خیر؟

آیا تا دو سال دیگر باید شاهد نابودی پولکادات باشیم یا خیر؟

آیا تا دو سال دیگر باید شاهد نابودی پولکادات باشیم یا خیر؟

به گزارش زوم ارز، ذینفعان در اکوسیستم پلکان‌در همچنان دعاوی می‌کنند که تصرف نقاط شبکه تا دو سال دیگر به پایان می‌رسد.

«اخیراً، گزارش خزانه‌داری اثربخشی پروژه تنها دو سال آتی را تضمین می‌کند، نگرانی‌های جامعه را برانگیخت. معنای این فرض این است که هزینه‌های کنونی تنها برای دو سال آینده کافی خواهد بود. اما، چندین ذینفع این اعتقاد را رد کرده و بیان کرده‌اند که معاملات خزانه‌داری پاکادوت همواره تحت تأثیر تورم رمزنگاری شده شبکه قرار می‌گیرد.»

خزانه داری پولکادوت

Ben Mah Mahon, رهبر اکوسیستم در حوزه هیدراته، تأکید دارد که خزانه‌داری یک “باند” ثابت ندارد، زیرا همیشه بخشی از تورم شبکه را پر می‌نماید. او اظهار می‌دارد که وجوه خزانه‌داری نه تنها بر روی فعالیت‌های بازاریابی تأثیرگذار است، بلکه نقش آن در کمپین‌های نقدینگی، توسعه زیرساخت‌های DeFi، ممیزی اکوسیستم و برنامه‌های امنیتی نیز بسیار اهمیت دارد.

ایشان اظهار نمود:

“اصلی‌ترین نکته این است که این هزینه توسط صاحبان DOT از طریق فرآیند رأی‌گیری زنجیره‌ای تعیین و به‌طور خودکار انجام می‌شود.”

Giotto de Filippi، عضو کلیدی از بیشترین memecoin معروف پولکادوت، DED، در گفتگوی خود با CryptoSlate به اشتراک گذاشت که اعتقاد دارد خزانه داری این پروژه قابل پایداری است و می‌تواند برای همیشه ادامه یابد.

با توجه به اظهارات او، به عبارت دیگر:

“هنگامی که پولکادوت راه‌اندازی شد، خزانه‌داری صفر بود. اما به تدریج از تورم جمع شد. بله، پول خرج می‌شود، اما همچنان افزایش می‌یابد. بنابراین ویژگی برجسته پولکادوت این است که به جای اینکه تورم را تنها به سرمایه‌گذاران عادی اختصاص دهد و امنیت آنها را تضمین کند، تورم به دو بخش تقسیم می‌شود. بخشی به افرادی که امنیت شبکه را فراهم می‌کنند و بخش دیگر به خزانه‌داران می‌رود.”

جوتو همچنین اشاره کرد که خزانه داری شبیه به یک DAO عمل می‌کند، جایی که صاحبان توکن نظر خود را درباره پیشنهادات مختلف اعم از بازاریابی، حمایت مالی برای توسعه کسب و کار، و پرداخت‌های توسعه برای ابزارهایی مانند Block Explorer اعلام می‌کنند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در عین حال، فیلیپو فرانچینی، مربی فنی در بنیاد Web3 Polkadot، تأکید کرد که فقط کمتر از ۲٪ از عرضه DOT ​​توسط خزانه داری در اختیار قرار دارد. وی اظهار کرد که این شبکه حتی پس از تخلیه خزانه داری همچنان فعال خواهد بود، اما تأکید داشت که بودجه خزانه داری کاملاً خالی نخواهد شد.

“او تصریح کرد:”

من عمیقاً باور نمی کنم که خزانه به چنین سرعتی خالی شود، زیرا این یک منبع برای محافظت است و این امر نخواهد اتفاق افتاد. مدیریت خزانه در حال تلاش برای تنوع بخشی ارزهای مستقر به خود است و در حال حاضر در بحث نحوه ارسال یک بخش ثابت از تورم DOT به خزانه، مشکلاتی وجود دارد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده