آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی بنیانگذار مدل S2F، در مورد قیمت بیت کوین پس از هاوینگ🤯

پیش‌بینی بنیانگذار مدل S2F، در مورد قیمت بیت کوین پس از هاوینگ🤯

پیش‌بینی بنیانگذار مدل S2F، در مورد قیمت بیت کوین پس از هاوینگ

به گزارش زوم ارز، بنیانگذار مدل Stock-2-Flow، PlanB، به طور مجدد حمایت قوی خود را از بیت کوین بیان کرده است. او پیش بینی می کند که پس از رویداد هاوینگ در ماه آوریل، بیت کوین کمیاب تر از طلا و املاک و مستغلات خواهد شد.

PlanB به نشان می دهد که اگر ارزش بازار بیت کوین که در حال حاضر زیر ۱ تریلیون دلار است، زیر سقف بازار طلا باقی بماند (که پس از هاوینگ بیش از ۱۰ تریلیون دلار است)، این امر بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود. به عبارت دیگر، قیمت بالقوه بیت کوین بیش از ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد بود که با تقسیم ارزش بازار طلا بر تعداد کل بیت کوین (۲۰ میلیون) محاسبه می‌شود.

نسبت S2F که کمیابی را اندازه‌گیری می‌کند، برای طلا حدود ۶۰ و برای املاک و مستغلات ۱۰۰ است. طبق پیش‌بینی‌ها، پس از هاوینگ بیت کوین در آینده، نسبت S2F آن به حدود ۱۱۰ خواهد رسید.

PlanB برنامه‌ریزی کرده است که قیمت بیت کوین تا رویداد هالوینگ بعدی (در ماه آوریل) به تعداد ۵۵,۰۰۰ دلار افزایش یابد. این رویداد، که باعث کاهش پاداش بلاک بیت کوین به ۵۰ درصد و تندشدن کمیابی بیت کوین می‌شود.

PlanB انتظار دارد که قیمت بیت کوین در بلندمدت به بالای ۵۳۲,۰۰۰ دلار برسد. این تخمین برای سال ۲۰۲۵ تنظیم شده است.

هرچند که مدل S2F به پیش‌بینی قیمت بیت کوین مبتنی بر این مدل مورد انتقاد قرار گرفته است.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده