آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رالی  PEPE با دستیابی به بالاترین سطح تاریخی خود، به افزایش قیمت ادامه می‌دهد!

رالی  PEPE با دستیابی به بالاترین سطح تاریخی خود، به افزایش قیمت ادامه می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، سکه PEPE با افزایش ۶۰ درصدی در طول ۲۴ ساعت به بالاترین سطح تاریخ خود، ۰.۰۰۰۰۰۶۷۵ دلار، رسیده است. PEPE از سکه Bonk پیشی می‌گیرد و به یکی از سکه‌های میم برتر در بازار تبدیل شده است.

در هفته‌ای که با رنگ سبز در بازار جهانی نشان داده می‌شود، سکه‌های میم به عنوان ستاره‌های غیرمنتظره ظاهر می‌شوند و PEPE با افزایش ۳۷۸ درصدی در یک هفته، جایگاه سوم را در میان سکه‌های میم به دست آورده است. PEPE با پیشی گرفتن از سکه Bonk، موفق شده است.

افزایش سریع PEPE نشان دهنده آغاز فصل جدید آلتکوین است. این سکه نه تنها از رقبای میم کوین خود پیشی می‌گیرد، بلکه در کل بازار رمزارزها نیز توجه زیادی به خود جلب کرده است و قیمت آن را به طور قابل توجهی افزایش داده است.

نمودار روزانه PEPE نشان می‌دهد که این سکه در حال جنونی شدن است. با نمایش مجموعه‌ای از شمع‌های صعودی، این سکه تردیدهای مربوط به بازیابی را از بین می‌برد و به سمت جهش قابل توجهی با افزایش ۶۲۷ درصدی از پایین‌ترین سطح خود در فوریه (۰.۰۰۰۰۰۰۹۳۲۸ دلار) پیش می‌رود.

در زمان نگارش این مقاله، PEPE با حجم معاملات فعال ۲.۹۸ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته، تقریباً با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۶۶۹ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار این سکه در همان بازه زمانی با افزایش بیش از ۶۰ درصد به ۲.۸۰ میلیارد دلار رسیده است و در حال حاضر حدود ۰.۱۱ درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

بعد برای PEPE چیست؟

سرمایه‌گذاران در حال حاضر به شدت حریص هستند و به دلیل افزایش قیمت اخیر، شاخص ترس و طمع به امتیاز ۸۳ رسیده است. تحلیلگران برجسته همچنین پیش‌بینی می‌کنند که حرکت صعودی ادامه خواهد داشت و در هفته‌های آتی، افزایش بالقوه ۵۲ درصدی را پیش‌بینی می‌کنند که می‌تواند قیمت PEPE را به ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار برساند.

با این حال، اقدامات سودآوری که در جلسه قبل مشاهده شده، خطراتی را به همراه دارد و ممکن است به طور بالقوه قیمت PEPE را به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۰۵۰ دلار برساند.

علاوه بر این، در صورت افزایش فشار فروش، قیمت ممکن است به زیر خط روند صعودی در سطح ۰.۰۰۰۰۰۴۵ دلار کاهش یابد. اگر خط وسط بلوک سفارش در سطح ۰.۰۰۰۰۰۳۲ دلار بسته شود، می‌تواند نشان دهنده ادامه روند نزولی باشد.


منبع: thenewscrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید