آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آموزش صرافی اوپن اوشن | آموزش کار با صرافی اوپن اوشن OpenOcean

آموزش صرافی اوپن اوشن

آموزش صرافی اوپن اوشن، امروزه با توجه به گسترش بازار ارزهای دیجیتال، صرافی های بسیاری وجود دارند که در این بستر خدماتی را ارائه می دهند. کاربران می توانند از صرافی متمرکز و صرافی غیرمتمرکز در این حوزه استفاده نمایند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از پروتکل ها با نام اوپن اوشن OpenOcean بپردازیم. این پروتکل بر روی گسترش نقدینگی جمع اوری شده در صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز تمرکز دارد. کاربران می توانند از این پروتکل استفاده نموده و با بهترین قیمت مبادله های خود را انجام دهند. در ادامه مطالب شما با این پروتکل و تیم توسعه دهنده ان به طور کامل آشنا خواهید شد.

اگر تمایل دارید با توکن این صرافی که ارز دیجیتال OOE نام دارد بیشتر آشنا شوید کلیک کنید.

معرفی پروتکل اوپن اوشن OpenOcean

معرفی پروتکل اوپن اوشن OpenOcean
معرفی پروتکل اوپن اوشن OpenOcean

اوپن اوشن OpenOcean یک پروتکل تجمیع کننده غیرمتمرکز است که از بلاکچین های مختلف مانند اتریوم، بایننس اسمارت چین و همچنین صرافی های متمرکز پشتیبانی می کند. اوپن اوشن که در سپتامبر ۲۰۲۰ راه اندازی شد، پلتفرمی است که به کاربران امکان می دهد بهترین قیمت ها را در صرافی های غیرمتمرکز بر اساس زنجیره های مختلف مانند BSC، Ethereum و TRON پیدا کنند.

اوپن اوشن OpenOcean همچنین می تواند برای مبادله بین زنجیره ای و آربیتراژ بین صرافی های غیرمتمرکز و متمرکز استفاده شود. این پلتفرم همواره در حال توسعه است و شما می توانید در آینده به بلاکچین ها و صرافی های متمرکز بیشتری دسترسی داشته باشید و از ویژگی های مختلف این پلتفرم استفاده کنید.

یکی از مزایایی که این پروتکل دربر دارد این است که این صرافی قیمت های بهتری را به کاربران ارائه می دهد. به علاوه می توان بیان نمود کارمزدهای گس این صرافی پایین تر است. پروتکل اوپن اوشن کاربران را قادر می سازد تا از معاملات رمز ارزها در زنجیره های مختلف استفاده نمایند. لازم به ذکر است که این صرافی از معماری مقیاس پذیری استفاده می نماید.

اگر بخواهیم به صورت دیگر به تعریف این پروتکل بپردازیم، می توان گفت اوپن اوشن جمع کننده DeFi و CeFi است. این پروتکل با به کارگیری یک الگوریتم مسیریابی هوشمند بهینه، بهترین قیمت را بدون هیچگونه کارمزد اضافی و کمترین لغزش برای تریدرها در DeFi و CeFi پیدا می کند. اوپن اوشن همچنین API و ابزارهای آربیتراژ را برای کاربران فراهم می کند تا تراکنش های آربیتراژ را به صورت خودکار انجام دهند.


آموزش ویدیویی کار با صرافی اوپن اوشن OpenOcean

 


معرفی تیم توسعه دهنده پروتکل اوپن اوشن OpenOcean

معرفی تیم توسعه دهنده پروتکل اوپن اوشن OpenOcean
معرفی تیم توسعه دهنده پروتکل اوپن اوشن OpenOcean

تیم توسعه دهنده پروتکل اوپن اوشن را افراد متخصصی در حوزه بلاکچین تشکیل داده است. این تیم شامل ۱۶ نفر می باشد. به علاوه مشخص شده است که بنیانگذاران این پروتکل نیز تجربه وسیعی در ارتباط با سیستم های سرمایه گذاری و مبادله دارا می باشند.

همانطور که گفته شد، تیم این پروتکل را افرادی متخصص تشکیل داده اند. این افراد سابقه درخشانی در شرکت هایی همچون اینتل Intel ،IBM و HP دارند. لازم به ذکر است که پروتکل اوپن اوشن توانسته است تا با همکاری با شرکت ها و پروژه های بزرگ تیم و پروتکل خود را گسترش دهد.


ویژگی های پروتکل اوپن اوشن OpenOcean

ویژگی های پروتکل اوپن اوشن OpenOcean
ویژگی های پروتکل اوپن اوشن OpenOcean

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد، اوپن اوشن یک پروتکل تجمیع می باشد. این پروتکل ویژگی هایی را دارا می باشد، که در ادامه مطالب به انها خواهیم پرداخت.

  1. در پروتکل اوپن اوشن بهترین قیمت ها و پایین ترین قیمت های گس ارائه می شود.
  2. تخصص در مسیریابی هوشمندانه و یادگیری ماشین نیز از دیگر ویژگی های این صرافی می باشد.
  3. یکی دیگر از ویژگی های صرافی غیرمتمرکز اوپن اوشن، ارائه بهترین کارمزدها به همراه پایین ترین اسلیپیج می باشد.
  4. این پروتکل علاوه بر تجمیع صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز، به جمع آوری اوراق مشتقه، وام دهی و محصولات بیمه نیز پرداخته است.
  5. علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، مبادله بین زنجیره های مختلف با بهترین قیمت را نیز می توان از دیگر ویژگی های این صرافی معرفی نمود.

زنجیره های پشتیبانی شده توسط اوپن اوشن OpenOcean

در این پروتکل زنجیره هایی همچون اتریوم، بایننس اسمارت چین، ترون و … پشتیبانی می شود. این پلتفرم نقدینگی صرافی های غیرمتمرکز مختلف را که بر اساس این بلاکچین ساخته شده اند، جمع آوری کرده و بهترین قیمت ممکن را در شبکه ای که با آن معامله می کنید به شما ارائه می دهد. شما می توانید کوین هایی را در این صرافی خرید و فروش نمایید که مبتنی بر این زنجیره ها می باشند. در تصویر زیر شما می توانید زنجیره های پشتیبانی شده توسط صرافی اوپن اوشن را مشاهده نمایید.

زنجیره های پشتیبانی شده توسط اوپن اوشن OpenOcean
زنجیره های پشتیبانی شده توسط اوپن اوشن OpenOcean

کارمزد صرافی اوپن اوشن OpenOcean

کارمزد صرافی اوپن اوشن OpenOcean
کارمزد صرافی اوپن اوشن OpenOcean

صرافی اوپن اوشن OpenOcean هیچگونه کارمزدی برای پلتفرم دریافت نمی کند و با توکن های OOE به ضررهای اسلیپیج کمک می کند. وقتی با استفاده از پلتفرم معامله می کنید، کارمزد معاملات بستگی به صرافی غیرمتمرکز دارد که نقدینگی از آنها تامین می شود. و یا این کارمزد بستگی به بلاکچین دارد.


عملکرد اوپن اوشن OpenOcean چگونه است؟

عملکرد اوپن اوشن OpenOcean چگونه است؟
عملکرد اوپن اوشن OpenOcean چگونه است؟

برای دستیابی به بهترین ترید، مهم است که به صرافی ها با بهترین قیمت و نقدینگی دسترسی داشته باشید. اوپن اوشن با جستجوی چندین صرافی غیرمتمرکز DEX و صرافی متمرکز CEX برای قیمت ها و نقدینگی به کاربران در این زمینه کمک می کند و سپس سفارش را به مسیرهای مختلف تقسیم می کند تا بهترین ترید را انجام دهید. DeFi باعث ایجاد بسیاری از DEXها مانند صرافی یونی سواپ و صرافی پنکیک سواپ شده است. هر DEX دارای مخازن و نقدینگی جداگانه خود است که نمی توان به راحتی در هر زمان به آنها دسترسی داشت.

مشکل این ست که هر استخر دارایی قیمت های متفاوتی است و نقدینگی آنقدر زیاد نیست که بتواند اسلیپیج کمی ایجاد کند، به ویژه هنگامی که کاربران در حال انجام معاملات با حجم بالا هستند. پروتکل اوپن اوشن این مساله را با تامین منابع، بهینه سازی و تقسیم مسیرهای نقدینگی در DEXهای مختلف حل می کند تا بازده ترید شما حداکثر شود.


معرفی توکن OOE

معرفی توکن OOE
معرفی توکن OOE

توکن OOE، توکن ارائه شده اوپن اوشن می باشد. این توکن ابزار مفید را برای کاربران پروتکل امکان پذیر می کند و به جامعه اجازه می دهد در حکمرانی شرکت کند. دارندگان این توکن می توانند با ارائه پیشنهادات و رای دادن به پارامترهای پروتکل، آینده ان را شکل دهند. OOE یک توکن چند زنجیره ای است که در اتریوم ERC-20 با عرضه محدود ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ساخته شده است که قابل افزایش نیست.

۳۳% از کل عرضه توکن برای استخراج نقدینگی اختصاص می یابد. قیمت این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله برابر با ۰.۸۲۰۵۳۸ دلار است و در رتبه ۴۷۰ در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد.


معرفی قسمت های مختلف صرافی اوپن اوشن OpenOcean

برای وارد شدن به صرافی در ابتدا به آدرس https://openocean.finance/ مراجعه کنید. پس از وارد شدن به سایت صرافی، شما می توانید از دو نسخه پیشرفته و کلاسیک اوپن اوشن استفاده نمایید. در اینجا ما از نسخه professional استفاده نمودیم. برای این کار نیاز است تا بر روی گزینه Go Pro همانطور که در تصویر زیر می بینید، کلیک نمایید.

معرفی قسمت های مختلف صرافی اوپن اوشن OpenOcean
معرفی قسمت های مختلف صرافی اوپن اوشن OpenOcean

در صفحه اصلی شما گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد. در تصویر زیر هر قسمت را شماره گذاری کرده و به توضیح هر بخش خواهیم پرداخت.

در صفحه اصلی شما گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد
در صفحه اصلی شما گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد

۱.در این قسمت شما صرافی هایی را مشاهده می نمایید، که پروتکل اوپن اوشن از انها قیمت گرفته و بهترین قیمت را نشان می دهد.

۲.در این قسمت شما می توانید جفت ارز خود را به منظور انجام معاملات تعیین کنید.

۳.نمودار رمز ارز در این قسمت قرار دارد. گزینه DeFi Price قیمت رمز ارز در صرافی های غیرمتمرکز را نشان می دهد. CeFi Price قیمت را در پروتکل های متمرکز نشان می دهد. و گزینه Spread تفاوت قیمت بین پروتکل اوپن اوشن و صرافی های متمرکز را معرفی می نماید.

۴.در این قسمت شما می توانید تاریخچه تراکنش های خود را مشاهده نمایید.

۵.در اینجا گزینه های مختلفی وجود دارد.

  • Bridge: برای تبادل بین زنجیره های مختلف می توانید از این گزینه استفاده نمایید.
  • Classic: برای دسترسی به نسخه کلاسیک صرافی می توانید از این گزینه استفاده نمایید.
  • Pools: این گزینه استخرهای صرافی را نشان می دهد و برای تامین نقدینگی قادر به استفاده از این گزینه هستید.
  • Log in/Register: برای استفاده از قسمت متمرکز صرافی شما باید ابتدا در آن ثبت نام نمایید. این گزینه به منظور ثبت نام مورد استفاده قرار می گیرد.
  • Connect Wallet: برای کار با قسمت غیرمتمرکز صرافی شما باید در ابتدا کیف پول خود را به صرافی متصل نمایید. این گزینه برای اتصال کیف پول مورد استفاده قرار می گیرد.

۶.برای تعویض یا Swap توکن ها باید اطلاعات این بخش را تکمیل نمایید.

۷.فرم خرید و فروش در این قسمت قرار دارد.

آموزش کار با قسمت غیرمتمرکز صرافی اوپن اوشن OpenOcean

برای کار با قسمت غیرمتمرکز صرافی در ابتدا شما باید کیف پول خود را متصل کنید. در ادامه مطالب شما می توانید با نحوه اتصال کیف پول به صرافی اوپن اوشن آشنا شوید.


آموزش اتصال کیف پول به صرافی اوپن اوشن OpenOcean

بر روی گزینه Connect Wallet که در بالای سمت راست قرار دارد، کلیک کنید.

آموزش اتصال کیف پول به صرافی اوپن اوشن OpenOcean
آموزش اتصال کیف پول به صرافی اوپن اوشن OpenOcean

سپس برای شما پنجره ای باز خواهد شد که می توانید کیف پول های پشتیبان شده توسط این صرافی را که مبتنی بر زنجیره های مختلف می باشند، مشاهده نمایید.

در این قسمت کیف پول های پشتیبان شده این صرافی را مشاهده نمایید
در این قسمت کیف پول های پشتیبان شده این صرافی را مشاهده نمایید

در اینجا ما کیف پول متامسک را انتخاب نموده و از قبل آن را نصب کرده ایم. در صورتی که با نحوه نصب و راه اندازی کیف پول متامسک آشنا نیستید، می توانید از مقاله آموزش کیف پول متامسک در وب سایت زوم ارز استفاده نمایید.

آموزش نصب و راه اندازی کیف پول متامسک

پس از انتخاب متامسک، پیامی از طرف کیف پول برای شما ارسال خواهد شد. بر روی گزینه بعدی کلیک نمایید.

پیامی از طرف کیف پول برای شما ارسال خواهد شد
پیامی از طرف کیف پول برای شما ارسال خواهد شد

سپس گزینه اتصال را برای وصل شدن کیف پول به صرافی انتخاب کنید.

گزینه اتصال را برای وصل شدن کیف پول به صرافی انتخاب کنید
گزینه اتصال را برای وصل شدن کیف پول به صرافی انتخاب کنید

در انتها در نوار بالایی شما مشاهده خواهید کرد که کیف پول شما به صرافی متصل شده است. شما می توانید در اینجا آدرس کیف پول خود را با استفاده از گزینه Copy Address کپی نمایید. و یا اینکه اگر قصد دارید از کیف پول دیگری استفاده کنید بر روی گزینه Change Wallet کلیک کرده و آن را تغییر دهید.

گزینه Disconnect اتصال کیف پول شما را لغو خواهد کرد. به علاوه با انتخاب گزینه Transaction History می توانید تاریخچه تراکنش های خود را مشاهده نمایید.

گزینه Disconnect اتصال کیف پول شما را لغو خواهد کرد و گزینه Transaction History تاریخچه تراکنش های را نشان میدهد
گزینه Disconnect اتصال کیف پول شما را لغو خواهد کرد و گزینه Transaction History تاریخچه تراکنش های را نشان میدهد

آموزش تعویض Swap توکن ها در صرافی اوپن اوشن OpenOcean

برای مبادله یا تعویض توکن ها با یکدیگر کافیست تا به پایین صفحه رفته و فرم مربوط به Swap رمز ارزها را تکمیل نمایید.

شما می توانید در هر فیلد رمز ارز مورد نظر خود را برای مبادله انتخاب کنید. سپس مقدار را وارد نموده و در انتها بر روی گزینه Swap Now کلیک کنید. در صورت تایید تراکنش شما انجام خواهد شد.

فرم مربوط به Swap رمز ارزها را تکمیل نمایید
فرم مربوط به Swap رمز ارزها را تکمیل نمایید

آموزش کار با قسمت متمرکز صرافی اوپن اوشن OpenOcean

اگر قصد دارید تا از قسمت متمرکز صرافی اوپن اوشن استفاده نمایید، در ابتدا باید در آن ثبت نام نمایید. در ادامه مطالب با نحوه ثبت نام در صرافی اوپن اوشن آشنا خواهید شد.


آموزش ثبت نام در صرافی اوپن اوشن OpenOcean

برای ثبت نام در این صرافی کافیست تا مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

۱.در ابتدا گزینه Register را از بالای صفحه همانند شکل زیر انتخاب کنید.

در ابتدا گزینه Register را انتخاب کنید
در ابتدا گزینه Register را انتخاب کنید

۲.در اینجا شما به صفحه ثبت نام وارد خواهید شد. برای ثبت نام با استفاده از ایمیل بر روی گزینه Email Register کلیک نمایید. سپس در فیلد اول ایمیل خود را وارد کنید. در قسمت دوم یک رمز عبور برای خود تنظیم نموده و در فیلد سوم آن را تکرار نمایید. در قسمت چهارم فرم ثبت نام شما باید کدی که مشاهده می نمایید، وارد کنید. در انتها گزینه I agree را به منظور تایید قوانین انتخاب کرده و بر روی Sign Up کلیک کنید.

فیلد های مشخص شده را پر کنید
فیلد های مشخص شده را پر کنید

۳.در این قسمت پیامی به ایمیلی که در فرم ثبت نام وارد کردید، ارسال خواهد شد. ایمیل خود را باز نموده و بر روی لینک مورد نظر که از طرف صرافی اوپن اوشن ارسال شده است کلیک کنید.

۴.پس از تایید ایمیل ارسال شده، برای ورود به صرافی باید از گزینه Log In استفاده کنید. در قسمت Account ایمیلی که با ان ثبت نام نموده اید را وارد کنید. در فیلد دوم نیاز است تا رمز عبور انتخابی خود را وارد نمایید. سپس برای ورود بر روی گزینه Log In کلیک کنید.

پس از تایید ایمیل، برای ورود به صرافی باید از گزینه Log In استفاده کنید
پس از تایید ایمیل، برای ورود به صرافی باید از گزینه Log In استفاده کنید

پس از تکمیل مراحل بالا به راحتی حساب شما در صرافی ساخته خواهد شد.


افزایش امنیت حساب در صرافی اوپن اوشن OpenOcean

برای افزایش امنیت حساب خود تنها نیاز به یک اپلیکیشن Google Authenticator دارید. این اپلیکیشن را شما می توانید بر روی تلفن همراه خود، برای دو نسخه اندروید و ios دانلود کنید.

در ابتدا بر روی گزینه ای که حساب شما را نمایش می دهد کلیک نموده و گزینه Security را انتخاب کنید.

افزایش امنیت حساب در صرافی اوپن اوشن OpenOcean
افزایش امنیت حساب در صرافی اوپن اوشن OpenOcean

در این صفحه شما می توانید تنظیمات امنیتی حساب خود را انجام دهید. به پایین صفحه رفته و گزینه Set Now در مقابل Google Authenticator انتخاب کنید.

در این صفحه شما می توانید تنظیمات امنیتی حساب خود را انجام دهید
در این صفحه شما می توانید تنظیمات امنیتی حساب خود را انجام دهید

در این صفحه مراحل به طور کامل برای شما بیان شده است.

.در مرحله اول شما می توانید با اسکن کد اپلیکیشن Google Authenticator را در دو نسخه اندروید و ios دانلود کنید.

با اسکن کد اپلیکیشن Google Authenticator را در دو نسخه اندروید و ios دانلود کنید
با اسکن کد اپلیکیشن Google Authenticator را در دو نسخه اندروید و ios دانلود کنید

.سپس کد نمایش داده شده در مرحله دوم را در اپلیکیشن اسکن نموده و یا آن را کپی کنید.

کد نمایش داده شده در مرحله دوم را در اپلیکیشن اسکن نموده و یا آن را کپی کنید
کد نمایش داده شده در مرحله دوم را در اپلیکیشن اسکن نموده و یا آن را کپی کنید

.در مرحله سوم کد نمایش داده در اپلیکیشن که مربوط به صرافی اوپن اوشن است را در فیلد GA Code وارد کنید. سپس رمز عبور خود را وارد نمایید. در قسمت آخر بر روی گزینه Send کلیک نموده و کد ارسال شده به ایمیل را وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات گزینه Confirm را انتخاب کنید.

پس از تکمیل اطلاعات گزینه Confirm را انتخاب کنید
پس از تکمیل اطلاعات گزینه Confirm را انتخاب کنید

در نهایت این گزینه با موفقیت برای شما تنظیم خواهد شد.


آموزش واریز Deposit ارز دیجیتال در صرافی اوپن اوشن OpenOcean

اگر قصد ترید در قسمت متمرکز صرافی اوپن اوشن را دارید، در ابتدا باید رمز ارزهای خود را واریز نمایید. برای واریز می توانید از مراحل زیر استفاده کنید.

۱.در ابتدا بر روی حساب خود که در نوار بالایی قرار دارد کلیک نموده، سپس گزینه Account را انتخاب نمایید.

روی حساب خود که در نوار بالایی قرار دارد کلیک نموده، سپس گزینه Account را انتخاب نمایید
روی حساب خود که در نوار بالایی قرار دارد کلیک نموده، سپس گزینه Account را انتخاب نمایید

۲.پس از وارد شدن به حساب خود می توانید با کلیک بر روی گزینه Assets و انتخاب گزینه Deposit، وارد صفحه واریز شوید.

با کلیک بر روی گزینه Assets و انتخاب گزینه Deposit، وارد صفحه واریز شوید
با کلیک بر روی گزینه Assets و انتخاب گزینه Deposit، وارد صفحه واریز شوید

۳.در این صفحه شما می توانید توکن مورد نظر و شبکه ان را مشخص کنید. همچنین آدرس کیف پول شما نمایش داده شده است. شما می توانید آدرس را کپی نموده و یا کد QR آن را اسکن کنید.

در این صفحه شما می توانید توکن مورد نظر و شبکه ان را مشخص کنید
در این صفحه شما می توانید توکن مورد نظر و شبکه ان را مشخص کنید

لازم به ذکر است که شما می توانید اطلاعات مربوط به واریز حساب خود را در پایین صفحه و در قسمت گزارشات واریز Deposit Record مشاهده نمایید.

اطلاعات مربوط به واریز حساب در پایین صفحه و در قسمت گزارشات واریز Deposit Record قابل مشاهده است
اطلاعات مربوط به واریز حساب در پایین صفحه و در قسمت گزارشات واریز Deposit Record قابل مشاهده است

آموزش خرید و فروش در صرافی اوپن اوشن OpenOcean

برای ترید یا خرید و فروش در صرافی اوپن اوشن کافیست تا فرم مربوط به سفارش خرید و فروش را تکمیل نمایید.

۱.در ابتدا جفت ارز مورد نظر خود را از گزینه ای که در سمت چپ صرافی قرار دارد، انتخاب کنید.

آموزش خرید و فروش در صرافی اوپن اوشن OpenOcean
آموزش خرید و فروش در صرافی اوپن اوشن OpenOcean

2.به پایین صفحه رفته و فرم مربوط به خرید و فروش را تکمیل نمایید. اگر قصد خرید رمز ارز را دارید، گزینه Buy و در صورت فروش گزینه Sell را انتخاب کنید. سپس نوع سفارش خود را مشخص کنید. در صورت انتخاب سفارش لیمیت شما باید قیمت مورد نظر خود را وارد نمایید تا سفارش در آن قیمت انجام شود.

اگر گزینه مارکت Market را انتخاب می کنید، سفارش با بهترین قیمت بازار انجام خواهد شد. سپس در فیلد Amount مقدار را وارد نمایید. شما می توانید مقدار رمز ارز را به صورت ۲۵%، ۵۰%، ۷۵% و ۱۰۰% انتخاب کنید.

فیلد Amount مقدار را وارد نمایید
فیلد Amount مقدار را وارد نمایید

در انتها گزینه Buy یا Sell را بفشارید.


آموزش برداشت Withdraw در صرافی اوپن اوشن

پس از انجام ترید اگر قصد برداشت رمز ارز خود را داشتید، می توانید پس از ورود به حساب خود این کار را انجام دهید.

۱.بر روی گزینه Account همانند تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش برداشت Withdraw در صرافی اوپن اوشن
آموزش برداشت Withdraw در صرافی اوپن اوشن

۲.در این صفحه پس از انتخاب گزینه Assets، بر روی گزینه withdraw کلیک نموده تا به صفحه برداشت وارد شوید.

اوشن 20
در این صفحه با انتخاب گزینه Assets، بر روی گزینه withdraw کلیک نموده تا به صفحه برداشت وارد شوید

۳.در این قسمت در فیلد Token شما می توانید رمز ارز مورد نظر خود را برای برداشت انتخاب کنید. در فیلد Address شما باید آدرس جایی که می خواهید رمز ارز را به ان انتقال دهید وارد کنید. سپس مقدار را در فیلد Amount وارد کرده و بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

در فیلد Token شما می توانید رمز ارز مورد نظر خود را برای برداشت انتخاب کنید
در فیلد Token شما می توانید رمز ارز مورد نظر خود را برای برداشت انتخاب کنید

نکته: در پایین صفحه برداشت شما قادر خواهید بود تا گزارشات مربوط به برداشت از حساب را، در قسمت Withdraw Record مشاهده نمایید.

گزارشات مربوط به برداشت از حساب را، در قسمت Withdraw Record مشاهده نمایید
گزارشات مربوط به برداشت از حساب را، در قسمت Withdraw Record مشاهده نمایید

اینفوگرافیک صرافی ارز دیجیتال اوپن اوشن OpenOcean

اینفوگرافیک صرافی ارز دیجیتال اوپن اوشن OpenOcean
اینفوگرافیک صرافی ارز دیجیتال اوپن اوشن OpenOcean

کلام پایانی آموزش صرافی اوپن اوشن

در این مقاله سعی بر این داشتیم تا به معرفی کامل پروتکل اوپن اوشن Open Ocean بپردازیم. کاربران می توانند با استفاده از این صرافی مبادلات خود را با بهترین قیمت انجام دهند. شما می توانید با خواندن این مقاله با قسمت متمرکز و غیرمتمرکز این صرافی به طور کامل آشنا شوید. امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات لازم را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ آموزش صرافی اوپن اوشن ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
13 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Vahid
Vahid
2 سال قبل

سلام چطوری میشه توش ارز ooe رو استیک کرد ؟

باتشکر

maryam
maryam
2 سال قبل

طبق راهنمایی این پیج خواستم ترید کنم گفتید که depositولی از من kyc میخاد که

Amir
Amir
2 سال قبل

سلام خسته نباشید
استادباموبایلم میشه بااین صرافی کارکردمن میرم تو صرافی خیلی فرق میکنه باتوضیحات شماارزهاشم خیلی کمه

Amir
Amir
2 سال قبل

سلام خسته نباشید
استادباموبایلم میشه بااین صرافی کارکردمن باموبایل میرم ولی اصلانمیشه کارکردتعدادارزهاشم خیلی کمه میشه راهنمایی کنید؟

بابک
بابک
2 سال قبل

سلام
آیا برای ترید حتما باید کیف پول داشته باشیم ؟
و اینکه با کیف پول مجازی (غیر سخت افزاری ) هم میشه ترید کرد؟

Ali
Ali
2 سال قبل

سلام
برای بخش فیوچرز وقتی راه اندازی بشه ، به نظرتون باید باید با تغییر ip بریم ؟؟
چون بخش فیوچرز متمرکز حساب میشه !

محسن عباسپور
محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  Ali
2 سال قبل

وقتی یک صرافی غیر متمرکز است باید تمام بخش های آن نیز غیر متمرکز باشه

علی ناهد
علی ناهد
پاسخ به  محسن عباسپور
2 سال قبل

سلام
ینی بخش فیوچرز قراره غیر متمرکز باشه؟

محمد رسولی
محمد رسولی
2 سال قبل

با سلام یعنی حتی میخواد وصل بشه به کیف پول تراس ولت یا متامسک هم نیاز نیست و یک سوال دیگر اینکه با گوشی اصلا گزینه ساخت اکانت رو پیدا نمیکنم خیلی این کلیپ رو دیدم لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

حسین
حسین
2 سال قبل

چطور میشه توکنش خریداری کرد

محسن
محسن
2 سال قبل

سلام قسمت واریز که میرم ازمن kyc میخواد ممنون میشم راهنمایی کنین

Amir
Amir
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
این صرافی باید حتما با ip ثابت بریم ؟
و اینکه با آی پی ایرانی ها مشکل داره ؟

محسن عباسپور
محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  Amir
2 سال قبل

سلام
دوست عزیز در صرافی غیر متمرکز نیاز به نرم افزار های تغییر آی پی نیست

آخرین مقالات منتشر شده