لایت فارکس

نزدک تاییدیه SEC را برای سفارشات تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی دریافت می کند

نزدک تاییدیه SEC را برای سفارشات تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی دریافت می کند

نزدک تاییدیه SEC را برای سفارشات تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی دریافت می کند

به گزارش زوم ارز، Nasdaq اعلام کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست خود را برای اجرای اولین نوع سفارش مبتنی بر هوش مصنوعی صرافی در ۸ سپتامبر تأیید کرده است.

که به آن ترتیب عمر طولانی نقطه میانی پویا (M-ELO) می گویند، سیستم جدید با ایجاد “دینامیک”، نوع سفارش خودکار M-ELO را گسترش می دهد. از هوش مصنوعی برای به روز رسانی و اساساً تنظیم مجدد خود در زمان واقعی استفاده می کند.

انواع سفارش مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های نرم‌افزاری هستند که جفت‌های تجاری خاص را در آستانه قیمت‌گذاری دقیق بازار اجرا می‌کنند. این شکل از اتوماسیون مدتی است که وجود داشته است، اما نوع جدید سفارش مبتنی بر هوش مصنوعی اولین مورد از نوع خود است که از هوش مصنوعی یادگیری تقویتی در زمان واقعی برای اجرای دستورات استفاده می کند.

این امر باید به دنبال افزایش سرعت سفارش‌های ارسال شده با سیستم باشد. بر اساس برگه داده منتشر شده توسط نزدک:

“این عملکرد جدید که بر اساس نماد به نماد محاسبه می شود، بیش از ۱۴۰ نقطه داده را هر ۳۰ ثانیه تجزیه و تحلیل می کند تا شرایط بازار را شناسایی کند و دوره نگهداری قبل از آن معامله واجد شرایط انجام شود.”

این یک داستان در حال توسعه است و اطلاعات بیشتر به محض در دسترس شدن اضافه خواهد شد.


منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده