آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر عامل یوگا لبز: متا اصطلاح متاورس را خراب کرد، اما اکنون در حال تکامل است

مدیر عامل یوگا لبز: متا اصطلاح متاورس را خراب کرد، اما اکنون در حال تکامل است

به گزارش زوم ارز، بازیکن فناوری بزرگ متا زمانی که متاورس را به سمت توده‌ها سوق داد، نام بدی به متاورس داد. دانیل الگره، مدیر عامل آزمایشگاه یوگا، می گوید خوشبختانه، جهان های مجازی آنلاین باز به تکامل خود ادامه داده اند.

الگره در گفتگو با Cointelegraph در Token 2049 در سنگاپور، گفت که مشکل متاورس این است که متا «این اصطلاح را خراب کرد زیرا گفت: «این یک چیز کاملاً جدید است. “” – با وجود دیگر پلتفرم‌های متاورس در حال حاضر موجود است.

“من در اکتیویژن بلیزارد بودم، ما World of Warcraft را داشتیم. World of Warcraft یک متاورس است، Fortnite یک متاورس است – بنابراین متاورس، به نظر من، به روش‌های بسیار بسیار مثبتی در حال تکامل است.

الگره گفت که پایگاه کاربر پایین یکی از مشکلات اصلی Meta’s Horizon Worlds است – اما در غیر این صورت فقط «اگر دلیلی برای حضور در آنجا وجود داشته باشد» مفید است.

او اضافه کرد که برخلاف Horizon Worlds، متاورس آینده یوگا، Otherside – که حداقل از مارس ۲۰۲۲ در حال توسعه و بدون تاریخ راه‌اندازی رسمی است – ناشی از نیاز جامعه دارای توکن غیرقابل تعویض آنها به داشتن فضای دیجیتال برای اتصال است.

الگره گفت: “اتصال دیجیتال همان چیزی است که آنها از ما خواسته اند.” “در هسته خود، [دیگر] راهی برای جامعه ما برای اتصال دیجیتالی در یک مکان.”

تاکنون، Otherside تنها از طریق تعداد انگشت شماری از دموهای دسترسی اولیه و یک “بررسی vibe” توسط یک گروه تمرکز در ماه جولای مشاهده شده است. آلگره گفت که یوگا اخیراً تجربه محدود دیگری از Otherside را با “اعضای اصلی” انجام داده است.

The Sandbox همتای پیشرو Otherside نیز به دنبال ارائه فرهنگ آنلاین بوده است، با بنیانگذار آن سباستین بورگت به Cointelegraph گفت که در حال ایجاد محله هایی بر روی پلتفرم خود است که منعکس کننده کشورهایی مانند سنگاپور و ترکیه است.

NFTها از “دو راه” منحرف می شوند

آلگر گفت که او همچنین در نحوه مشاهده NFTها اختلاف نظر دارد. از یک طرف، NFT ها صرفاً به خاطر هنر و تاریخشان ارزش گذاری می شوند. از سوی دیگر، آنها به خاطر جامعه و حقوق مالکیت معنوی خود ارزشمند هستند.

او عقیده داشت: “اینها دو راه هستند که همه اینها از بین می رود.”

او موارد استفاده را بین پروژه‌های NFT CryptoPunks و Bored Ape Yacht Club (BAYC) مقایسه کرد – هر دو دارایی متعلق به یوگا که دارندگان IP تجاری دارند – تا نحوه استفاده دارندگان از آنها را برجسته کند.

CryptoPunks – یک مجموعه اولیه NFT – در معرض “موزه ها و کلکسیونرهای برتر” قرار می گیرد که ارزش مالکیت نسخه اصلی را درک می کنند.

در همین حال، دارندگان BAYC یک جامعه ایجاد کرده‌اند و آلگره ادعا می‌کند که “بیش از ۹۰۰ دارنده میمون‌ها در بالای میمون‌ها کسب‌وکار می‌سازند.”

او گفت که یوگا در موقعیتی مشابه YouTube قرار دارد که در آن مدل محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا بر اساس اشتراک‌گذاری ویدیوها در پلتفرم ایجاد شوند.

الگره گفت: «این به شما نشان می‌دهد که NFTها و مالکیت NFT اگر آن را به جامعه بدهید، آن را به گونه‌ای می‌گیرند که هرگز نمی‌توانید تصور کنید». “هم در فضای آفلاین و هم در فضای آنلاین.”


منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده