آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با احیای PepeCoin، ارزش بازار Memecoins به ۲۶.۵ میلیارد دلار رسید!😮

با احیای PepeCoin، ارزش بازار Memecoins به ۲۶.۵ میلیارد دلار رسید!

به گزارش زوم ارز، ۱۰۰ memecoin برتر اخیراً اقدامات قیمتی قابل توجهی را به ثبت رسانده‌اند که پس از بهبودی قابل توجه ۲۴ ساعته، مجموع ارزش بازار خود را به ۲۶.۵ میلیارد دلار رسانده‌اند. این معیار در طول این انتشار به ۲۶،۴۶۰، ۳۳۸،۲۶۲ میلیارد دلار رسید.

منبع – Coinmarketcap
منبع – Coinmarketcap

همچنین، این کلاس دارایی شاهد افزایش حجم معاملات خود با نزدیک به ۱۳۰ درصد افزایش به ۶,۰۵۵,۰۶۹,۴۳۶ دلار بود که نشان‌دهنده افزایش فعالیت سرمایه‌گذاران و علاقه به ارزهای دیجیتال میم است.

PepeCoin نمایش را می دزدد

PEPE اخیراً به دلیل عملکرد صعودی خود بر روندها غالب شده است. آلتکوین پیشتاز سودآوران ارزهای دیجیتال امروزی بود زیرا در روز گذشته ۳۲ درصد افزایش یافت و به سطوح زمانی ۰.۰۰۰۰۰۲۶۸۴ دلار رسید. PepeCoin در هفته گذشته بیش از ۱۴۵٪ بازدهی را برای سرمایه گذاران خود به همراه داشت.

نمودار PEPE 7D در Coinmarketcap
نمودار PEPE 7D در Coinmarketcap

قیمت PEPE در مناطق ارزشی معامله می‌شود که از ماه مه سال گذشته مشاهده نشده است. این عملکرد قابل توجه باعث شده است که ارز دیجیتال PEPE با ۱.۱۶۴ میلیارد دلار ارزش بازار، به رتبه ۷۳ در لیست کلی ارزهای دیجیتال صعود کند.

سرمایه گذاران PepeCoin در حال نقد کردن سود هستند

بر اساس داده‌های اسکن Etherscan، برخی از دارندگان PEPE از افزایش مداوم قیمت این ارز به عنوان فرصتی برای کسب سود بهره‌برداری کرده‌اند. گزارش‌ها نشان می‌دهند که شش کیف پول بیش از ۴.۳۷ میلیون دلار ارز PepeCoin (با تعداد ۱.۹۸ تریلیون سکه) را در صرافی Binance فروخته‌اند و سود خود را به دست آورده‌اند.

امروز قیمت $PEPE بیش از ۶۰٪ افزایش یافته است!

یکی از کیف پول‌ها با نشان “0xa145” حدود ۴۸۶.۷۲ میلیارد دلار از ارز PEPE (با ارزش تقریبی ۱.۰۴ میلیون دلار) را به صرافی Binance واریز کرده است. این تراکنش حدود ۵۱۵,۰۰۰ دلار سود به دست آورده است. همچنین، پنج کیف پول دیگر نیز مبلغی به ارزش ۳.۳ میلیون دلار از PepeCoin را به Binance ارسال کرده‌اند و سودی معادل ۱.۴۹ میلیون دلار کسب کرده‌اند.

سایر ارزهای دیجیتال با موضوع سگ نیز در روز گذشته سودهای قابل توجهی را ثبت کرده‌اند. Floki، Dogwifhat و Memecoin به ترتیب با ۲۰٪، ۲۸٪ و ۸٪ افزایش قیمت مواجه شده‌اند. همچنین، توکن مشهور این دسته، Dogecoin (DOGE)، در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۹۹٪ افزایش قیمت داشته است.

پستی در مورد ارزش بازار Memecoins که تحت رهبری PepeCoin انجام شده است، با ارزش ۲۶.۵ میلیارد دلار در سایت Invezz منتشر شده است.


منبع: invezz.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده