آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا رالی میم کوین ممکن است سیگنال نزدیک شدن به آلت سیزن باشد؟

آیا رالی میم کوین ممکن است سیگنال نزدیک شدن به آلت سیزن باشد؟

به گزارش زوم ارز، بیت‌کوین، ارز دیجیتال قدیمی و بزرگترین آن، اخیراً در رالی دارایی‌های دیجیتال پیشتاز بوده است. اما نشانه‌های اولیه‌ای وجود دارد که به فصل آلت‌کوین در آینده نزدیک اشاره می‌کند. تحلیلگران بر این باورند که توکن‌ها عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین دارند.

اکنون بیت‌کوین به نزدیک‌ترین حد خود در سال ۲۰۲۱ رسیده است و در این هفته به ۶۴۰۰۰ دلار رسیده است. در کنار رشد قوی ETFهای بیت‌کوین، بیت‌کوین همچنین نقش مهمی در این رالی دارد. از ابتدای سال، بیت‌کوین به میزان ۴۸ درصد افزایش یافته است، در حالی که شاخص CoinDesk 20 (CD20) که بازار گسترده‌تری را نمایندگی می‌کند، در همان بازه زمانی ۳۳ درصد رشد کرده است، که نشان دهنده عملکرد ضعیف آلت‌کوین‌ها است.

تحلیلگران شرکت K33 Research در یک گزارش اخیر اشاره کردند که براساس تجربه‌های گذشته، آلت‌کوین‌ها در زمانی که الان هستیم، عملکرد بهتری خواهند داشت. آنها از این نکته نیز یادآوری کردند که ارزش بازار بیت‌کوین نسبت به ارزش کل سایر ارزهای دیجیتال به جز بیت‌کوین و اتر دو برابر شده است. بنابراین، آلت‌کوین‌ها ممکن است به مانند سال ۲۰۲۰، قبل از شروع تطبیق با بیت‌کوین، رشد کنند.

آنها همچنین اشاره کردند که رالی بیت‌کوین در این هفته می‌تواند نشانه اولیه‌ای برای نزدیک شدن فصل آلت‌کوین باشد. توکن‌هایی مانند Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) در این هفته سود ۴۰ تا ۵۰ درصدی کسب کرده‌اند و توکن‌های جدیدتر مانند Pepe Coin (PEPE)، Bonk (BONK) و Dogwifhat (WIF) قیمت خود را دو برابر یا بیشتر افزایش داده‌اند.

با این حال، این گزارش همچنین توجه کرده است که زمانبندی ورود به فصل آلت‌کوین یک ورزش پرخطر است. با توجه به تأثیر ETFهای بیت‌کوین، بیت‌کوین همچنان نقش مهمی در بازار دارایی‌های دیجیتال دارد و افزایش قیمت آن نیز بیشترین توجه را به خود جلب کرده است. اما این نمی‌تواند به تنهایی نشان دهنده تمامیت بازار و عملکرد ضعیف آلت‌کوین‌ها باشد. همچنین، همواره باید توجه داشت که بازار دارایی‌های دیجیتال بسیار پویا و تغییرپذیر است و پیش‌بینی دقیق در مورد آینده این بازارها امری دشوار است.


منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده