لایت فارکس

چشم انداز بانک JPMorgan برای بازار ارزهای دیجیتال در ۲۰۲۲

چشم انداز بانک JPMorgan برای بازار ارزهای دیجیتال در 2022

چشم انداز بانک JPMorgan برای بازار ارزهای دیجیتال در ۲۰۲۲

به گزارش زوم ارز، کنت ورتینگتون تحلیلگر بانک جی پی مورگان گزارشی را در مورد چشم انداز سال ۲۰۲۲ بازار ارز های دیجیتال منتشر کرد و این تحلیلگر نوشت:
روند برنامه‌های کاربردی کریپتو به تازگی آغاز شده و وب۳، استفاده بیشتر از توکن های NFT در چشم انداز سال ۲۰۲۲ است.

این تحلیلگر ادامه داد:
جی پی مورگان توکن سازی و کاربردی‌تر شدن توکن‌ها را تغییر مهم بازار ارز های دیجیتال در سال ۲۰۲۲ می‌داند چرا که هرچه سرعت تراکنش‌ها بیشتر شود، شبکه‌ها رقابتی‌تر می‌شوند.

وی همچنین افزود:
در سال ۲۰۲۱ دیفای کمی شکست خورد ولی همچنان پر از پتانسیل است.

این تحلیلگر توضیح داد که توسعه فناوری کریپتو با افزایش مقیاس لایه ۱ معرفی و با رشد لایه ۲ ادامه خواهد یافت و وی اضافه کرد که ادغام شدن اتریوم با لایه ۲ به تراکنش‌ها سرعت می‌بخشد و می‌تواند مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

وی همچنین ادامه داد:
موارد استفاده بازار ارزهای دیجیتال به رشد خود ادامه خواهد داد و پروژه ‌ها و توکن های جدید با موارد استفاده بیشتر و متفاوت ظاهر خواهند شد.

علاوه بر این، تحلیلگران جی پی مورگان خاطرنشان کردند که با توجه به اینکه این پروژه ها به توکن‌ها متصل می‌شوند و صرافی کوین بیس بعنوان یکی از پیشرو ترین پلتفرم های خرید و فروش توکن فعالیت می‌کند، این صرافی بیشترین سود را از رشد کریپتو کسب خواهد کرد.

همچنین ورثینگتون گفت:
اگر سال ۲۰۲۱ سال توکن های NFT بود، ممکن است سال ۲۰۲۲ سال بریج های بلاکیچین که منجر به همکاری بیشتر زنجیره‌های مختلف و توکن سازی مالی می‌شود خواهد بود.

بنظر شما همراهان زوم ارز سال ۲۰۲۲، سال چه اکوسیستمی خواهد بود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: News.Bitcoin


سر تیتر اخبار:

دبیر خبری
دبیر خبری
بنده تجربه ۲ سال فعالیت در بازار رو به رشد ارز های دیجیتال را داشته و در دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش زبان انگلیسی تحصیل میکنم و به ورزش فوتبال علاقه‌مند هستم و تمایل به یادگیری بیشتر نسبت به ارز های دیجیتال دارم آرزومند پیشرفت روز افزون این صنعت در میهن عزیزمان هستم و باور دارم صنعت ارز های دیجیتال روز به روز مورد استفاده بیشتر واقع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده