آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیوتا یک استیبل کوین دیگر دارد: USPlus چیست؟

آیوتا یک استیبل کوین دیگر دارد: USPlus چیست؟

آیوتا یک استیبل کوین دیگر دارد: USPlus چیست؟

به گزارش زوم ارز،

با ادغام جدید، کاربران USPLus می توانند استیبل کوین های خود را در بلاک چین های جدید بازخرید کنند. این یکی از اولین نسخه‌های استیبل کوین زنجیره‌ای برای آیوتا و پلتفرم قراردادهای هوشمند Shimmer است.

Fluent Finance استیبل کوین USPlus را به IOTA و Shimmer می آورد

Fluent Finance، یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز، دیروز، ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳، اعلام کرد که قرار است قراردادهای هوشمندی را روی بلاک چین های آیوتا و شیمر اجرا کند. انتشار استیبل کوین USPlus، یک ارز رمزنگاری شده با دلار آمریکا که توسط فیات پشتیبانی می‌شود، هدف اصلی ادغام آن است.

۱/ Fluent از بستن قراردادهای هوشمند در @iota و @shimmernet برای انتشار USPlus خرسند است و به نیروهای خود با جامعه ای قوی از نوآوران باهوش ملحق می شود.

دیدگاه Fluent با اجماع نوآورانه IOTA و آینده شناسه دیجیتال بدون گاز Tangle تکمیل می شود.

— Fluent Finance (@FluentDAO) 13 اکتبر ۲۰۲۳

نمایندگان پلتفرم تاکید کردند که راه اندازی در اکوسیستم IOTA برای چشم انداز فلوئنت فاینانس و پذیرش گسترده محصول استیبل کوین آن از اهمیت بالایی برخوردار است:

Fluent از پیوستن نیروهای (…) با جامعه قوی از نوآوران باهوش خرسند است

همچنین، تیم درباره ویژگی‌های IOTA به‌عنوان یک پلتفرم فنی، از جمله طراحی نوآورانه آن در مورد اجماع بلاک چین و قابلیت شناسه دیجیتال بدون گاز Tangle ابراز هیجان کردند.

Fluent Finance از نقش جامعه Tangle در “چرخش چرخ ها” در طول روند استقرار USPlus قدردانی کرد.

USPlus، یک استیبل کوین دلاری توسط Fluent Finance، می‌تواند در صرافی متمرکز Bitrue و همچنین در نسخه‌های مبتنی بر اتریوم، Celo، و Arbitrum پلتفرم مبادله غیرمتمرکز Uniswap v3 و DeFi در شبکه XDC به دست آید. یک چنگال اتریوم (ETH).

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، در سپتامبر گذشته، Shimmer یک پلت فرم قراردادهای هوشمند سازگار با EVM را برای dApps راه اندازی کرد.

Fluent Finance هم افزایی بین بانک ها و زنجیره های بلوکی را پیش می برد

تیم Fluent Finance در حال بررسی همکاری بیشتر با بلاک چین IOTA و جامعه آن است.

این محصول بر روی ساخت توکن‌های سپرده، دارایی‌های دیجیتالی با ارزش پایدار و منطبق با مقررات قابل همکاری با سیستم‌های بانکی اصلی متمرکز است. از طریق راه‌حل‌های Fluent Finance، بانک‌ها می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را صادر کنند و با CBDC‌های تحت حمایت دولت تعامل داشته باشند.

پیوند ۱:۱ استیبل کوین USPlus آن به دلار آمریکا را می توان از طریق APIهای بانکی برای حداکثر سطح شفافیت در Web3 ردیابی کرد.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده