اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری ترا در دنیای دیفای

سرمایه گذاری ترا در دیفای

به گزارش زوم ارز، پروتکل بلاکچین چندبخشی یعنی ترا، پیشنهادی را برای استقرار 139 میلیون دلار در پنج پروژه مختلف دیفای در سرتاسر اتریوم، سولانا، پالیگان برای افزایش کاربرد استیبل کوین UST ارائه کرده است.

به هرحال این پیشنهاد باید از سوی جامعه ترا پذیرفته شود و چنین موضوعی از طریق رای گیری انجام خواهد شد و البته تاریخ آن هنوز مشخص نشده است.

بنا به این پیشنهاد، ترا چند پروژه را شناسایی کرده و قصد دارد تا 50 میلیون دلار بر روی آنها سرمایه گذاری کند و با رخ دادن چنین اتفاقی، موارد استفاده از استیبل کوین  UST در شبکه اتریوم افزایش خواهد یافت.

این مقاصد با نظرات قبلی دو کوون بنیانگذار ترا همخوانی دارد و او خاطرنشان کرد که می‌خواهد  USTرا بعنوان یک رمز ارز پراستفاده در فضای کریپتو ببیند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر با 10.44 میلیارد دلار ارزش کل بازار، استیبل کوین UST در رتبه چهارم لیست برترین استیبل کوین های بازار قرار دارد و رقیبان آن یعنی تتر ارزش کلی معادل 78.44 میلیارد دلار، USDC با ارزش کل بازار 43.2 میلیارد دلار و BUSD با ارزش کل بازار 14.4 میلیارد دلار بالاتر از Terra USD قرار دارند.

از جمله پروژه های جدید دیفای که ترا قصد دارد در آن سرمایه گذاری کند می‌توان به Tokemak که در زمینه ارائه نقدینگی دیفای و بازارسازی خودکار فعالیت می‌کند اشاره کرد.

همچنین این پروژه قصد دارد در پروژه های Rari Fuse، OlympusDAO، InvictusDAO که به ترتیب در شبکه های اتریوم، پالیگان و سولانا فعال هستند سرمایه گذاری کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CryptoPotato


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا