لایت فارکس

افزایش قیمت SHIB باعث افزایش ۲۶۰ درصدی تراکنش های بزرگ شیبا اینو شد

افزایش قیمت SHIB باعث افزایش 260 درصدی تراکنش های بزرگ شیبا اینو شد

افزایش قیمت SHIB باعث افزایش ۲۶۰ درصدی تراکنش های بزرگ شیبا اینو شد

جامعه شیبا اینو از هیجان غوغا می کند زیرا SHIB یک افزایش نجومی قیمت را تجربه می کند و یک واکنش زنجیره ای از تراکنش های عظیم را آغاز می نماید. پورتال اطلاعات رمزنگاری IntoTheBlock افزایش چشمگیر ۲۶۰ درصدی معاملات با ارزش مرتبط با توکن شیبا اینو به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر را در ۲۴ ساعت گذشته گزارش کرده است. این به معنای افزایش خیره کننده ۲۷ میلیون دلاری در تراکنش های بزرگ است که مجموع تراکنش های مربوط به SHIB را تنها در یک روز به ۵.۲۵ تریلیون دلار می رساند.

همانطور که گفته شد عملکرد قابل توجه قیمت توکن SHIB، از روز جمعه آغاز شد. به دنبال موجی از اشتیاق برای میم کوین‌ها، توکن شیبا اینو شاهد افزایش قابل ‌توجه ۱۳ درصدی بود و به بالاترین ارزش خود در دو ماه گذشته رسید. این افزایش، ارزش بازار شیبا اینو را به میزان حیرت‌انگیز ۵۰۰ میلیون دلار افزایش داد.

همانطور که جامعه تلاش می کند دلایل این روند غیرمنتظره را رمزگشایی کند، عوامل گمانه زنی مختلفی وارد بازی می شوند. یکی از کاتالیزورهای احتمالی می‌تواند بررسی دقیق دوج کوین باشد که توسط شایعات و بحث‌ها در مورد پرداخت‌های رمزنگاری در پلتفرمی که قبلاً به نام توییتر شناخته می‌شد، تقویت شده است. هیاهو در اطراف SHIB همچنین با انتظارات مربوط به انتشار آتی Shibarium، یک پیشرفت اخیر در دنیای Shiba Inu، تشدید شده است و علاقه بیشتری به این توکن ایجاد می کند.

با توجه به اینکه همه نگاه ها به شیبا اینو است، مطمئناً سرمایه گذاران مشتاقانه حرکات قیمت آن را زیر نظر دارند و برای هر گونه پیشرفت بیشتر که ممکن است این توکن را به ارتفاعات جدیدی سوق دهد، گوش به زنگ هستند.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده