اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

در چه صورتی سازمان بورس آمریکا، ایلان ماسک را تحت بررسی قرار خواهد داد؟

مدیرعامل و بنیان گذار Sygnia، که یک شرکت خدمات مالی است، مگدا ویرزایکا که همچنین یک میلیاردر در آفریقای جنوبی می‌باشد، معتقد است که ایلان ماسک برای کسب سود خود بازار بیت کوین را دستکاری کرده است.

علاوه بر این، اگر مدیرعامل تسلا همان کاری که با دستکاری قیمت بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال کرد را با یک شرکت انجام دهد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اقدامات وی را بررسی خواهد کرد و تحریم های شدیدی را علیه این میلیاردر در نظر خواهد گرفت.

چرا هیچ تحقیقاتی بر روی توییت های ایلان ماسک صورت نمی‌گیرد؟

در طول برنامه The Money Show، مگدا وییرزیکا اظهار داشت که اگر بیت کوین یک شرکت یا حتی متعلق به یک شرکت بود، ایلان ماسک بخاطر توییت های خود مورد بررسی و تحقیق قرار می‌گرفت و علاوه بر این بررسی ها، این سازمان تحریم های شدیدی را علیه او در نظر می‌گرفت.

وی یادآوری کرد که تسلا ابتدا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خرید و پس از آن از پذیرش این رمزارز برای پرداخت ها خبر داد که این موضوع منجر به افزایش قیمت این رمزارز شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پس از آن ماسک قسمتی از بیت کوین های خود را فروخت و درآمدی که از این راه کسب کرد بیش از درآمد او از فروش اتومبیل طی سالی که گذشت بود.

پس از آن وی توییت کرد که تسلا زین پس بیت کوین را بخاطر آلودگی های زیست محیطی شدید و تولید کربن دی اکسید، پذیرش نخواهد کرد.

شایان ذکر است که بدانید، در سال 2018 کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ایلان ماسک بخاطر توییت های گمراه کننده در مورد قیمت سهام تسلا شکایت کرد.

وی حدس زد که همه ی اینها بخشی از برنامه ی ایلان ماسک برای کسب سود سریع بوده است و ایلان ماسک با دستکاری قیمت بیت کوین سود زیادی کسب کرده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا