آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل icp امروز + کامل و دقیق

تحلیل ارز icp امروز

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل ارز icp در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت اینترنت کامپیوتر را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل ICP امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، ICPUSDT در یک روند نزولی قرار دارد و در حال حاضر قیمت نزدیک به ناحیه حمایت ۸.۵۶۱ دلار قرار دارد. در صورت شکست این ناحیه، احتمال کاهش قیمت تا سطح حمایت ۸.۰۰۰ دلار وجود دارد. اگر قیمت بتواند مقاومت ۹.۰۲۷ دلار را بشکند، احتمال حرکت به سمت سطوح مقاومت بالاتر مانند ۱۰.۱۵۰ دلار و ۱۰.۸۶۱ دلار وجود دارد. معامله‌گران باید به واکنش‌های قیمت در نزدیکی این سطوح توجه کنند تا بتوانند تصمیمات بهتری بگیرند.

سطوح مقاومت و حمایت کلیدی:

مقاومت‌ها:

سطح ۹.۰۲۷ دلار

سطح ۱۰.۱۵۰ دلار

سطح ۱۰.۸۶۱ دلار

حمایت‌ها:

سطح ۸.۵۶۱ دلار (حمایت نزدیک)

سطح ۸.۰۰۰ دلار (حمایت پایین‌تر)

خطوط روند:

یک خط روند نزولی از سطح ۱۲.۵۰۰ دلار شروع شده و به سطح ۹.۰۲۷ دلار رسیده است. این خط نشان‌دهنده یک روند نزولی قوی است که با برخورد به نواحی حمایت ممکن است به مقاومت‌ها برسد.

تحلیل ICP در تایم فریم 4 ساعته
تحلیل ICP در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ICP امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، برای سرمایه‌گذاران، حمایت در ناحیه ۹.۰۲۷ دلار یک سطح کلیدی است که باید تحت نظر داشته باشند. شکست این سطح می‌تواند به کاهش بیشتر قیمت منجر شود. از سوی دیگر، مقاومت در ناحیه ۱۰.۱۵۰ دلار نیز باید مورد توجه قرار گیرد. عبور از این سطح می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند و صعود قیمت به سمت نواحی بالاتر باشد. در حال حاضر، ICP در یک حالت نوسانی قرار دارد و شکست هر یک از این سطوح کلیدی می‌تواند نشانه‌ای برای تصمیم‌گیری در مورد معاملات بعدی باشد.

تحلیل ICP در تایم فریم 4 ساعته
تحلیل ICP در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ICP امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، قیمت ICPUSDT در محدوده حمایتی ۹.۱ تا ۸.۸ حمایت شده و احتمال برگشت قیمت وجود دارد. اگر قیمت بتواند مقاومت‌های ۱۰.۵۷۷ و ۱۱.۰ را شکست دهد، احتمال حرکت به سمت سطح‌های فیبوناچی ۰.۵ (۱۱.۴۱۳) و ۰.۶۱۸ (۱۱.۷۸۷) وجود دارد. در صورت شکست سطح حمایتی ۸.۸، احتمال افت بیشتر قیمت تا حدود ۸.۵ وجود دارد.

تحلیل ICP در تایم فریم 4 ساعته
تحلیل ICP در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ICP امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، بر اساس این تحلیل، ICP در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد و با سطوح مقاومتی قوی در ۱۴.۱۰ دلار و ۱۳.۷۰ دلار مواجه است. در صورت شکست این سطوح مقاومتی، احتمالاً قیمت به سمت سطوح بالاتر حرکت خواهد کرد. از سوی دیگر، سطوح حمایتی در ۱۰.۰۰ دلار و ۹.۷۰ دلار می‌توانند در صورت افت بیشتر قیمت، حمایت قوی ارائه دهند.

سطوح مقاومتی

  1. سطح ۱۴.۱۰ دلار: این سطح به عنوان یک سطح مقاومتی قوی شناخته می‌شود و در گذشته چندین بار آزمایش شده است.
  2. سطح ۱۳.۷۰ دلار: این سطح نیز به عنوان یک سطح مقاومتی مهم عمل کرده و می‌تواند مانع افزایش قیمت بیشتر شود.

سطوح حمایتی

  1. سطح ۱۰.۰۰ دلار: این سطح به عنوان یک سطح حمایتی کلیدی عمل کرده و در گذشته به عنوان نقطه برگشت قیمت عمل کرده است.
  2. سطح ۹.۷۰ دلار: این سطح حمایتی پایین‌تر نشان‌دهنده نقطه‌ای است که ممکن است در صورت افت بیشتر قیمت، حمایت قوی ارائه دهد.

سطوح کلیدی

نمودار نشان‌دهنده یک روند نزولی است که از سطح ۱۴.۱۰ دلار شروع شده و به سمت پایین ادامه دارد. این خط روند نزولی نشان‌دهنده فشار فروش در بازار است.

نظر تحلیل گران زوم ارز

تحلیل‌گران زوم ارز توصیه می‌کنند که معامله‌گران به دقت این سطوح و شاخص‌های تکنیکال را زیر نظر داشته باشند و بر اساس تغییرات در شاخص‌های تکنیکال و حجم معاملات، تصمیمات معاملاتی خود را تنظیم کنند. استفاده از استراتژی‌های مدیریت ریسک مناسب نیز توصیه می‌شود تا از ضررهای احتمالی جلوگیری شود و از فرصت‌های موجود بهره‌برداری شود.

تحلیل ICP در تایم فریم 4 ساعته
تحلیل ICP در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ICP امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز ICP پس از رشد خوبی که داشت در تایم فریم روزانه به یک ناحیه عرضه رسیده است که ممکنه جلوی رشد آن را بگیرد و قیمت به ناحیه تقاضا و سطح حمایتی که داشته است برگردد که حدود قیمت ۳.۵۳۷ دلار است و از این ناحیه دوباره به رشد خودش ادامه بدهد؛ روند این رمز ارز کاملا صعودی می‌باشد و موقیعت برای معاملات خرید ریسک کمتری دارند.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ 22 آبان 1402
تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ICP امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

 

رمزارز ICP همچنان در محدوده حمایت رند ۳ دلار است و واکنش های خوبی به این حمایت نشان داده است. همانطور که مشاهده می کنید، اندیکاتور MACD واگرایی مثبت خوبی را نشان می دهد و می توانیم انتظار رشد قیمت تا سقف کانال رنج را در محدوده ۳.۴۰ دلار داشته باشیم. این مقاومت با میدلاین کانال نزولی اصلی همپوشانی دارد و احتمال تشکیل واگرایی مخفی و کاهش مجدد قیمت برای تست حمایت وجود دارد. اما حرکتی که پیش بینی شده است، در صورتی که پر قدرت باشد، می تواند مقدمه ای برای تغییر روند این ارز در تایم فریم روزانه و افزایش قیمت بیشتر تا سقف کانال نزولی باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ 24 مهر 1402
تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ICP امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رمز از ICP روند نزولی پرقدرت خود را در طی یک ماه گذشته ادامه داد و نبود تقاضا در محدوده ۳.۳۵۰ دلار، موجب تشکیل ATL جدید در این ارز شد. قیمت به کف کانال نزولی میان مدت رسیده است و خط روند نزولی که به عنوان مقاومت داینامیک در نظر گرفته شده بود، هنوز شکسته نشده است. بنابراین انتظار داریم که در بهترین حالت، یک کانال رنج در محدوده کف کانال نزولی تشکیل شود. دو حمایت دیگر در محددوه ۲.۳۰ و ۲.۲۰ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند در ترکیب با حمایت قبلی، کلاستر مهمی برای واکنش احتمالی مثبت ایجاد کند. بنابراین در این ناحیه می توانیم انتظار کاهش فشار فروش را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ICP امروز 27 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ICP بعد از طی کردن یک روند رنج و نبود تقاضای کافی برای رشد قیمت، کف کانال رنج خود را با اعمال فشار فروش شدید شکست. ریزش قیمت ICP تا محدوده ۳.۱۵ دلار ادامه پیدا کرد و موجب تشکیل کف قیمتی جدیدی در تاریخ معاملات این ارز شد. روند این ارز در تمامی تایم فریم ها نزولی است و یا باید در انتظار رسیدن قیمت به حمایت های قوی باشیم، یا اینکه انتظار رشد قیمت و ایجاد شرایط تغییر روند در تایم فریم های ۴ ساعته به بالا باشیم. پس در سناریو صعودی، با فرض حفظ شدن محدوده ۳.۱۵ دلار، باید در ابتدا شاهد بازگشت قوی بالای محدوده ۴ دلار باشیم، تا انتظار رشد قیمت این ارز را داشته باشیم. اما با احتمال بیشتر به دلیل بالای موج نزولی، اگر شاهد شکست حمایت رند ۳ دلار باشیم، حمایت اصلی ICP را در محدوده ۲ الی ۱.۷۵ دلار در نظر می گیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ICP امروز 30 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۲ مرداد ۱۴۰۲

روند نزولی رمز ارز ICP دقیقا تا کف قبلی یعنی محدوده ATL 3.50 الی ۳.۳۵ دلار ادامه پیدا کرد و با برخورد به این ناحیه، واکنش مثبت قوی مشاهده شد. بسیاری از سفارشات خرید به جا مانده در این سطح فعال شد و قیمت این ارز رشد ۳۰ درصد را تا محدوده ۴.۴۰ دلار ثبت کرد. به دلیل قدرت بالای موج نزولی، مقاومت میدلاین کانال فعلا مانع از رشد بیشتر شده است و احتمال تست مجدد سطوح حمایت در محدوده ۳.۷۰ دلار وجود دارد. بنابراین اگر در این ناحیه واکنش مثبت خوبی مشاهده شود و در تایم فریم های پایین تر نشانه های تغییر روند از این سطح دیده شود، می توانیم انتظار تشکیل الگوی کف دوقلو و رشد قیمت را برای هفته های آینده داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ICP امروز 2 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ICP در طی یک ماه گذشته کاهش قیمت داشت و با شکست حمایت داینامیک خود و پولبک به آن، تا محدوده حمایت ۴.۶۰ الی ۴.۸۷ دلار کاهش قیمت این ارز ادامه پیدا کرد. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، بعد از هر بار برخورد قیمت به این حمایت، توان و تمایل خریداران برای پرتاب و رشد قیمت کمتر شده است. بنابراین احتمال اینکه پایان اصلاح از این حمایت باشد، کاهش پیدا کرده است. پس یک حمایت پایین تر در محدوده ۴.۴۷ الی ۴.۱۳ دلار در نظر گرفته شده است. قدرت این محدوده بیشتر از حمایت اول می باشد. از نظر زمانی هم قیمت به محدوده های پایان اصلاح نزدیک شده است. پیش بینی می شود در طی هفته های آینده قیمت از این سطوح واکنش مثبت خوبی داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ICP امروز 8 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

ارز ICP بعد از حمایت شدن در محدوده ۴.۶ دلار و افزایش تقاضای شدیدی که داشت، رشد تقریبا ۵۰ درصد را ثبت کرد و با تست دوباره حمایت ۵ دلار باز هم فشار خرید ایجاد شد، که این بار رشد ۳۰ درصد برای این ارز ثبت شد. مقاومتی که در محدوده ۷ دلار با واکنش منفی همراه بوده است، مانع از ادامه رشد قیمت این ارز شد. بنابراین قیمت وارد اصلاح شده است. دو حمایت استاتیک و داینامیک برای این ارز در نظر گرفته شده است، که در محدوده ۵.۵ دلار با یکدیگر تلاقی دارند. بنابراین تا زمانی که این حمایت حفظ شود، پتانسیل رشد دوباره و شکست مقاومت ۷ دلار وجود دارد. اما تنها در صورتی می تواند شکسته شود، که فشار فروش بالایی در بازار ایجاد شود. در اینصورت حمایت معتبر بعدی در محدوده دقیق ۴ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ICP امروز 11 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز ICP در طی یک ماه گذشته بعد از برخورد به حمایت محدوده ۴.۶۰ الی ۴.۹۰ دلار و شکست خط روند نزولی، روند رنجی را روی این محدوده تشکیل داده است. این محدوده همچنان واکنش مثبت نشان می‌دهد، و تقاضا در این سطح وجود دارد، اما تاکنون این تقاضا به حدی نبوده است که موجب ادامه روند صعودی ICP شود. بنابراین احتمال شکسته شدن این سطح و اصلاح عمیق‌تر تا حمایت بعدی وجود خواهد داشت. حمایت بعدی این ارز در محدوده رند ۴ دلار قرار گرفته است، و پتانسیل واکنش مثبت قوی تری دارد.

از طرفی فشردگی قیمت در محدوده فعلی کاملا مشخص می‌باشد، و این فشردگی به صورت یک الگوی مثلث روی نمودار ظاهر شده است. با توجه به پتانسیل تشکیل الگوی کف دوگانه، در صورتی که خریداران از این ارز حمایت کنند، با شکسته شدن سقف الگو، افزایش قیمت می‌تواند تا محدوده مقاومت رند ۶ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ICP امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 15 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی ICP در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز ICP در طی هفته‌های گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه به یک مقاومت مهم در محدوده رند ۸ دلار برخورد کرد، واکنش منفی شدیدی نشان داد. این ناحیه از قبل به عنوان محدوده عرضه مهم روی نمودار شناسایی شده بود. مجدداً اصلاح قیمت اتفاق افتاده و محدوده حمایتی که می‌توانیم به عنوان ناحیه واکنشی در نظر داشته باشیم در قیمت ۴.۸۶ الی ۴.۵۹ دلار می‌باشد. برخورد قیمت به این سطح در صورتی که با واکنش مثبت و نشانه‌های حمایت همراه باشد، می‌تواند مجدداً موجب رشد قیمت تا سقف کانال رنج شود.

با توجه به اینکه در تایم فریم روزانه سقف و کف‌های بالاتر مشاهده می‌شود، تا زمانی که حمایت محدوده ۴.۶۰ الی ۴.۸۷ دلار شکسته نشود، روند روزانه نزولی نخواهد شد. اما این حمایت تنها در صورتی می‌تواند شکسته شود که فشار فروش بالایی در تمام بازار ایجاد شود، که در اینصورت حمایت دوم در محدوده ۳.۸۹ الی ۴ دلار می‌تواند هدف فروشندگان باشد. با توجه به فشار فروشی که قیمت را از محدوده مقاومت ۸ دلار به این حمایت رسانده است، پتانسیل رنج شدن روند در ماه جاری وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ICP امروز 15 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP در هفته گذشته روند نزولی داشت. ایجاد فشار فروش در بازار موجب شد تا قیمت این ارز بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۶ دلار یک واکنش منفی قوی ایجاد کند. همچنین با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت و برگشت قیمت زیر محدوده حمایت ۵.۴ دلار، روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته نزولی شده است، و شاهد تشکیل سقف‌ها و کف‌های پایین‌تر هستیم.

اولین حمایت مهم ارز ICP در محدوده ۴.۶ الی ۴.۸ دلار در نظر گرفته شده است، اما به دلیل فشار فروش احتمالی، و به جهت اینکه آخرین سقف و کف در تایم فریم ۴ ساعته هنوز به سمت بالا شکسته نشده است، احتمال کاهش بیشتر قیمت به سمت حمایت محدوده حمایت ۴.۴ الی ۴.۳ دلار وجود دارد. بنابراین با توجه به حرکت خوب قیمت در تایم فریم روزانه، انتظار واکنش مثبت قوی از این دو سطح حمایت را داریم. همچنین با استفاده از ابزار فیبوناچی اصلاحی، محدوده حمایت ۵۰ درصد موج اصلاحی روی حمایت اول استاتیک قرار گرفته است، پس این حمایت بیشتر مورد تایید می‌باشد.

تحلیل ICP امروز 24 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 10 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی ICP امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنی

رمز ارز ICP در طی هفته گذشته باز هم افزایش قیمت داشت، اما همانطور که در تحلیل قبلی بررسی شده بود، به دلیل وجود مقاومت های زیاد بالای کندل های روزانه، احتمال اصلاح قیمت بیشتر است. این مقاومت در کندل روز گذشته شکسته شده است، اما تایید نشده، و پتانسیل اصلاح بیشتر از ادامه حرکت صعودی می باشد. محدوده های حمایت این ارز در قیمت های ۴.۵ و ۴.۹ دلار در نظر گرفته شده است، که می توانند واکنش مثبت داشته باشند. ادامه روند صعودی از محدوده حمایت مورد نظر را انتظار داریم. در این هفته اگر کف کانال صعودی شکسته شود، موج اصلی می تواند تمام شود، و اصلاح شروع شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ICP امروز 10 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 3 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنی

رمز ارز ICP در طی هفته های گذشته بعد از اینکه از سطح مقاومت محدوده ۴.۶۰ الی ۴.۸۷ دلار عبور کرد، روی این محدوده باقی ماند، و با توجه به روند صعودی قوی قبلی، مجددا حرکت صعودی این ارز ادامه پیدا کرد. سطوح مقاومتی زیادی بالای کندل ها قرار دارد، و به همین دلیل رشد شارپی قیمت را مشاهده نکرده ایم. اما در محدوده های فعلی، و در قیمت ها ۶ دلار مقاومت های مهم تری وجود دارد که شکست آن نیاز به حمایت ویژه ای از سمت خریداران می باشد.

شکل کندل های تایم فریم روزانه به نحوی است که در حال تشکیل سایه بالایی بلند می باشند. در تایم فریم ۴ ساعته نیز این حرکت ضعیف شده کاملا مشخص می باشد، و روی اندیکاتور RSI واگرایی منفی مشاهده می شود. بنابراین احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت محدوده ۴.۸۷ الی ۴.۶ دلار و حتی حمایت دوم در محدوده ۴.۵۰ دلار وجود دارد. اما در ادامه به دلیل تغییر روند ایجاد شده و شکست سقف کانال نزولی، انتظار داریم که شاهد رشد بیشتر قیمت تا مقاومت های مشخص شده روی نمودار باشیم. اهدافی که برای کوتاه مدت و میان میدن در نظر گرفته شده است، در قیمت های ۷.۵ الی ۸.۴ دلار می باشد.

تحلیل ICP امروز 3 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 5 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۵ دی ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنی

رمز ارز ICP در طی هفته های گذشته روند نزولی شدیدی داشت. قیمت این ارز نتوانست بالای محدوده ۴ دلار باقی بماند، و با فشار فروشی که ایجاد شد، مطابق انتظار و پیش بینی قبلی موج نزولی، جدیدی شکل گرفت، و یک کف پایین تر در نمودار ICP و در تاریخ معاملات این ارز به ثبت رسید. البته شکست ایجاد شده در کف قبلی تثبیت نداشت، و تقاضایی که در این محدوده به وجود آمد، موجب تشکیل یک شکست فیک و برگشت سریع قیمت به سمت مقاومت ها شد. تشکیل واگرایی  مثبت روی نمودار این ارز موجب برگشت قیمت و ورود به موج اصلاحی در تایم روزانه شده است.

یک مقاومت مهم در محدوده ۳.۷۰ الی ۳.۹۰ دلار در نظر گرفته شده است، که اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح برسانند، و تثبیت داشته باشیم، ادامه حرکت صعودی کوتاه مدت را می توانیم تا محدوده هدف ۴.۴۵ الی ۴.۹۰ دلار در سقف کانال نزولی اصلی انتظار داشته باشیم. این سطح حمایت می تواند به حمایت شدن و تغییر روند در تایم ۴ ساعته کمک کند. البته اگر شرایط کوتاه مدت بازار مساعد بماند.

تحلیل ICP امروز 5 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 21 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنی

رمز ارز ICP در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از شکست مقاومت محدوده ۴ الی ۴.۱۷ دلار تاکنون دو بار به این سطح واکنش مثبت نشان داده است. با توجه به اینکه محدوده فعلی در تایم فریم ۴ ساعته آخرین کف معتبر برای تغییر روند می باشد، شکست این حمایت می تواند مجددا روند را نزولی کند. همچنین الگوی سقف دو قلویی که تشکیل شده است را می تواند تایید کند. در این صورت اولین حمایت معتبر در محدوده ۳.۶۰ الی ۳.۶۶ دلار و دومین حمایت در محدوده ۳.۵ دلار خواهد بود.

البته به دلیل نزولی بودن روند ICP در تایم فریم های مختلف، پایین ترین کف فعلی در محدوده ۳.۵ دلار نمی تواند برای جلوگیری از ریزش بیشتر معتبر باشد. پس اگر حمایت ۴ دلار شکسته شود، احتمال تشکیل یک موج نزولی دیگر وجود دارد. اما برای ادامه رشد و حرکت فرضی به سمت محدوده ۴.۸ دلار، نیاز است که حداقل در تایم ۱ ساعته قیمت بالای سطح ۴.۲۵ الی ۴.۳۰ دلار برگردد، که در این صورت احتمال تشکیل یک الگوی کف دو قلو روی حمایت و افزایش مجدد قیمت برای کوتاه مدت فراهم می شود. پس اولین برخورد قیمت برای کوتاه مدت به سطح مقاومت ۴.۳۰ دلار می تواند با واکنش منفی همراه باشد.

تحلیل ICP امروز 21 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 14 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنی

رمز ارز ICP در طول هفته گذشته کاملا داخل کانال صعودی کوتاه مدت خود قرار داشت، و با حمایت خوب خریداران به یک مقاومت در محدوده ۴.۶ الی ۵ دلار برخورد کرده است. برخورد اول به این مقاومت با واکنش منفی همراه بوده است. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت نزدیک به سقف کانال نزولی بلند مدت می باشد. بنابراین می توانیم متوجه شویم که این مقاومت بسیار مهم می باشد. روی اندیکاتور RSI واگرایی مخفی مشاهده می شود، که می تواند نشانه ای از ادامه روند نزولی باشد.

بنابراین بسیار مهم است که در این هفته نحوه واکنش بعدی قیمت به این محدوده مقاومت بررسی شود.، چرا که در صورت تشکیل الگوی سقف دو قلو و شکست کف کانال صعودی، می توانیم مجددا انتظار کاهش قیمت را داشته باشیم. این کاهش قیمت احتمالی می تواند تا محدوده ۳.۹۰ الی ۳.۹۵ دلار ادامه داشته باشد. اگر سطح مقاومت فعلی مجددا تبدیل به حمایت شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که شکست این حمایت در تایم فریم هفتگی فیک بوده است، و برگشت ها می توانند پولبک در نظر گرفته شوند.

تحلیل ICP امروز 14 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 7 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در طول دو هفته گذشته روند قیمت آن در تایم فریم های پایین رنج بود. بعد از اینکه آخرین موج نزولی قیمت را به سطح حمایت ۳.۵ دلار رساند، با واکنش مثبت روز بعد در تاریخ ۱۰ نوامبر می توانستیم انتظار یک روند رنج را داشته باشیم. در برخورد دوم به حمایت ۳.۵ دلار باز هم واکنش مثبت مشاهده شده است. اما مقاومتی که مانع از رشد بیشتر قیمت می شود در محدوده ۴ الی ۴.۱۷ دلار در نظر گرفته شده است. که در روزهای گذشته بارها مانع از رشد قیمت شده است. همانطور که در تایم فریم روزانه مشاهده می کنید، قیمت در نیمه بالای کانال نزولی بلند مدت قرار دارد، و از طرفی عدم شکست حمایت ۳.۵ دلار می تواند نشانه ای برای رشد احتمالی این ارز برای میان مدت باشد.

برای کوتاه مدت یک کانال صعودی در تایم ۱ ساعته به سمت پایین شکسته شده است، که حرکت های کوتاه مدت به سمت بالا می تواند پولبک در نظر گرفته شود. حمایتی که برای کوتاه مدت در نظر گرفته شده است در محدوده ۳.۶۰ الی ۳.۶۲ دلار قرار گرفته است، و انتظار یک واکنش مثبت از این ناحیه وجود دارد. بنابراین اگر حمایت در بازار داشته باشیم و کف ۳.۵ دلار شکسته نشود، از این محدوده می توانیم انتظار رشد قیمت را اهداف ۴، ۴.۶ و ۵ دلار داشته باشیم.

تحلیل ICP امروز 7 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 23 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در طی هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت، واکنش منفی به مقاومت محدوده ۵.۶ الی ۵.۸۵ دلار و همزمان شدن این اریزش با فشار فروش شدید در تمام بازار، باعث شکسته شدن حمایت قبلی در محدوده ۵ دلار شد. اما برخلاف آلت کوین های دیگر که برخی به کف های قبلی خود رسیده بودند، این ارز ATL جدیدی در قیمت ۳.۵ دلار به ثبت رساند. بنابراین موج نزولی جدیدی در این ارز تشکیل شده است.

اما این موج نزولی که به این قیمت واکنش مثبت نشان داده است، روی میدلاین کانال نزولی بلند مدت قرار گرفته و این حمایت فعلا مانع از ریزش بیشتر قیمت این ارز شده است. اگر فشار فروش در بازار ادامه پیدا کند، حمایتی که در محدوده ۲.۸۰ الی ۲.۶۵ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده است، و نزدیک کف کانال بلند مدت می باشد، می تواند با واکنش مثبت بسیار خوبی همراه باشد. اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را روی نمودار شناسایی کرده است، که اگر یک کف پایین تر روی قیمت تشکیل شود، می تواند به شدت نشانه خوبی برای تغییر روند این ارز باشد.

تحلیل ICP امروز 23 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 9 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در هفته های گذشته واکنش مثبت خوبی به محدوده حمایت هفتگی خود نشان داده است. قیمت این ارز که دو هفته گذشته به سطح حمایت ATL خود برخورد کرد، و با حمایت خریداران تا مقاومت خط روند نزولی در محدوده ۵.۵ دلار رشد داشته است. واکنش شدیدی به این مقاومت به ثبت رسیده است، اما در بازه زمانی ۴ ساعته تشکیل سقف و کف های بالاتر باعث صعودی شدن روند شده است. بنابراین می توانیم یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر بگیریم.

اما اگر نمودار را در تایم فریم ۴ ساعته ببینید، قدرت کندل های صعودی به هیچ وجه برای شکست کامل مقاومت های بالاتر کافی نبوده است، و یک ناحیه عرضه و تقاضا در محدوده ۵.۱۴ الی ۵.۲۰ دلار شکل گرفته است. شکست این حمایت می تواند مجددا باعث نزولی شدن روند شود. اما اگر حمایت خریداران اجازه برگشت قیمت زیر این ناحیه را ندهد، روند صعودی تایم ۴ ساعته تایید می شود. در اینصورت می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت تا محدوده مقاومت ۵.۶ الی ۵.۸ دلار رشد داشته باشد. این ناحیه با سقف کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد، و می تواند باعث ورود قیمت به موج اصلاحی شود.

تحلیل ICP امروز 9 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 25 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در طی هفته های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و فشار فروش شدید موجب شکست حمایت محدوده ۵.۶۳ الی ۵.۸۵ دلار شد. ریزش قیمت تا حمایت پایین تری در قیمت ۴.۶۰ الی ۵ دلار ادامه پیدا کرد. حمایتی که روی کف کقبلی قیمت در ۴ ماه گذشته بوده است، و مجددا با واکنش مثبت همراه بوده است. در تایم فریم هفتگی واگرایی مثبت روی نمودار تشکیل شده است، و در تایم فریم روزانه در صورتی که قیمت بالای محدوده ۵.۲۵ دلار برگردد، احتمال رشد قوی بعد از پولبک بالا می باشد.

با رسم یک خط روند نزولی روی اندیکاتور RSI، در صورت شکست این مقاومت داینامیک، و پولبک به این ترند لاین، می توانیم یکی از نشانه های رشد قیمت را دریافت کنیم. بنابراین در آن صورت احتمال تشکیل واگرایی در تایم فریم روزانه هم وجود خواهد داشت. در بازه زمانی ۴ ساعته، روی محدوده حمایت هفتگی یک الگوی کف دو قلو شکل گرفته است، که در ثورت شکست مقاومت ۵.۲۵ دلار، الگو می تواند تایید شود، و بعد از پولبک می توانیم انتظار رشد قیمت تا محدوده ۵.۸۰ دلار را داشته باشیم.

تحلیل ICP امروز 25 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 11 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز با اینکه مقاومت محدوده خط روند نزولی را شکست، اما توان خریداران برای رشد قیمت کافی نبود. و مجددا محدوده حمایت ۵.۶۳ الی ۵.۸۴ دلار تست شد. این حمایت که مربوط به بازه زمانی روزانه می باشد، هنوز شکسته نشده است. از طرفی یک مقاومت مینور در محدوده ۶ الی ۶.۱۶ دلار رسم شده بود، که قیمت به این محدوده نیز واکنش منفی نشان داده است.

اگر این سطح توسط کندل های ۴ ساعته شکسته شود، اهداف مشخص شده روی نمودار در محدوده های ۶.۶ الی ۶.۷ دلار و هدف بعدی ۷ دلار در دسترس خریداران خواهد بود. همانطور که مشاهده می کنید روند قیمت در تمامی تایم فریم ها رنج می باشد، و برای خروج از روند رنج در تایم فریم های پایین نیاز است که حداقل محدوده ۶ الی ۶.۱۶ دلار کاملا شکسته و تبدیل به حمایت شود. در بازه زمانی روزانه روی اندیکاتور RSI واگرایی مثبت مشاهده شده است، که می تواند یکی از نشانه های رشد قیمت در کوتاه مدت باشد.

تحلیل ICP امروز 11 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP امروز ۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در طول هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز در محدوده کانال قیمتی ۶ دلار و روی حمایت مهم ۵.۶ الی ۵.۸۵ دلار  در حال معامله شدن می باشد. واگرایی مثبت اندیکاتور RSI روی نمودار شناسایی شده است، که می تواند یکی از نشانه های رشد قیمت در آینده باشد. مقاومت مینوری هم که در محدوده ۶.۰۸ الی ۶.۱۶ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده بود، هنوز شکسته نشده، در طول هفته گذشته قدرت فروشندگان در این محدوده هر بار افزایش پیدا کرده است.

یک خط روند نزولی بر روی موج آر در نظر گرفته شده است، که اگر این مقاومت داینامیک به همراه مقاومت استاتیک شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی به سمت اهداف بالاتر در محدوده های ۶.۶ الی ۶.۷ و هدف دوم ۷.۲۵الی ۷.۶۰ دلار خواهد بود. اما اگر فشار فروش در بازار داشته باشیم، در صورت شکسته شدن حمایت فعلی، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۴.۶ الی ۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل ICP امروز 4 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 28 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در هفته گذشته روند ریزشی آن ادامه پیدا کرد و قیمت این ارز با شیب بسیار بالا به محدوده حمایت مهمی برخورد کرد. حمایت مینوری که در محدوده ۶ الی ۶.۱۸ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود شکسته شد، و کاهش بیشتر قیمت موجب برخورد به کف قبلی در محدوده ۵.۶۳ الی ۵.۸۵ دلار شده است. واکنش مثبت به این محدوده مشاهده شده که از این ناحیه شاهد رشد ۴ درصدی قیمت هستیم. لازم به ذکر است که قیمت همچنان داخل یک کانال نزولی بلندمدت قرار دارد و سطوح حمایتی که برای ICP در نظر گرفته شده است، آخرین سطوح حمایتی می باشد که روی نمودار می توان در نظر گرفت.

بنابراین پایین‌ترین حمایت مهم در قیمت ۴.۶ الی ۵ دلار قرار دارد و در صورت ریزش شدید قیمت، احتمال برخورد به این محدوده بالا می باشد. در بازه زمانی روزانه اندیکاتور RSI واگرایی مثبت مشاهده شده است، که می تواند یکی از نشانه های برگشت احتمالی قیمت برای هفته جاری و هفته آینده باشد. اما این در صورتی است که شرایط بازار مساعد شود، و ریزش سنگینی نداشته باشد.

تحلیل ICP امروز 28 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 21 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمر ارز ICP در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی از محدوده حمایت ۶ دلار را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز که مدتی روی این حمایت قرار گرفته بود، در ابتدای هفته گذشته با ریزش شدید بیت کوین از محدوده ۷ دلار تا حمایت ۶ دلار کاهش قیمت داشت، اما به سرعت این کاهش قیمت جبران شد. اکنون به یک منطقه مقاومتی در محدوده ۷۷.۲۶ الی ۷.۶۰ دلار برخورد کرده است، و زیر این ناحیه در حال رنج زدن می باشد.

با توجه به واکنشی که به این سطح مقاومت مشاهده شده است، در صورتی که بیت کوین وارد موج اصلاحی شود، ارز ICP نیز می تواند تا محدوده حمایت ۶.۷۰ الی ۶.۶۰ دلار کاهش داشته باشد، و مجددا در صورت مساعد بودن شرایط کلی بازار، می توانیم انتظار رشد قیمت این آلت کوین را داشته باشیم. سقف مقاومت اصلی در محدوده ۹.۶۰ الی ۱۰.۵ دلار قرار گرفته است. این ناحیه می تواند به شدت با واکنش منفی همراه باشد.

تحلیل ICP امروز 21 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در طی هفته گذشته رشد ۶ درصد را به ثبت رسانده است. اما کندل صعودی آن در رنج کندل قبلی می باشد، که بیانگر یک روند رنج در طی یک هفته می باشد. همانطور که در تایم فریم روزانه مشاهده می کنید، ارز ICP بین دو محدوه حمایت مقاومت در حال نوسان می باشد. مقاومتی که اکنون قیمت به آن برخورد کرده، در محدوده ۶.۶۰ الی .۶۷۰ دلار بوده و مربوط به بازه زمانی ۱ ساعته می باشد.

اما حمایتی که در محدوده ۶.۱۶ الی ۵.۸۵ دلار قرار گرفته است، مربوط به بازه زمانی روزانه بوده و تا زمانی که قیمت بالای این محدوده قرار گرفته باشد، روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. برای سهولت در تصمیم گیری، و گرفتن هشدار می توانید در تایم فریم ۴ ساعته با رسم خط روند صعودی روی پیوت های آخر یک حمایت داینامیک داشته باشید. بنابراین در صورتی که این حمایت شکسته شود، مجددا کاهش قیمت رخ خواهد داد، و احتمال شکسته شدن حمایت روزانه نیز افزایش پیدا می کند. همچنین می توانید به جای خط روند، یک الگوی کنج صعودی در نظر داشته باشید. شکست و تایید الگو از پایین، موجب ادامه روند نزولی خواهد شد.

تحلیل ICP امروز 14 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ICP را مشاهده کنید.

رمز ارز ICP در تایم فریم روزانه از روند صعودی کوتاه مدت خود خارج شده است، و مجددا با فشار فروشی که در بازار اتفاق افتاد، این ریزش ها، قیمت اینترنت کامپیوتر را در روند نزولی قرار داد. خط روند صعودی داخل کانال نیز به مقاومت تبدیل شده است. اکنون حمایتی که قیمت روی آن قرار گرفته است، در صورتی که شکسته شود، احتمال تشکیل کف جدید با افزایش فشار فروش وجود خواهد داشت. این کف قیمت می تواند در محدوده ۴.۶ دلار باشد. در تایم فریم ۱ ساعته می توان با رسم یک کانال نزولی در انتظار شکست کانال و شروع برگشت قیمت بود.

البته اگر کانال به سمت بالا شکسته شود، قبل از حرکت صعودی می تواند مدت کوتاهی روند رنجی داشته باشد، در تایم فریم های ۱ ساعته و پایین تر قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، با شکست حمایت فعلی، کاهش بیشتری تا محدوده حمایت کف قبلی می توان انتظار داشت.

تحلیل ICP امروز 31 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 24 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طی دو هفته گذشته مطابق تحلیل قبلی پیش رفته است، و روند صعودی داشت. این ارز که مقاومت محدوده ۷.۳۰ الی ۸ دلار را به حمایت تبدیل کرده بود، اما خریداران آن توان حمایت بیشتر برای تست مجدد مقاومت ۱۰ الی ۹.۶ دلار را نداشتند. اکنون حمایت فعلی در صورتی که باز هم شکسته شود، و تبدیل به مقاومت گردد، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده ۷ دلار ادامه داشته باشد.

ابر اندیکاتور ایچیموکو در محدوده ۷.۲۰ حمایت مهمی را نشان می دهد. اما توجه داشته باشید تا زمانی که حمایت محدوده ۶.۹۷ الی ۷.۴۰ دلار شکسته نشود، روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته صعودی باقی خواهد ماند. همچنین خط روند صعودی کوتاه مدت در محدوده حمایت فعلی قرار گرفته است، و این محدوده را تقویت کرده است. بنابراین پتانسیل رشد مجدد از این محدوده برای ICP تا اهداف قبلی وجود دارد.

تحلیل ICP امروز 24 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طی دو هفته گذشته با حمایت خریداران رشد خوبی را به ثبت رساند، و قیمت به مقاومت محدوده میدلاین کانال برخورد کرد. این برخورد که به محدوده عرضه ۷.۳۲ الی ۸ دلار صورت گرفته بود، با واکنش منفی همراه بوده است. در بازه زمانی ۴ ساعته می توان یک کانال نزولی برای ICP در نظر گرفت. قیمت داخل این کانال در حال حرکت به سمت محدوده حمایت ۵.۷۵ الی ۵.۳۰ دلار می باشد. در صورت حفظ این ناحیه حمایتی، احتمال تشکیل واگرایی مثبت و برگشت به سمت اهداف بالاتر برای میان مدت وجود دارد. مقاومت اول ICP در محدوده ۸ دلار و مقاومت دوم آن در محدوده ۱۰ دلار خواهد بود.

تحلیل ICP امروز 3 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 20 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طی هفته گذشته رشد بسیار خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت ارز ICP با افزایش تقاضا، به محدوده مقاومت ۷ دلار رسیده است. پیوت ماهانه این ارز در قیمت ۶.۶ دلار قرار گرفته است، و در صورتی که این محدوده حفظ شود، حرکت صعودی تا مقاومت ۸.۵ دلار ادامه خواهد داشت. مجددا در این محدوده انتظار واکنش منفی داریم. به دلیل اینکه روند کلی این ارز نزولی می باشد. با توجه به اینکه مقاومت خط روند نزولی تبدیل به حمایت شده است، قیمت می تواند بعد از پولبک به ناحیه ۶ دلار مجددا رشد خود را ادامه دهد.

تحلیل ICP امروز 20 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 13 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طول هفته گذشته روند نزولی متمایل به رنجی را پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز در محدوده حمایت ۵ دلار در حال معامله شدن می باشد. کندل های چند روز گذشته همگی یک سطح حمایتی را در محدوده ۵ دلار تایید می کنند. برای هفته جاری تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۵.۵ دلار برگشت نداشته باشد، انتظار رشد قیمت و حرکت به سمت مقاومت های ۶ و ۷ دلار را نداریم.

در حال حاضر خط روند نزولی به سمت بالا شکسته نشده است، و تلاقی این خط روند نزولی و مقاومت پیوت پوینت هفتگی در محدوده ۵.۵ دلار مقاومتی است که در صورت شکست این سطح، حرکت صعودی برای ICP مورد انتظار می باشد.

تحلیل ICP امروز 13 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP هفته گذشته با اینکه رشد قیمت و حرکت صعودی آن ادامه پیدا کرد، اما کندل هایی که روی نمودار این ارز به ثبت رسیده است، قدرت خریدار را نشان نمی دهد. قیمت قبل از برخورد به خط روند نزولی با واکنش همراه بوده است. با توجه به واگرایی مثبت RSI، در صورت شکست خط روند، انتظار داریم که رشد قیمت برای هدف اول تا محدوده ۸.۵ دلار ادامه داشته باشد. برای کوتاه مدت و در این هفته نیز تا زمانی که حمایت ۵.۷۰ دلار حفظ شود، اهداف کوتاه مدت ۶.۳۰، ۶.۶۰ و ۷ دلار در دسترس خواهند بود. اما در صورت از دست رفتن حمایت ذکر شده، کاهش می تواند تا سطح حمایت قبلی نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل ICP امروز 6 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در هفته گذشته روند رنجی در محدوده کف کانال نزولی میان مدت را پشت سر گذاشته است. برای این ارز در این محدوده حمایتی واگرایی مثبت شناسایی شده است. بنابراین در صورت شکست خط روند نزولی می توانیم انتظار رشد قیمت خوبی از این ارز داشته باشیم. هدف اول در محدوده ۷ دلار و هدف دوم در محدوده ۹ دلار می باشد. هر چند قدرت خریدار روی سطح حمایت دیده نمی شود، اما احتمال پامپ شدن این ارز با توجه به اینکه در پایین ترین سطوح حمایتی قرار گرفته است، وجود دارد.

تحلیل ICP امروز 30 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 23 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طی ۷ روز گذشته از سطح قیمت ۷ دلار حرکت نزولی آن ادامه پیدا کرد، و با توجه به اینکه هفته گذشته پیش بینی برخورد قیمت به کف کانال نزولی در محدوده ۵ دلار بررسی شده بود، فروشندگان در حال رساندن قیمت به این ناحیه می باشند. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت ICP در محدوده ۵.۵ دلار معامله می شود. خط روند نزولی هنوز می تواند به عنوان یک مقاومت معتبر داینامیک، مانع از رشد قیمت شود.

یکی از حمایت هایی که با کلاسترهای فیبوناچی به دست آمده است، در محدوده ۴.۹۰ دلار قرار دارد، و انتظار می رود که این ناحیه با واکنش همراه باشد و موجب یک موج اصلاحی در روند نزولی گردد. در صورتی که افزایش فشار فروش در بازار را شاهد باشیم، حمایت مورد نظر می تواند شکسته شده و قیمت را به محدوده ۴ دلار برساند.

تحلیل ICP امروز 23 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طی هفته گذشته با ادامه حرکت صعودی خود و پولبک به محدوده حمایت ۷.۴۴ الی ۷.۶۰ دلار، به سمت مقاومتی که در قیمت ۸.۵ الی ۹ دلار در نظر گرفته شده بود، قدرت خریداران را در کوتاه مدت نشان داد. اما این محدوده مقاومت همان طور که انتظار میرفت، با واکنش همراه بود و خریداران قبل از برخورد قیمت با مقاومت رند ۱۰ دلار سیو سود کردند. به دلیل اینکه قیمت در روند نزولی قرار دارد، مجددا حرکت به سمت حمایت محدوده ۷ دلار در حال انجام می باشد.

کف کانال نزولی که قیمت داخل آن قرار گرفته است، در محدوده ۵ دلار می باشد، و در صورتی که بازار شرایط صعودی کوتاه مدت خود را از دست بدهد، امکان برخورد قیمت با کف کانال فراهم خواهد شد. خط روند نزولی داخل کانال نیز با واکنش شدیدی همراه بوده است، و تا زمانی که قیمت این خط را به سمت بالا قطع نکند، پتانسیل رشد بیشتر قیمت وجود نخواهد داشت. در بهترین حالت احتمال رنج شدن روند بین حمایت مقاومت ذکر شده وجود دارد.

تحلیل ICP امروز 16 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در روند کاملا نزولی قرار دارد. دو روز گذشته با ورود حجم تقریبا مناسبی سرمایه به این ارز، شاهد رشد نسبتا کمی در مقایسه با سایر آلت کوین های بازار بوده ایم. اما این رشد قیمت در صورتی که مقاومت مینور محدوده ۷.۴۴ الی ۷.۶۰ دلار حفظ شود، می تواند تا مقاومت بعدی ۸ و ۹ دلار ادامه داشته باشد. نکته ای که وجود دارد این است که خط روند نزولی داخل کانال با قیمت فاصله بسیار زیادی دارد.

بنابراین در صورتی که قیمت به مقاومت ۱۰ دلار برخورد داشته باشد، انتظار داریم که مجددا با سیو سود خریداران مواجه شویم. در این صورت مجددا قیمت می تواند کاهش داشته باشد. بیشترین حجم معاملات نیز در طی چند هفته گذشته مربوط به قیمت ۷.۸۵ دلار می باشد. بنابراین فاصله بین این قیمت و محدوده ۶.۷۵ دلار می تواند یک ناحیه برگشتی مناسب باشد.

تحلیل ICP امروز 9 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 2 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طول هفته گذشته روند رنجی را سپری کرده است. با توجه به اینکه روند این ارز در تمام تایم فریم های بالا نزولی می باشد، مجددا امکان کاهش قیمت به سمت حمایت محدوده ۶ الی ۵ دلار وجود دارد. تنها در تایم فریم ۱ ساعته روند قیمت نزولی نیست، و در صورتی که حمایت مینور محدوده ۷.۸ الی ۸ دلار حفظ شود، روند قیمت در این بازه زمانی صعودی باقی خواهد ماند.

بنابراین تا زمانی که روند قیمت در تایم ۱ ساعته صعودی باشد، پتانسیل نفوذ بیشتر به سمت مقاومت روزانه و شکست این محدوده وجود دارد. سقف این مقاومت قیمت ۱۰ دلار را نشان می دهد. که در صورت رسیدن قیمت به این ناحیه می تواند با واکنش همراه باشد. شکست کامل این ناحیه نیز نیازمند خروج بیت کوین از روند رنج و شکستن مقاومت خود در محدوده ۳۱۰۰۰ دلار می باشد.

تحلیل ICP امروز 2 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طول تاریخ حضور خود در بازار ارزهای دیجیتال روند نزولی به خود گرفته است و همچنان در حال ثبت کف قیمتی جدیدی است. هر زمان با فشار فروش هایی که در بازار رخ می دهد، خریداران به طور کامل سیو سود انجام می دهند و قیمت کاهش شدیدتری پیدا می کند. در طول هفته گذشته نیز روند نزولی ادامه داشت و قیمت با خروج از کانال اول نزولی، به کف کانال نزولی دوم برخورد کرد.

برخورد به این حمایت داینامیک با واکنش بسیار خوبی همراه بود. اما برای صعودی شدن روند قیمت، خریداران باید بتوانند قیمت را بالای سطح مقاومت ۸ الی ۹.۶۵ دلار برسانند. در این صورت با برگشت قیمت داخل کانال نزولی اول، امکان رشد بیشتر تا مقاومت محدوده ۱۴.۶ الی ۱۵.۷ دلار فراهم خواهد شد. اما به طور کلی انتظار داریم که به دلیل حجم معاملات بالای فروش، یک بار دیگر قیمت به سطح حمایت کف کانال واکنش داشته باشد.

تحلیل ICP امروز 26 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طول هفته گذشته موج نزولی آن ادامه پیدا کرد و این ارز ATL جدیدی در قیمت ۱۱.۲۸ دلار به ثبت رسانده است. فشار فروشی که در طول یک ماه گذشته از محدوده مقاومت ۲۳ دلار شاهد بوده ایم، موجب برخورد قیمت به کف کانال نزولی کوتاه مدت شده است. یک ترند لاین نزولی روی موج اصلاحی رسم شده است و در صورت برخورد قیمت با این مقاومت داینامیک مجددا انتظار واکنش و برگشت به سمت حمایت سطوح کف کانال را داریم.

این کانال نزولی در صورتی که به سمت بالا شکسته شود، روند ICP برای اولین بار می تواند در تایم روزانه تبدیل به حالت صعودی شود. در تایم فریم ۱ ساعته نیز یک مقاومت در قیمت ۱۳.۳۰ الی ۱۳.۴۵ دلار قرار دارد که در صورت شکست این مقاومت، روند در تایم ۱ ساعته صعودی خواهد شد. در این صورت حرکت صعودی می‌تواند تا هدف ۱۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل ICP امروز 12 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 5 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طول هفته گذشته باز هم کاهش قیمت داشت. این ارز که در کف الگوی کنج نزولی قرار گرفته است، و همچنین در کف پایین ترین حمایت تاریخی خود در محدوده ۱۵.۳۴ الی ۱۴.۷۰ دلار قرار دارد، در صورتی که کندل روزانه زیر قیمت ۱۴.۶۸ دلار برسد، این ارز ATL جدیدی را به ثبت خواهد رساند، و الگوی کنج نزولی احتمالا fail خواهد شد. اما روی اندیکاتور MACD واگرایی مثبت تشکیل شده است، و در صورت شکست ترند لاین نزولی و تثبیت بالای قیمت ۱۶.۶۰ دلار می توانیم انتظار برگشت و رشد قیمت را داشته باشیم.

به طور کلی روند قیمت در بهترین شرایط در کوتاه مدت می تواند به صورت رنج باقی بماند. حجم معاملات فروش در کندل های آخر تایم فریم ۴ ساعته بالا می باشد. بنابراین برای برگشت قیمت به سمت مقاومت ها، فروشندگان در بازار باید از تصمیم فروش خود منصرف شوند. بنابراین در صورت تشکیل واگرایی حجم نیز می توان هشدار تغییر روند را مشاهده کرد.

تحلیل ICP امروز 5 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 29 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طول هفت روز گذشته در محدوده حمایت ۱۵ الی ۱۷ دلار متوقف شده است. روند این ارز کاملا نزولی است. اما یک الگوی کنج نزولی در تایم هفتگی تشکیل شده است، و این الگو با تلاش خریداران در حال شکست و تایید شدن می باشد. یک مقاومت مهم در محدوده ۱۸.۸ الی ۱۸ دلار روی نمودار رسم شده است، و در صورت برگشت قیمت بالای این محدوده و تثبیت می توانیم انتظار داشته باشیم که این بار الگو خواهد شد.

بنابراین اولین هدف می تواند محدوده مقاومت ۲۲ الی ۲۳.۵ دلار در سقف قبلی باشد. با شکسته شدن این مقاومت، روند می تواند در تایم روزانه تبدیل به حالت صعودی شود. مهم ترین حمایت نیز در محدوده ۱۵.۳۰ الی ۱۵.۸ دلار می باشد، و تا زمانی که کندل روزانه زیر این ناحیه بسته نشود، انتظار صعودی شدن روند این ارز را در آینده نداریم.

تحلیل ICP امروز 29 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 15 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در هفته گذشته روند رنجی داشته است. حرکت صعودی منجر به خروج قیمت از الگوی کنج نزولی شده است، اما یک محدوده رنج در تایم فریم های پایین تر بین مقاومت ۲۳ الی ۲۲.۳ دلار و حمایت محدوده ۲۰ دلار وجود دارد، و معامله گران بیش از یک هفته در این محدوده با یکدیگر در تقابل هستند. شکست هر کدام از این سطوح می تواند ادامه روند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد.

در صورت شکست مقاومت، می توانیم انتظار رشد قیمت تا محدوده ۳۰ دلار را داشته باشیم. اما به طور کلی انتظار می رود که قیمت بعد از برخورد مجدد به سطح حمایت، این بار با قدرت به سمت مقاومت حرکت خود را شروع کند. در صورتی که شاهد افزایش حجم معاملات در این محدوده ها باشیم، روند در تایم فریم روزانه صعودی خواهد شد.

تحلیل ICP امروز 15 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 8 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل ICP امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در طول دو هفته گذشته رشد بسیار خوبی را از محدوده حمایت ۱۵ الی ۱۶ دلار شروع کرده است. خریداران این ارز با حجم معاملات و قدرت بالایی موفق به رساندن قیمت به سطح ۲۱ الی ۲۲ دلار شده اند. در زمان نگارش این تحلیل، این مقاومت شکسته شده و خریداران در حال تلاش برای حفظ این سطح مهم می باشند.

با توجه به اینکه حجم معالات بالایی نیز به ثبت رسیده است، احتمال شکسته شدن کامل این مقاومت و حتی شکسته شدن سقف الگوی کنج نزولی و شروع حرکت به سمت اهداف بالاتر وجود دارد. در صورت رشد قیمت، محدوده هدف بعدی در قیمت ۳۲ الی ۳۳ دلار خواهد بود.

تحلیل ICP امروز 8 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 16 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در هفته گذشته باز هم کاهش قیمت داشت. این ارز که به دلیل ریزش های مجدد بازار مجددا به سطح حمایت کف الگوی کنج نزولی رسیده است. در صورت ریزش بیشتر قیمت ها در بازار، احتمال ریزش تا محدوده اول ۱۴ دلار و حمایت اصلی در محدوده ۱۲ دلار وجود دارد. اما در سناریو دوم در صورتی که قیمت بیت کوین در محدوده حمایت ۳۸۰۰۰ دلار توقف داشته باشد، و شاهد ریزش های بیشتر نباشیم، احتمال برگشت قیمت ICP قوت می گیرد.

تحلیل ICP امروز 16 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ICP امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ICP بازه زمانی روزانه:

واگرایی مثبتی که در تایم روزانه روی RSI تشکیل شده است، نشانه هشدار برگشت احتمالی قیمت می باشد. قیمت در طول هفته به خط روند نزولی پولبک زده است، و توقف در قیمت ۱۶ دلار می تواند نقطه شروع یک حرکت صعودی برای محدوده هدف اول ۲۰ دلار باشد. مقاومت ۲۰ دلار در صورتی که شکسته شود، هدف دوم در قیمت ۲۴ دلار خواهد بود.

تحلیل ICP بازه زمانی روزانه امروز 16 اسفند 1400
تحلیل ICP بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 9 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ICP را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ICP در هفته گذشته کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرد. قیمت این ارز به محدوده ۱۵ دلار هم رسید، و ATL جدیدی در قیمت ۱۴.۶۸ دلار به ثبت رساند. اما قیمت هنوز داخل الگوی کنج نزولی قرار دارد، و در کف الگو با واکنش خوبی همراه بوده است. یک مقاومت در قیمت ۱۸.۵ الی ۱۹ دلار می باشد که در صورت شکست این مقاومت، می توان انتظار رشد قیمت را تا محدوده سقف الگو در قیمت ۲۴ دلار داشت.

تحلیل ICP امروز 9 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ICP امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ICP بازه زمانی روزانه:

یک واگرایی مثبت توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است که در صورت شکست مقاومت پیش رو، شاهد رشد قیمت و خروج از الگوی کنج نزولی خواهیم بود. ادامه نوسانات قیمت در صورتی که بازار مساعد باشد، و شاهد ریزش های سنگینی نباشیم، صعودی خواهد بود، و انتظار این است که ارز ICP رشد خوبی در این هفته داشته باشد. مومنتوم منفی روند، هنوز نیاز به صبر برای تثبیت قیمت ها بالای مقاومت ۱۹ دلار دارد.

تحلیل ICP بازه زمانی روزانه امروز 9 اسفند 1400
تحلیل ICP بازه زمانی روزانه امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 25 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز ICP در این هفته کاهش قیمتی که داشت، موجب برگشت قیمت به سمت حمایت ۱۸.۵ تا ۱۹ دلار شد. قیمت در این محدوده برای چهارمین هفته متوالی موقف شده است، و ظاهرا خریداران در انتظار مشخص شدن وضعیت بازار برای حمایت های خود از این ارز هستند. در تایم هفتگی شرایطی فراهم شده است که اگر الگوی کنج نزولی تایید شود، در بلند مدت رشد بسیار خوبی در انتظار این ارز می باشد.

تحلیل ICP امروز 25 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ICP امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ICP بازه زمانی روزانه:

اما تایم روزانه محدوده حمایت ۱۹ تا ۱۸ دلار می تواند شرایطی برای شروع حرکت صعودی تا سقف الگوی کنج فراهم کند. سقف الگو در محدوده ۲۴ دلار نیز مقاومتی است که اگر شکسته شود، می تواند روند قیمت را از حالت نزولی خارج کرده و شرایط برای این ارز در میان مدت بهبود پیدا خواهد کرد.

فیبوناچی گسترشی نیز در محدوده فعلی یک حمایت مهم را در قیمت ۱۹.۵۵ دلار نشان می‌ دهد، و محدوده حمایت را تایید می‌کند. شیب برخورد به حمایت بالا بوده است. بنابراین برای انتظار برگشت قیمت نیاز است که مدت کوتاهی صبر کرد تا مومنتوم روند نزولی کاهش پیدا کند.

تحلیل ICP بازه زمانی روزانه امروز 25 بهمن 1400
تحلیل ICP بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 11 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ICP رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز ICP در تایم روزانه هنوز روند رنجی دارد اما روند کلی آن هنوز نزولی می باشد. در طول یک هفته گذشته نوسانات بسیار محدودی داشته و بررسی آن در تایم ۴ ساعته نشان می دهد که بین مقاومت ۲۲ دلار تا محدوده حمایتی ۱۸ دلار نوسان قیمت ادامه پیدا کرده است. در صورتی که مقاومت ۲۴ دلار شکسته شود، روند در تایم ۴ ساعته صعودی خواهد شد.

اما با توجه به اینکه در محدوده ۳۲ تا ۳۰ دلار مقاومت مهمی دارد، باز هم در این محدوده می تواند قیمت متوقف شود. به طور کلی توقف قیمت در محدوده ۱۸ دلار موجب ایجاد واگرایی مثبت و احتمال برگشت قیمت به سمت مقاومت های ذکر شده ایجاد کرده است. در صورتیکه خط روند صعودی روی نمودار شکسته شود می توان انتظار رشد قیمت را تا حمایت های ذکر شده داشت.

تحلیل ICP امروز 11 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

به طور کلی محدوده حمایتی که برای این ارز در نظر گرفته شده محدوده حمایت ۱۶ تا ۱۵ دلار می باشد. در صورت ادامه پیدا کردن ریزش ها در بازار قیمت می‌ تواند به این محدوده ها رسیده و به این محدوده واکنش دهد. واگرایی قیمت در تایم روزانه نیز مشخص می باشد. بنابراین خریدارن در انتظار وضعیت مساعد بازار برای حمایت از این ارز و رساندن قیمت به محدوده های مقاومت می باشند.

تحلیل ICP بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 بهمن 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 4 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ثبت قیمت های جدید برای رمز ارز ICP همچنان ادامه دارد. اما این قیمت های جدید مربوط به کف های قیمت می باشد. حمایتی که در محدوده ۳۵ تا ۳۰ دلار روی نمودار مشاهده می کنید، مربوط به تایم هفتگی می باشد. و در شروع اولین روز هفته، این محدوده به طور قطع شکسته شد.

ICP در طول این مدت با کاهش ۴۰ درصدی قیمت همراه بوده است. اما در این هفته نیز کاهش قیمت باز هم ادامه داشته و در حال حاضر حمایت ۲۰ دلار شکسته شده است. با توجه به اینکه ICP در قیمت های کنونی سابقه قیمتی ندارد، حمایت های دقیقی نمی توان برای این ارز پیدا کرد.

تحلیل ICP امروز 4 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل ICP امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ICP بازه زمانی روزانه:

بنابراین ما با استفاده از ابزارهای سنتی مانند فیبوناچی به بررسی حمایت و مقاومت ها می پردازیم. یکی از حمایت های این ارز در محدوده ۱۶ تا ۱۴ دلار می باشد، انتظار داریم اگر قیمت به محدوده برخورد کند واکنش همراه باشد. کانال نزولی منحنی که روی نمودار رسم شده است، به صورتی است که مومنتوم کاهشی را نشان می‌دهد. به این معنی که قیمت رفته رفته شیب روند نزولی خود را در طول زمان از دست می‌دهد.

اما برای متوقف شدن کامل این روند نزولی نیاز به یک حمایت بسیار قوی برای کف سازی و برگشت کامل قیمت به سمت اهداف خود می باشد. که این مورد مهم با توجه به وضعیت بازار، به زمان زیادی احتیاج دارد. به طور کلی حمایت مهمی که شناسایی شده است، اولین حمایت معتبر می باشد. اما در صورتی که شکسته شود، حمایت پایین تر در محدوده کف کانال نزولی در قیمت ۹ الی ۱۰ دلار خواهد بود.

تحلیل ICP بازه زمانی روزانه امروز 4 بهمن 1400
تحلیل ICP بازه زمانی روزانه امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 27 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP در طول هفته گذشته کاهش قیمت داشت. ICP که در یک کانال نزولی قرار دارد، بعد از برخورد به سقف کانال نزولی در محدوده ۳۷ دلار با حجم معاملات بالایی همراه بود. خریدارانی که در قیمت های ۲۱ دلار تا ۲۵ دلار خرید انجام داده بودند، برخی از سود های خود را از بازار دریافت کردند و همین امر موجب کاهش  ۲۰ درصدی قیمت این ارز شد. در حال حاضر با توجه به قدرت بالای خریدار و افزایش تقاضایی که در هفته‌ های گذشته اتفاق افتاد، یک حمایت مهم در محدوده ۲۹ وجود دارد، و تا زمانی که این حمایت حفظ شود، احتمال خروج این ارز از کانال نزولی وجود دارد.

تحلیل ICP امروز 27 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

 همزمان یک خط روند صعودی هم روی موج آخر رسم شده، و تا زمانی که این خط به سمت پایین شکسته نشود افزایش قیمت را می توان انتظار داشت. این خط روند صعودی هم در محدوده ۲۹ دلار با حمایت استاتیک همپوشانی دارد. شرایط برای قدرت گرفتن خریداران وجود دارد. اما به دلیل اینکه هنوز در ترس شدید می باشند، خریداران احتیاط زیادی کرده و احتمال دارد که روند برای مدت کوتاهی در همین محدوده ها نیز رنج باشد. اگر مجدداً قیمت بالای ۳۱ دلار برگردد، انتظار داریم که افزایش تقاضا بتواند قیمت را از کانال نزولی خارج کند. در این صورت هدف بعدی قیمت محدوده ۴۰ دلار خواهد بود.

تحلیل ICP بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 دی 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 20 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP که در بازه میان مدت در روند نزولی قرار دارد، با شدت گرفتن فشار فروش هفته های گذشته، از کانال نزولی خارج شده بود، و حمایت محدوده ۲۵ دلار را نیز شکسته بود. اما مجددا داخل کانال نزولی برگشت، و کف کانال تبدیل به حمایت خوبی برای رشد قیمت این ارز شد. در هفته گذشته با افزایش قیمت همراه بود. این ارز در این روزها بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است.

قیمت بعد از شکست خط روند نزولی داخل کانال، به سمت سقف کانال نزولی حرکت کرد، و در قیمت ۳۷ دلار، با واکنش همراه بود. همچنان محدوده ۳۰ دلار حمایت خوبی در صورت برگشت قیمت به سمت پایین خواهد بود. اما افزایش تقاضا موجب افزایش شیب صعودی روند اصلاحی شده است. و با توجه به افزایش عمق اصلاح، می توان انتظار داشت که کانال نزولی نیز به سمت بالا شکسته شود. تا زمانی که خریداران اجازه ندهند حمایت ۳۰ دلار شکسته شود، روند ۴ ساعته صعودی خواهد ماند، و  امکان خروج قیمت از کانال نزولی وجود دارد‌.

تحلیل ICP امروز 20 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

خط روند صعودی نیز می تواند از ریزش قیمت جلوگیری کرده و به خروج قیمت از کانال کمک کند. برای چند ساعت آینده انتظار داریم قیمت بین سقف کانال نزولی و محدوده حمایت ۳۰ دلار رنج باشد و فشردگی قیمت را شاهد باشیم. تا در صورت مساعد شدن شرایط بازار، اهداف قیمت در محدوده های ۴۰، ۵۰ و ۶۰ دلار رویت شود.

تحلیل ICP بازه زمانی 4 ساعته امروز 20 دی 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 6 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۶ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP در هفته گذشته با افزایش قیمت مواجه شد. حمایتی  که در محدوده ۲۰ دلار قرار دارد، توانست خریداران را مجاب کند، که این قیمت بسیار جذاب می باشد. رشد ۳۴ درصدی قیمت در طول هفته گذشته، باعث شد که قیمت بالای سطح حمایت مهمی برگردد. اکنون محدوده میدلاین کانال نزولی با مقاومت مووینگ EMA همپوشانی دارد. با توجه به اینکه خط روند نزولی اول شکسته شده است، اگر خط روند نزولی دوم نیز شکسته شود، و قیمت بالای محدوده مهم ۳۰ دلار برگردد، می توان انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال نزولی داشت.

تحلیل ICP امروز 6 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۶ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به فشردگی قیمت و حمایتی که اندیکاتور EMA نشان می دهد، باید صبر کرد تا خط روند نزولی شکسته شود، و بعد از پولبک به خط روند، در این صورت می توان انتظار ادامه رشد قیمت را داشت. با توجه به اینکه روند در این بازه زمانی صعودی شده است، تا زمانی که قیمت بالای ۲۵.۵ دلار باشد، می توان به شکست خط روند نزولی امیدوار بود.

تحلیل ICP بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 دی 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 29 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز ICP که به طور کلی در روند نزولی قرار داشت، در این تایم فریم، علاوه بر اینکه بین دو محدوده مهم رنج بود، در چند روز گذشته، همزمان هم کانال نزولی و هم کانال رنج خود را به سمت پایین شکست، و قیمت در حال برخورد به یکی از حمایت های احتمالی فیبوناچی می باشد. با توجه به اینکه گذشته قیمت روی نمودار در این محدوده ها وجود ندارد، از ابزار فیبوناچی استفاده می کنیم. حمایت ۱۹.۷۶ الی ۲۰ دلار به عنوان اولین حمایت، و حمایت ۱۳ تا ۱۴.۳۰ دلار به عنوان حمایت دوم می تواند محدوده های واکنش احتمالی این ارز باشد.

تحلیل ICP امروز 29 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

شیب روند نزولی به شکلی است که خط روند نزولی نیز در کانال نزولی، هنوز شکسته نشده است، و در حال حاضر باید به دنبال حمایت های مهم که در اعداد رند می باشند، باشیم. روی اندیکاتور RSI یک کانال نزولی رسم شده است که می توان برای معاملات نوسانی از آن بهره برد. اندیکاتور SMA نیز هنوز کاملا مومنتوم نزولی را نشان می دهد، به طور کلی برای برگشت روند به حالت صعودی، قیمت باید بالای محدوده ۲۵ دلار برگشت داشته باشد، که در این صورت، تا سقف کانال نزولی می تواند به رشد خود ادامه بدهد. در حال حاضر نیز حمایت خوب ICP محدوده ۲۰ دلار می باشد.

تحلیل ICP بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آذر 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 22 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP به دلیل اینکه هفته گذشته مانند اکثر ارزهای بازار روند رنجی داشته، روی محدوده حمایت ۲۴ تا ۲۸ دلار باقی مانده است. چنانچه بازار برگشتی نداشته باشد، احتمال شکست این حمایت و ثبت کف تاریخی جدید وجود دارد. اگر این اتفاق رخ دهد، قیمت می تواند تا ۲۰ دلار نیز ریزش داشته باشد. فاصله ای که قیمت با خط روند نزولی دارد، نشان می دهد که حتی اگر قیمت برگشتی به سمت بالا داشته باشد، حداقل تا یک هفته زمان لازم است.

تحلیل ICP امروز 22 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

نشانه های برگشت قیمت در این محدوده در حال مشخص شدن می باشد. اما حجم معاملات به حدی پایین است که نوسانات قیمت دامنه رنج بسیار محدودی دارد. با این حال قیمت هنوز در کانال نزولی بوده و این حرکت رو به پایین می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل ICP بازه زمانی 4 ساعته امروز 22 آذر 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ICP بازه زمانی ۱ ساعته:

باکس نارنجی رنگ محدوده رنجی را نشان می دهد که کف این محدوده با کف کانال رنج در تایم روزانه تلاقی دارد. قیمت به این دلیل در این محدوده ها گیر افتاده است. پس اگر شرایط بازار به پیش برود که قیمت از این محدوده خارج نشود، احتمال ریزش قیمت و کاهش تا کف کانال نزولی وجود دارد. انتظار داریم که بازار در این هفته روند خود را مشخص کند.

تحلیل ICP بازه زمانی 1 ساعته امروز 22 آذر 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۱ ساعته امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 15 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP  در تایم هفتگی روند نزولی دارد. اما در تایم روزانه در کانال رنج می باشد. در روزهای گذشته به کف این کانال رنج رسیده و واکنش داشته است. اما مجددا با ریزش بازار، دچار کاهش قیمت شده و هم اکنون در قیمت ۲۷.۴۵ دلار در حال معامله شدن می باشد. حمایت آن در محدوده ۲۸ الی ۲۴ دلار می باشد. اگر این محدوده نیز شکسته شود، ICP می تواند تا قیمت ۲۰ دلار نیز ریزش داشته باشد. نقاط برگشت قیمت این ارز در صورت ریزش بیشتر بازار، روی نمودار مشخص شده اند.

تحلیل ICP امروز 15 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

در این تایم نوسانات قیمت در کانال نزولی بوده و قیمت برای بار دوم نزدیک کف کانال می باشد. اگر بازار برگشت داشته باشد، قیمت این ارز نیز می تواند تا قیمت ۳۲ دلار رشد کند، و اگر حمایت های خوبی صورت گیرد، ممکن است قیمت تا سقف کانال نزولی نیز رشد داشته باشد.  اما به طور کلی شرایط این ارز کاملا نزولی بوده و مومنتوم روند هنوز صعودی نشده است.

تحلیل ICP بازه زمانی 4 ساعته امروز 15 آذر 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 8 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP هنوز در روند نزولی خود، روی حمایت مهم ۴۰ الی ۳۹ دلار قرار دارد. قدرت خریداران به حدی نبوده که بتوانند قیمت را تا سقف قبلی بالا ببرند. اگر این حمایت شکسته شود، قیمت می تواند تا حمایت پایین تر یعنی در محدوده ۳۰ دلار ریزش داشته باشد.

تحلیل ICP امروز 8 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل ICP امروز ۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۱ ساعته:

یک کانال رنج روی نمودار مشخص شده است. قیمت می تواند در محدوده سقف و کف این کانال نوسان داشته باشد. تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای سقف این محدوده برسانند، درصورتی که نشانه های ریزش روی نمودار ظاهر شود، می تواند قیمت را به سمت پایین برگرداند. خط روند نزولی روی نمودار زمانی که به سمت بالا شکسته شود، قیمت می تواند تا سقف کانال رنج رشد داشته باشد. اما اگر این اتفاق رخ ندهد، دوباره به حمایت خود در قیمت ۳۹ دلار بر می گردد.

تحلیل ICP بازه زمانی 1 ساعته امروز 8 آذر 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۱ ساعته امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 1 آذر1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱ آذر۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

نمودار ارز ICP را همان طور که ملاحظه می‌کنید تمامی حمایت ها و مقاومت های مهم آن در این بازه زمانی مشخص شده است. نزدیک ترین محدوده حمایت به قیمت فعلی، محدوده ۳۹.۷۲ الی ۳۹ دلار می باشد. تا زمانی که کندل روزانه زیر این محدوده ها بسته نشود، امکان صعود قیمت به سمت سقف قبلی وجود دارد.

این محدوده حمایتی تاکنون ۴ بار از ریزش بیشتر این ارز جلوگیری کرده است. اما در صورت شکست حمایت، قیمت می تواند تا کف کانال در ناحیه ۳۰ دلار ریزش داشته باشد.

تحلیل  ICP امروز 1 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل  ICP امروز ۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه زمانی ۴ ساعته یک کانال نزولی وجود دارد که قیمت این کانال را به سمت بالا شکسته و در حال تکمیل پولبک می باشد. اندیکاتور MACD وارد مومنتوم صعودی شده است.
در اندیکاتور Ichimoku نشان می دهد که خریداران موفق شده اند قیمت را بالای دو خط این اندیکاتور تثبیت بدهند. اکنون خط تنکانسن، خط کیجونسن را به سمت بالا قطع کرده است. و در محدوده ۴۲ دلار حمایت خوبی را نشان می دهد. حتی خط سنکواسپن A و B نیز در ناحیه ۴۳ تا ۴۴ دلار مقاومت را نشان می دهد. اگر این ناحیه شکسته شود، رسیدن به اهداف مورد نظر روی نمودار ممکن خواهد شد.

تحلیل ICP بازه زمانی 4 ساعته امروز 1 آذر 1400
تحلیل ICP بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 17 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP در روزهای گذشته بعد از اینکه روی محدوده ۴۲ دلار حمایت شد، حرکت صعودی خود را شروع کرد، و پس از عبور از سد مقاومت محدوده ۴۶ دلار، اکنون نزدیک محدوده هدف ۵۷ تا ۶۰ دلار رسیده است. انتظار داریم تا قیمت به این ناحیه برخورد داشته باشد، تا در آینده نوع واکنشی که به مقاومت خود دارد مشخص شود. اگر قیمت بتواند بالای ۶۰ دلار تثبیت داشته باشد، می تواند به حرکت صعودی ادامه داده، و به هدف دوم ۷۰ تا ۸۰ دلاری برسد.

محدوده های مهم حمایت و مقاومت روی نمودار مشخص شده اند. که می توانید برای معاملات خود از آنها کمک بگیرید.

تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز 17 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ICP امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ 10 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ICP امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

در سه روز گذشته روند ارز ICP رنج بسیار محدودی داشته است. این دامنه محدود بین بازه قیمتی ۴۲ تا ۴۵.۸۵ دلار بوده است. در واقع شکست هر کدام از اعداد نشانه ی خروج از روند رنج و قدرت گرفتن یکی از طرفین بازار می باشد.

با توجه به اینکه کانال نزولی رو به بالا شکسته شده، محدوده حمایت ۴۲ تا ۳۹ دلار تا اینجای کار توانسته جلوی فروش بیشتر فروشندگان بازار را بگیرد. انتظار می رود با شکست مقاومت ۴۵.۸۵ و تثبیت بالای ۴۶ دلار، و همچنین شکست هزمان خط روند نزولی، خریداران بتوانند قیمت را به سمت ۶۰ دلار هدایت کنند.

تحلیل ICP امروز 10 آبان 1400
تحلیل ICP امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ICP در یک روند بلند مدت نزولی قرار دارد. دو محدوده ی مهم حمایت و مقاومت بالقوه روی نمودار مشخص شده است. و تا زمانی که مقاومت محدوده ۷۵ تا ۹۰ دلار به سمت بالا شکسته نشود، روند بلند مدت همچنان نزولی خواهد بود. این طور که از نمودار پیداست، ICP داخل این محدوده، کانال نزولی خود را شکسته، و روز گذشته به سقف این کانال پولبک زده است.در این بازه زمانی هنوز مومنتوم روند نزولی می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه زمانی ۴ ساعته نیز روند آن تا زمانی که محدوده ۵۸ تا ۶۰ دلار را به سمت بالا نشکند، صعودی نمی شود. در حال حاضر این روند رنج می باشد، و سقف و کف این محدوده رنج بین ۶۰ دلار تا ۴۰ دلار است. اکنون نیز توانسته خود را بالای محدوده ۴۰ دلار حفظ کند.

در حال حاضر اندیکاتور های EMA و SMA در قیمت ۴۶ دلار مقاومت نشان می دهند، و اندیکاتور MACD نیز هنوز مومنتوم آن صعودی نشده است. به نظر می رسد قیمت این ارز با توجه به روند کلی بازار، هنوز در همین محدوده ها می تواند رنج باشد. در هر حال حمایت ذکر شده تا زمانی که شکسته نشود، ICP می تواند اهداف بالاتر را دوباره ببیند.

تحلیل تکنیکال ارز ICP بازه زمانی 4 ساعته در تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP بازه زمانی ۴ ساعته در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰

ارز ICP ارزی است که بعد از ریزش شدیدی که در بازار ماه های گذشته تجربه کرد، توانسته خود را بالای محدوده ۳۹ تا ۴۳ دلار حفظ کند. با توجه به واگرایی مثبتی که در این محدوده حمایتی اتفاق افتاده، انتظار داریم بعد از شکست خط روند نزولی، بتواند تا محدوده ۵۴ و سپس تا محدوده ۶۷ دلار حرکت خود را ادامه بدهد.

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ 1 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰

روند کلی این ارز از ابتدا نزولی بوده، و شرایط مومنتوم حرکتی برای این ارز هنوز صعودی نشده است. احتمال شکست حمایت ۴۲ دلار وجود دارد. در این صورت می تواند تا قیمت ۳۴.۵ دلار و نهایتا ۲۸ دلار ریزش داشته باشد.

و از آنجا یک حرکت به سمت بالا داشته باشد. حمایت ۲۸ دلار پایین ترین حمایتی است که تاکنون به آن رسیده. اما با توجه به اینکه این ارز گذشته قیمتی بیشتری ندارد، احتمال ریزش بیشتر هم وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ 20 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

این ارز مدتی است که خط روند صعودی خود را به سمت پایین شکسته و حمایت ۴۹ -۳۹ – ۲۷ دلار محدوده های خوبی هستند که قیمت می تواند از هر کدام از آن ها به سمت بالا حرکت کند. در صورت شکست حمایت فعلی، حمایت بعدی آن ۳۹ دلار و پاییت ترین حمایت آن محدوده ۲۷ تا ۳۰ دلار است می باشد. که حمایت قوی بوده و می تواند نقطه مناسب تری برای خرید این ارز به اهداف ۵۰ و ۶۰ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ 29 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز ICP در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP

ICP توکن ارائه شده پلتفرم Internet Computer است. پلتفرم اینترنت کامپیوتر یک بلاکچین است که با سرعت وب اجرا می شود. این پلتفرم یکی از بزرگترین نوآوری ها در صنعت بلاکچین می باشد.

ICP که توکن بومی پلتفرم اینترنت کامپیوتر است، در این پلتفرم به برای تسهیل حاکمیت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع با استفاده از این توکن می توان در حاکمیت شبکه مشارکت نمود.

علاوه بر این از توکن ICP برای پاداش دادن به افرادی که در شبکه نقش مهمی بر عهده دارند، استفاده می شود. لازم به ذکر است که این پروژه در سال ۲۰۱۶ توسط دومینیک ویلیامز راه اندازی شده است. این فرد بنیانگذار و رئیس Dfinity می باشد. وی همچنین چندین استارتاپ را تاسیس نموده است. شما می توانید با کلیک بر روی لینک “ارز ICP چیست؟” با این ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید و اطلاعات بیشتری در مورد این رمز ارز کسب نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز اینترنت کامپیوتر ICP پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل آشنا شوید. این تحلیل ها شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد.

تحلیل تکنیکال برای ارز ICP

در این نوع از تحلیل، تحلیلگران به پیش بینی روندهای محتمل در آینده می پردازند و در ان از نمودارها و ابزارهای مختلف استفاده می کنند. در تحلیل تکنیکال تاریخچه قیمت و حجم معاملات مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ICP پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز ICP

تحلیل فاندامنتال از دیگر روش های تحلیل است که تحلیلگران می توانند از آن برای بررسی ارزش ذاتی پروژه استفاده کنند. در این تحلیل شبکه رمز ارز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همچنین عوامل بنیادی تاثیرگذار برای مثال اخبارها و رویدادهای مربوط به رمز ارز نیز بررسی می شود.

در سایت زوم ارز شما می توانید با عملکرد تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. همچنین اخبار ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته در دسترس می باشد.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز ICP

علاوه بر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال، تحلیل سنتیمنتال نیز وجود دارد. این تحلیل یکی از روش های جدید است و برای اندازه گیری احساسات سایر معامله گران نسبت به رمز ارز استفاده می شود. در این تحلیل علم اقتصاد و روانشناسی بازار دخیل است.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. ما به شما پیشنهاد می نماییم که قبل از خرید و فروش به تحقیق و جستجو در ارتباط با رمز ارز مورد نظر بپردازید و تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا بتوانید یک سرمایه گذاری مناسب انجام دهید.

نکته:همچنین شما میتوانید با کلیک روی این لینک کیف پول های ارز icp را مطالعه کنید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر ICP” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده