آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار

قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) امروز به تومان

رتبه ارزارزش بازاربیشترین قیمت روزکمترین قیمت روز

توضیحات

قیمت ${ نام فارسی }, ${ symbol } امروز معادل ${ current_price } می باشد. تغییرات این ارز در ۲۴ ساعتهگذشته ${ price_change_percentage_24h } می باشد. ارزش کل بازار ارز دیجیتال ${ symbol }، معادل ${market_cap } است و همچنین ارزش بازار ${ نام فارسی } در ۲۴ ساعته گذشته حدودا ${ market_cap_change_24h }می باشد. شایان ذکر است حجم کل معاملات ارز ${ symbol } به ارزش ${ total_volume } می باشد.بالاترین قیمت ${ نام فارسی } در ۲۴ ساعته گذشته معادل ${ high_24h } و پایین ترین قیمت ${ نام فارسی } در۲۴ ساعته گذشته ${ low_24h } می باشد.تعداد کوین های در گردش این ارز معادل ${ circulating_supply } می باشد. همچنین کلیه کوین ها یا توکن هایارز ${ symbol } که قبلا تولید شده اند، یا استخراج شده اند، به همراه کوین هایی که هنوز صادر نشده اند،معادل ${ max_supply } است.قیمت ${ نام فارسی } در تاریخ ${ ath_date }، ath زده است، یعنی به بالاترین قیمت خود رسیده است. که میتوانگفت بالاترین قیمت ${ نام فارسی } معادل ${ ath } می باشد. و در تاریخ ${ atl_date }، ${ symbol } پایینترین قیمت خود را که معادل ${ atl } می باشد را تجربه کرده است.

نمودار قیمت

جزئیات قیمت

 • نام:
 • نماد:
 • قیمت:
 • ارزش بازار:
 • تغییر ارزش بازار:
 • کمترین قیمت روز:
 • بیشترین قیمت روز:
 • درصد تغییر قیمت روز:
 • توکن های در گردش:
 • بالاترین قیمت:
 • تاریخ بالاترین قیمت:
 • کمترین قیمت:
 • تاریخ کمترین قیمت:

بررسی ویدیویی قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP)


قیمت ICP امروز به تومان

همانطور که می دانید افراد زیادی امروزه در باز ارزهای دیجیتال در حال فعالیت می باشند. فعالیت در تمام زمینه های بازار ارزهای دیجیتال مستلزم اطلاع یافتن از قیمت لحظه ای رمز ارزها می باشد. برای اینکه بخواهید ارز ارز Internet computer را بخرید یا بفروشید، باید از قیمت لحظه این رمز ارز باخبر باشید.

شما کاربران زوم ارزی برای اطلاع یافتن از قیمت لحظه ای ارز Internet computer کافیست از صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ICP در وب سایت زوم ارز استفاده نمایید. شما عزیزان زوم ارزی قادر خواهید به تمامی اطلاعات درباره این رمز ارز از طریق صفحه قیمت لحظه ای دست پیدا کنید.


نیم نگاهی به پروژه ارز Internet computer و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه ارز Internet computer و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال
نیم نگاهی به پروژه ارز Internet computer و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

پروژه ارز Internet Computer توسط فردی به نام دومینگ ویلیامز در سال ۲۰۱۶ پایه گذاری شد. ویلیامز سمت های گوناگونی در کمپانی های مختلف دارد به عنوان مثال در کمپانی DFINITY به عنوان رئیس و در انجمن های فنی اتریوم و بیت کوین نیز فعالیت داد. وی چندین استارت آپ نیز همچون Smartdrivez و Airdoce راه اندازی کرده است و در هریک از آنها کاملا موفق بوده است.

شبکه Internet Computer دارای توکن اختصاصی به نام ICP می باشد. اینترنت کامپیوتر دارای پروتکل غیرمتمرکز می باشد که تلفیقی از قدرت محاسبه جمعی و تعداد بی شماری از نودهای کامپیوتری تشکیل شده است ودر انتها یک پلتفرم کامیپوتری را ارائه می دهد که قابلیت پشتیبانی از برنامه های کاربردی در هر مقیاسی می باشد.

نحوه عملکرد این رمز ارز به این گونه می باشد که از طریق اینترنت کامپیوتر، قرار دادهای هوشمند را به واحدهایی دارای امنیت بالا تقسیم بندی می شوند. بهتر است بدانید این واحد ها، واحدهای محاسباتی با عملکرد کاملا متفاوت می باشند. در نهایت کاربران می توانند توسط این واحد ها ارتباط بر قرار نمایند. بهتر است بدانید عملکردی را بسیار شبیه به اینترنت امروزی را ارائه خواهند داد. در ادامه قصد داریم به برخی از ویژگی های ارز ICP اشاره کنیم با ما همراه باشید.

 • دارای تیم توسعه حرفه ای:

تیم توسعه دهنده ارز ICP از قوی ترین افراد در حوزه ی فناوری و صنعت کامپیوتر تشکیل شده است که در حوزه ارزهای دیجتال و رمز نگاری شده در حال فعالیت می باشند.

 • بالا بودن میزان امنیت پروژه ICP:

پروژه ICP توسط مکانیزم اجماع چهار لایه و مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام POS ساخته شده است. که به طور کلی دارای یک لایه بلاکچین، یک لایه هویت و یک لایه اسناد رسمی می باشد. این چندین لایه با ایجاد یه لایه محافظتی در مقابل حمله های پیش بینی نشده بسیار جدی ظهور می کنند.


آیا ارز دیجیتال ارز Internet computer استخراج می شود؟

در این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم آیا ارز ICP قابل استخراج هست یا خیر؟ همانطور که در شرح مقاله اشاره کردیم ارز ICP از الگوریتمPos اثبات سهام در ساختار اصلی خود به کار گرفته است و قابل استخراج نمی باشد. تنها ارزهایی قابل استخراج هستند، که در ساختار خود از الگوریتم اثبات کار  Pow استفاده کرده اند.


کیف پول های ارز Internet computer

پس از خریداری رمز ارز Internet computer شما کاربران به کیف پولی برای ذخیره و نگهداری این رمز ارز احتیاج دارید. همانطور که می دانید می بایست کیف پول مطمئن و معتبری را که از رمز ارز Internet computer پشتیبانی می کند را انتخاب نمایید . در ادامه قصد داریم چند نمونه از کیف پول های پشتیبانی کننده از ارز Internet computer را ذکر کنیم.

 • کیف پول Safepal
 • کیف پول Plug Wallet
 •  کیف پول مای اتر ولت
 •  لجر نانو ایکسLedger Nano X
 •  لجر نانو اس Ledger Nano S

صرافی های ارز Internet computer

همانطور که می دانید شما کاربران برای تهیه ارز ICP نیاز به یک صرافی معتبر و قابل اطمینان پشتیبانی کننده از این رمز ارز را دارید. در ادامه قصد داریم چندین صرافی معتبر را ذکر نماییم. توصیه می کنیم برای خرید و یا فروش رمز ارز Internet computer از صرافی های خارجی استفاده کنید تا کارمزد کمتری را نسبت به صرافی های ایرانی متحمل شوید.

 •  صرافی Global
 •  صرافی OKEX
 • صرافی Binance
 •  صرافی Huobi
 • صرافی Coinbase Pro

روند قیمتی ارز (ICP)Internet computer

روند قیمتی ارز (ICP)Internet computer
روند قیمتی ارز (ICP)Internet computer

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی ارز Internet computer بپردازیم. ارز ICP در سال ۲۰۱۶ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. بهتر است بدانید این ارز تا می سال ۲۰۲۱ رشد قیمتی قابل ملاحظه ای نداشت تا اینکه در این سال توانست با کمک هولدر ها به محدوده قیمتی ۶۳۰ دلار برسد و دوباره تا محدوده قیمتی ۲۰۴ دلاری ریزش پیدا کند. این روند نزولی ادامه داشت تا اینکه در ژوئن ۲۰۲۱ به محدوده ۲۸ دلاری رسید. بعد از آن روند قیمتی ارز ICP صعودی شد و توانست در آگوست ۲۰۲۱ به قیمت ۸۳ دلاری برسد. روند ارز اینترنت کامپیوتر پس از این ریزش کاملا نزولی شد تا جایی که به قیمت ۲۲ دلاری رسید و این روند تا اکنون کاملا ریزشی می باشد.


تحلیل ارز (ICP)Internet computer

تحلیل ارز(ICP)Internet computer
تحلیل ارز(ICP)Internet computer

امروزه فعالان عرصه حوزه ارزهای دیجیتال برای داشتن تریدی موفق به تحلیل بازار می پردازند.

تحلیل گران حوزه ارزهای دیجیتال نیز برای ارائه روند قیمتی ارز ICP در روزهای آتی از انواع تحلیل ها در حوزه ارزهای دیجیتال کمک می گیرند. تحلیل ارز های دیجیتال از طریق سه نوع تحلیل تکنیکال، فاندامکنتال و سنتیمنتال انجام می پذیرد. در ادامه قصد داریم به بررسی هریک از نها بپردازیم.

تحلیل تکنیکال ارز Internet computer

امروزه تحلیل تکنیکال یکی از تحلیل های پرکاربرد توسط کاربران و فعالان حوزه ی ارزهای دیجیتال می باشد. تحلیل گران حوزه تکنیکال برای ارائه تحلیلی درباره ارز Internet computer از ابزارهایی همچون نمودارها، تاریخچه رمز ارز و میزان حجم معاملات استفاده می کنند، تا بتوانند روند قیمتی ارز Internet computer را در روز های آتی پیش بینی کنند.

بهتر است بدانید تحلیل گران حوزه تکنیکال برای ارائه تحلیل خود از سه نمودار خط، میله ای،کندل استیک استفاده می کنند.

تحلیل فاندامنتال ارز Internet computer

همانطور که می دانید تحلیل گران در تحلیل فاندامنتال به جای نمودارها و بررسی تاریخچه رمز ارز Internet computer و حجم معاملات این رمز ارز به دنبال عوامل اقتصادی و سیاسی تاثیر گذار بر این رمز ارز می باشند. در ضمن تحلیل گران اخبار و حواشی در رابطه با این رمز ارز را نیز پیگیری می کنند تا از این طریق تحلیل فاندامنتال دقیق تری را در نسبت به ارزاینترنت کامپیوتر ارائه نمایند. تحلیل گران فاندامنتال به بررسی عوامل اقتصادی و سیاسی در حیطه ارزهای دیجیتال و میزان تاثیر گذاری آنها بر ارز ICP را بررسی می نمایند.

به عنوان مثال جنگ که اخیراً ما بین روسیه و اوکراین رخ داده است را می توان به عنوان یکی از عوامل سیاسی اشاره کرد. که در حال حاضراکنون شاهد این جنگ و میزان تاثی گذاری آن بر بازار ارزهای دیجیتالهستیم و به صورت کاملا ملموس آن را حس می کنیم.

تحلیل سنتیمنتال ارز Internet computer

امروزه کاربران حوزه ی ارزهای دیجیتال به واسطه تحول در حوزه ارزهای دیجیتال معاملات را به صورت حرفه ای تر و با آگاهی بیشتر پیگیری می کنند. در واقع تحلیل سنتیمنتال را می توان تلفیقی از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال برشمرد. تحلیل سنتیمنتال با بررسی روانشناسی رفتار سرمایه گذاران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال به تحلیل و روند قیمتی بازار می پردازند. بهتر است بدانید تحلیلگران حوزه ی سنتیمنتال به جای استفاده از نمودارها و چارت ها از اخبار و حواشی پیرامون ارز Internet computer برای پیش بینی روند قیمتی در روز های آتی استفاده می نمایند.


عوامل موثر بر قیمت ارز Internet computer

عوامل موثر بر قیمت ارز Internet computer
عوامل موثر بر قیمت ارز Internet computer

در ادامه قصد داریم به بررسی عواملی بپردازیم که بر روند قیمتی ارز Internet computer تاثیر بسزایی دارند. هر یک از عوامل را به صورت جداگانه ذکر خواهیم کرد. ممکن است هریک از عوامل تا مدتی بر روند قیمتی بازار ارزهای دیجیتال تاثیر گذاری خاص خودش را داشته باشد.

 •  ارزش شبکه ارز Internet computer:

همانطور که می دانید ارز ICP بر روی شبکه Internet computer فعالیت می کند. با افزایش و کاهش میزان حجم معاملات در شبکه اصلی اینترنت کامپیوتر قیمت توکن اصلی این پلتفرم نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

 •  عرضه و تقاضا:

همانطور که می دانید دو عامل عرضه و تقاضا دو شاخصه مهم در بازار های معاملاتی و کالا محسوب می شوند، اگر دو شاخصه عرضه و یتقاضا بر یکدیگر سبقت بگیرند، ثبات قیمتی بازار را برهم خواهند خورد. به عنوان مثال اگر میزان تقاضا ارز Internet computer نسبت عرضه ارزICP افزایش یابد، این رمز ارز روند قیمتی صعودی را پیش خواهد گرفت.

 •  رقبا:

یکی از عوامل دیگر وجود رقابت در بین رقبا در بازار های مالی می باشد که باعث رشد و شکوفایی در این بازارها خواهد شد. رقبا برای ارائه بیشترین و بهترین خدمات به توسعه پلتفرم های خود می پردازند، تا بتوانند نسبت به دیگر رقبا پیشی بگیرند. اما در برخی از مواقع برخی از توسعه دهندگان در رقابتی ناسالم برای حذف رقیب، دست به انتشار اخبار غیر واقعی می زنند که باعث ریزش ارز مدنظر می شود.

 •  تحلیل گران:

تحلیل گران با ارائه گزارشی در رابطه بر روند قیمتی ارز Internet computer می توانند، باعث افزایش قیمت یا ریز قیمت این ارز شوند. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

مهمترین علت های افزایش قیمت ارز Internet computer

 •  افزایش شبکه ارز Internet computer:

همانطور که می دانید با ورود سرمایه گذاران بزرگ و هولدرها شاهد افزایش حجم معاملات و در شبکه اصلی اینترنت کامپیوتر و در نتیجه افزایش قیمت این شبکه و در نهایت افزایش قیمت توکن اختصاصی ارز ICP خواهیم بود.

 •  افزایش تقاضا:

همانطور که اشاره کردیم عرضه و تقاضا دو عضو مهم در تمامی بازارهای معاملاتی به شمار می رود. هر گاه با افزایش تقاضا ارز Internet computer مواجه شویم و میزان عرضه در بازار بسیار محدود باشد، شاهد افزایش قیمت ارز اینترنت کامپیوتر در بازار ارزهای دیجیتال خواهیم بود.

 • رقبا:

در بازار ارزهای دیجیتال عرصه رقابت همیشه پر هیجان می باشد. توسعه دهندگان پلتفرم های مختلف به خصوص ارز Internet computer برای جذاب تر کردن پلتفرم خود اقدام به افزایش خدمات در پلتفرم اینترنت کامپیوتر هستند تا به این وسیله کاربران زیادتری را به ارز خود جذب نمایند و در نتیجه حجم معاملات خود را افزایش دهند و در نهایت روند قیمتی ارز Internet computer را به سوی صعودی شدن هدایت کنند.

 • تحلیلگران:

تحلیلگران نیز می توانند در بازار ارزهای دیجیتال روند قیمتی ارزها را با توجه به نوع تحلیل که ارائه می دهند، روند قیمتی ارز ICPصعودی کنند. به عنوان مثال اگر تحلیلگران روند قیمتی ارز Internet computer را در روزهای آتی صعودی گزارش دهند . کاربران برای دریافت سود بیشتر جذب این بازار می شوند. در نتیجه با افزایش حجم معاملات شاهد صعودی شدن روند قیمت ارز Internet computer خواهیم بود.

مهمترین علت های ریزش ارز Internet computer

 •  کاهش قیمت شبکه ارز Internet computer:

همانطور که می دانید کاهش قیمت شبکه اصلی اینترنت کامپیوتر تاثیر مستقیمی بر ارز اختصاصی این پلتفرم دارد،این امر ناشی از کاهش حجم معاملات این رمز ارزدر شبکه اصلی می باشد که در نهایت موجب کاهش قیمت ارز ICP می شود.

 • افزایش عرضه:

همانطور که می دانید عرضه به عنوان یکی از عوامل مهم و موثر در روند قیمتی ارز Internet computer برشمرده می شود. هرگاه شاهد افزایش میزان عرضه نسبت به تقاضا ارز ICP باشیم. قیمت ارز اینترنت کامپیوتر به طرز چشمگیری افت پیدا خواهد کرد.

 •  رقبا:

همانطور که می دانید بازار ارز های دیجیتال نیز مانند دیگر بازارهای دیگر دارای رقابت زیادی می باشد. از آنجا که هر روز رمز ارز جدیدی به بازار عرضه می شود تا خدمات متفاوت تری را نسبت به دیگر ارزها ارائه دهد. برخی از توسعه دهندگان برای جلوگیری از پیشترفت ارز رقیب دست به اختلال در سیتم ارز مدنظر می زند؛ که این امر باعث می شود حجم معاملات این رمز ارز کاهش پیدا کند و در نتیجه روند قیمتی ارز کاملاً نزولی شود.

 •  تحلیلگران:

همانطور که اشاره کردیم نوع تحلیل بر روند قیمتی بازار بسیار تاثیر گذار می باشد. به عنوان مثال اگر تحلیل گران روند قیمتی رمز ارز Internet computer را در روزهای آتی نزولی پیش بینی کنند، ممکن است افرادی برای جلوگیری از ضرر سرمایه خود را از این بازار خارج کنند. این امر باعث کاهش حجم معاملات در نتیجه نزولی شدن قیمت ارز Internet computer خواهد شد.


رابطه قیمتی ارز Internet computer با متغیر های اقتصادی

کاربران فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال به بررسی عوامل تاثیر گذار بر بازار که باعث افت و خیز های زیاد می شدند، برآمدند. آنها با زیر نظر گرفتن عواملی همچون طلا، یورو و دلار دریافتند. گاهی ممکن است این عوامل روند قیمتی مشابه با رمز ارزها را داشته باشند، و گاهی نیز مسیر بالعکس را طی کنند.


آیا قیمت طلا بر ارز Internet computer اثر دارد؟

اگر شما از افرادی هستید، که بازار و روند قیمتی ارزهای دیجیتال و بازار طلا را پیگیری می کنید، احتمالا مشاهده کرده اید که در برخی از اوقات قیمت طلا و ارز Internet computer ممکن است، روند قیمتی هم سو را داشته باشند و گاهاً مسیری بالعکس به یکدیگر را پیش بگیرند. پس نمی توان به صورت صد درد گفت قیمت طلا بر ارز Internet computer تاثیر گذار می باشد.


آیا قیمت دلار بر ارز Internet computer اثر دارد؟

همانطور که می دانید کاربران ایرانی هنگام خرید فروش ارز Internet computer باید پول رایج کشور را به دلار تبدیل کنند. قیمت دلار در کشورمان به صورت ۲۴ ساعته توسط بانک مرکزی اعلام می شود. پس می توانیم بگوییم قیمت دلار بر ارز Internet computer در ایران تاثیر بسیار مستقیمی می گذارد. پس با افزایش و کاهش قیمت دلار ارز ICP نیز دچار نوسان قیمت خواهد شد.


محاسبه قیمت  ارز Internet computer به تومان

کاربران زوم ارزی می توانند برای دسترسی آسان به قیمت ارز Internet computer به تومان از صفحه قیمت لحظه ای بر روی ارز Internet computer کلیک کنند و با ورود به صفحه مربوط به این ارز قیمت این ارز را به تومان مشاهده نمایند. طراحان تیم زوم ارز قیمت ارز Internet computer را به دلار و تتر برای کاربران به صورت لحظه ای محاسبه و به نمایش گذاشته اند. علاوه بر آن کاربران زوم ارزی می توانند برای قیمت ارز Internet computer به تومان از ماشین حساب ارز دیجیتال وب سایت زوم ارز نیز کمک بگیرند.


آینده قیمت ارز Internet computer

آینده قیمت ارز Internet computer
آینده قیمت ارز Internet computer

همانطور که اشاره کردیم این رمز ارز به دست تیم توسعه دهنده کاملاً حرفه ای و متخصص ایجاد گردیده است. بهتر است بدانید بنیانگذار اصلی ارزICP آن را به عنوان سومین بلاکچین بعد از بیت کوین و اتریوم می داند. این رمز ارز اهداف توسعه بسیاری را همچون آموزش اینترنت کامپیوتر و زبان برنامه نویسی Motoko ظرف ۵ سال در مدارس در سر می پروراند، که این امر می تواند بستر های لازم را برای رشد و ترقی این ارز در آینده را ایجاد نماید. با وجود برنامه های بلند مدت این رمز ارز و تیم توسعه دهنده این پلتفرم تحلیل گران آینده بسیار روشنی را برای این رمز ارز متصور هستند.


سوالات متداول

 1. ارز Internet computer را چگونه تهیه کنیم؟

کاربران ایرانی برای تهیه ارز ICP می بایست ابتدا اقدام به خرید ارز تتر یا استیبل کوین نمایند و سپس با ثبت نام در صرافی های خارجی اقدام به خرید ارز ICP کنند. در شرح مقاله نیز به چند صرافی پشتیبانی کننده اشاره کردیم. شما می توانید از طریق این صرافی ها اقدام به خرید این رمز ارز نمایید.

 1.  ارز Internet computer را چگونه بفروشیم؟

شماکاربران زوم ارزی می توانید برای فروش ارز Internet computer به یکی از صرافی های پشتیبانی کننده از ارز اینترنت کامپیوتر مراجعه و با ایجاد یک حساب کاربری طبق قوانین و مقرارت ارائه شده توسط صرافی مدنظر اقدام به فروش ارز Internet computer کنید.

 1. چگونه با ارز Internet computer ترید کنیم؟

همانطور که همیشه توصیه می کنیم شما کاربران زوم ارزی هنگامی که قصد سرمایه گذاری در هریک از ارزهای دیجتال را دارید می بایست، ابتدا آن ارز را از نظر تکنیکال مورد بررسی قرار داهید تا بتواند در آینده ترید موفقی را داشته باشد. پس هرگاه قصد سرمایه گذاری در ارز اینترنت کامپیوتر را داشتید، ابتدا به تحلیل تکنیکال این رمز ارز بپردازید.

 1.  اخبار مربوط با ارز Internet computer را چگونه بدست بیاوریم؟

امروزه راه های بسیاری برای دسترسی راحت شما کاربران زوم ارزی به اخبار و حواشی مربوط به ارز Internet computer در سایت های خبر گذاری معتبر وجود دارد. بهتر است بدانید وب سایت زوم ارز نیز صفحه ای به نام اخبار فوری ارز دیجیتال فراهم نموده است. شما کاربران زوم ارزی با مراجعه به این صفحه می توانید از تمامی اخبار مربوط به این رمز ارز و دیگر رمز ارزها مطلع گردید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها