آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل لئو LEO

تحلیل لئو LEO

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از لئو در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت لئو را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل لئو LEO امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی لئو LEO در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز لئو LEO در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم و بر همین اساس روند این ارز را صعودی دانسته و یک ترند لاین صعودی رسم کردیم و در ادامه شاهد حرکت رنج قیمت، بین دو محدوده خط آبی رنگ نیز هستیم، که پس از مقداری اصلاح، مجدد قیمت در ناحیه کف ترند لاین صعودی مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده، به نحوی که سقف تریدینگ رنج به طرف بالا شکسته شده و قیمت رشد بسیار خوبی را انجام داده است.
دوستان در حال حاضر قیمت این ارز خود را به ناحیه مقاومتی باکس قرمز رسانده و آن مقاومت از نوع ماژور می‌باشد و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در این نواحی، الگوهای نزولی شکل بگیرد، انتظار داریم قیمتی این ارز، شروع به افت کرده و تا ناحیه ترند لاین صعودی شاهد اصلاح قیمتی باشیم و اگر باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود ، مقاومت‌های بعدی را برایتان مشخص خواهیم کرد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز اتم ATOM هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل LEO امروز 19 فروردین 1403
تحلیل LEO امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل لئو LEO امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لئو LEO در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز لئو LEO در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید، شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم و بر همین اساس روند این ارز را صعودی دانسته و یک ترند لاین صعودی رسم کردیم و در ادامه شاهد حرکت رنج قیمت، بین دو محدوده خط آبی رنگ نیز هستیم، که پس از مقداری اصلاح، مجدد قیمت در ناحیه کف ترند لاین صعودی مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده، به نحوی که سقف تریدینگ رنج به طرف بالا شکسته شده و قیمت رشد بسیار خوبی را انجام داده است.
دوستان در حال حاضر قیمت این ارز خود را به ناحیه مقاومتی باکس قرمز رسانده و آن مقاومت از نوع ماژور می‌باشد و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در این نواحی، الگوهای نزولی شکل بگیرد، انتظار داریم قیمتی این ارز، شروع به افت کرده و تا ناحیه ترند لاین صعودی شاهد اصلاح قیمتی باشیم و اگر باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود ،تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز اتم ATOM هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل LEO امروز 20 اسفند 1402
تحلیل LEO امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل لئو LEO امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لئو LEO در تاریخ ۲۴ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل ارز لئو LEO در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم، همانطور که مشاهده می‌کنید بین دو خط آبی رنگ که رسم کرده‌ایم، تشکیل یک تریدینگ رنج را متصور هستیم که در حال حاضر قیمت به دنبال تکمیل لگ صعودی خود می‌باشد.
دوستان به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه رفته و اگر دقت کنید از آنجایی که لگ صعودیست ،شاهد شکل‌گیری یک روند صعودی نیز هستیم و به همین خاطر یگ کانال صعودی نیز رسم کرده‌ و انتظار داریم که قیمت بین سقف و کف این کانال نوسان پیدا کند و به رشد خود ادامه دهد، که هدف اصلی مد نظر ما ناحیه سقف تردینگ رنج یعنی خط آبی نیز میباشد و نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که خط سبز نقش حمایت معتبر و مهم را دارد و در صورت از دست رفتن آن روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل LEO امروز 24 دی 1402
تحلیل LEO امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل لئو LEO امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لئو LEO در تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز LEO در تایم فریم روزانه به ناحیه عرضه و سطح مقاومتی که از گزشته داشت رسیده است و یک خط روند صعودی در تایم روزانه دارد همان‌طور که مشاهده می‌کنید؛ اگر این ناحیه دوباره به وظیفه خودش عمل کند و خط روند صعودی شکسته شود این رمز ارز می‌تواند تا کف قبلی و ناحیه تقاضا ای که قبلا داشته است ریزش کند؛ اگر این ناحیه که الان به آن برخورد کرده است را بی اعتبار کند به سمت بالا حرکت می‌کند تا ناحیه عرضه که حدودا قیمت ۴.۷۰۰ دلار می‌باشد.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو LEO امروز 21 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز LEO کماکان در روند رنج است و قیمت آن در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۳.۸ دلار در حال معامله شدن است. حمایت های این ارز در محدوده های ۳.۶، ۳.۴ و ۳.۲ دلار است. همانطور که قبلا گفته شده بود، از تحلیل این ارز می توانیم رفتار نهنگ های بازار را شناسایی کنیم. چرا که نوسانات و افزایش قیمت های شدید این ارز می تواند سیگنال و هشداری برای ریزش بازار در میان مدت باشد. پس در صورتی که این ارز از کانال رنج خود با فشار خرید بالا خارج شود، می تواند اولا وارد کانال ۵ دلار شود و در نتیجه اگر بیت کوین زیر مقاومت های خود نتواند حمایت خوبی برای شکست ایجاد کند، در نهایت احتمال شکست حمایت های بیت کوین بیشتر خواهد شد. در کوتاه مدت هنوز این سیگنال و نشانه روی نمودار این ارز مشاهده نشده است.

بازه زمانی روزانه:

LEOUSDT 2023 10 15 14 31 09


تحلیل لئو LEO امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لئو LEO در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز LEO بعد از فشار خریدی که در ماه ژوئن داشت، به مقاومت محدوده ۴.۱۰ دلار رسید و در این سطح روند رنجی را تشکیل داد. واکنش های منفی به این مقاومت موجب شده روند رنج این ارز در مقیاس بزرگتری ایجاد شود. بنابراین سقف کانال رنج این ارز در محدوده ۴.۱۰ دلار و کانال در محدوده ۳.۳۰ دلار قرار دارد. نکته بسیار مهمی در مورد این ارز وجود دارد و ارتباط آن با روند کلی بیت کوین را می تواند توجیه کرد. در صورتی که پامپی در این ارز مشاهده شود، می توانیم انتظار ایجاد نوسانات زیادی در تمام بازار را داشته باشیم. پامپ قبلی این ارز که قیمت آن را به مقاومت ۴ دلار رساند، موجب شد تا قیمت بیت کوین هم در محدوده ۳۱۰۰۰ دلار واکنش منفی داشته باشد و مدتی بعد از آن شاهد ریزش قیمت بودیم. بنابراین در یک شرایط اگر بیت کوین مجددا به مقاومت خود نزدیک شود و شاهد پامپ این ارز باشیم،

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو LEO امروز 23 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO امروز ۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لئو LEO در تاریخ ۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز LEO مدت بسیار زیادی بود که در محدوده حمایت ۳.۴۵ الی ۳.۲۳ دلار نوسان داشت. قیمت این ارز همزمان به کف دو کانال برخورد کرده بود و بالاخره واکنش مثبت بدون شکست فیک مشاهده شده. کف کانال اول در تایم روزانه و کف کانال دوم در تایم هفتگی یا ماهانه رسم شده، که مربوط به بازه زمانی بلند مدت است. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، در محدوده رند ۴ دلار و ۴.۱۷ دلار بود. اما یک مقاومت دیگر در محدوده ۴.۲۷ الی ۴.۵ دلار به عنوان مقاومت روندی در نظر گرفته شده است. شکست این محدوده می تواند مجددا روند قیمت را در تایم روزانه صعودی کند. همچنین به دلیل نزدیک بودن دو مقاومت به یکدیگر احتمال شکست هر دوی آنها در شرایط هیجانی بازار وجود دارد. هدف دوم این ارز در محدوده مقاومت ۵ الی ۵.۳۸ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو LEO امروز 4 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لئو LEO در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز LEO با حمایتی که روی محدوده ۳.۲۳ الی ۳.۴۶ دلار شد، پتانسیل بازگشت به مقاومت ۴ دلار را دارد. اما قیمت این ارز هنوز داخل کانال نزولی است و به مقاومت میدلاین کانال برخورد کرده است. میدلاین کانال در قیمت ۳.۶۰ دلار قرار دارد و در صورت شکست این محدوده، هدف بعدی را می توانیم در قیمت ۴ الی ۴.۲۰ دلار در نظر بگیریم. مقاومت سقف کانال در صورتی که پرقدرت شکسته شود، اهداف بالاتر در محدوده های ۵، ۵.۲۴ و ۵.۳۶ دلار در نظر گرفته شده است و می تواند محدوده هدف خریداران کوتاه مدت باشد. در صورت خروج قیمت از کانال نزولی، می توانیم انتظار پایان موج اصلاحی را در تایم فریم هفتگی داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو LEO امروز 10 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 14 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی لئو LEO در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز LEO روند رنج خود را روی محدوده حمایت ۳.۲۳ الی ۳.۴۶ دلار حفظ کرده است، و یکی از اصلی‌ترین دلایل رنج بودن روند، مقدار بسیار پایین حجم معاملات می‌باشد. خرید و فروش در حجم بسیار پایین و غیر قابل توجه موجب شده تا مدت بسیار زیادی در روند اصلاحی و در یک کانال نزولی باقی بماند. البته قیمت به کف کانال صعودی اصلی رسیده است، و در صورتی که واکنش‌های مثبت خوبی به این محدوده مشاهده شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که مجدداً یک نوسان مثبت از این ارز مشاهده شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو LEO امروز 14 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته ۶.۶ درصد کاهش قیمت داشت، و محدوده ۳.۵ دلار را هم از دست داد. با از دست رفتن این سطح حمایت، می توانیم انتظار کاهش بیشتری از این ارز داشته باشیم. حمایت بعدی ارز LEO در محدوده ۳ الی ۲.۹۴ دلار قرار گرفته است. فشار فروشی که در کف کانال نزولی میان مدت ایجاد شده است، در صورتی که موجب شکست کف کانال شود، می تواند روند میان مدت این ارز را نزولی کند.

البته این اتفاق تا حدودی افتاده است، و با شکست کف بزرگترین کندل صعودی در تایم فریم هفتگی، احتمال ایجاد فشار فروش بالا، و حتی رسیدن به محدوده حمایت ۲ دلار نیز وجود دارد. برای این ماه، محدوده حمایت رند ۳ دلار می تواند نقش تعیین کننده ای در ادامه روند قیمت این ارز داشته باشد. هنوز هیچ نشانه ای از برگشت روند حتی در تایم فریم های پایین مشاهده نشده است. حجم معاملات نیز بسیار پایین است، و قدرتی از سمت خریدار نشان نمی دهد. باید تا زمان مشاهده نشانه های برگشت منتظر ماند.

تحلیل لئو LEO امروز 28 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 8 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته روند نزولی خود را ادامه داد. نبود تقاضا در این ارز همچنان قیمت را در موج اصلاحی نگه داشته است، همچنین مقاومتی که هفته قبل در محدوده ۳.۷۵ الی ۳.۷۷ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش منفی همراه شد، و قیمت را به سمت حمایت مهمی در محدوده ۳.۴۰ الی ۳.۵۰ دلار برگردانده است. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت در کف کانال نزولی میان مدت و همزمان در کف کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. ناحیه حمایت فعلی برای بلند مدت نیز بسیار اهمیت دارد.

چرا که در صورت شکست این سطح، قیمت می تواند در تایم هفتگی وارد موج نزولی عمیق تری شود. شرایط رشد احتمالی این ارز در هفته جاری و هفته آینده در صورت واکنش مثبت قوی به این ناحیه می تواند دستخوش تغییر جدی شود. برای این منظور و برای درک بهتر وضعیت روند می توانیم با رسم یک خط روند نزولی و در صورت شکست آن احتمال یک نوسان مثبت را بیشتر بدانیم. این نوسان مثبت احتمالی می تواند تا محدوده مقاومت ۴ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 8 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 1 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته نوسانات شدیدی را به ثبت رساند. قیمت این ارز بعد از خروجی که از الگوی کنج نزولی داشت، با تایید الگو تا مقاومت محدوده ۴ الی ۴.۱۰ دلار رشد قیمت آن ادامه پیدا کرد. به دلیل مومنتوم منفی روند میان مدت، برخورد به این مقاومت با واکنش همراه شد، و مجددا قیمت برای تست ناحیه شکست الگو، تا حمایت محدوده ۳.۷۰ دلار کاهش پیدا کرد.

همچنان تا زمانی که یکی از این سطوح مشخص شده در نمودار پر قدرت شکسته نشود، در تایم بالا می توانیم روند رنج را انتظار داشته باشیم. حمایت فعلی نیز در محدوده ۳.۶ دلار قرار گرفته است. البته در تایم ۴ ساعته با تشکیل الگوی کف دو قلو و همین طور واگرایی مثبت تشکیل شده روی RSI می توانیم انتظار یک نوسان مثبت را برای بار دوم داشته باشیم. تنها نکته مهم وجود یک مقاومت در محدوده ۳.۷۵ الی ۳.۷۷ دلار است که تنها در صورت تثبتی کندل های تایم ۴ ساعته بالای این محدوده انتظار ادامه رشد قیمت و تست دوباره سطح ۴ دلار وجود دارد.

تحلیل لئو LEO امروز 1 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 10 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طول هفته گذشته کاملا روند رنجی داشت. عرضه و تقاضا در این ارز باعث نوسانات قیمت بین محدوده ۳.۸۰ الی ۴.۴۰ دلار شده است. با توجه به مقاومتی که در محدوده ۴.۶۶ الی ۴.۵۳ دلار در نظر گرفته شده بود، و همچنین باقی ماندن قیمت در کانال نزولی میان مدت، هنوز احتمال برخورد مجدد به کف کانل صعودی بلند مدت در محدوده ۳.۶۰ الی ۳.۳ دلار وجود دارد. جهت روند و مومنتوم کاملا نزولی است. همچنین حجم معاملات نیز به شدت کاهش پیدا کرده است. در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم برای این ارز یک الگوی کنج در نظر بگیریم. شکست الگو از هر طرف می تواند مجددا روند قیمت این ارز را از حالت رنج خارج کند. با توجه به اینکه سطح استاتیک ۴ دلار به مقاومت تبدیل شده است، در صورت شکست مثلث از بالا، این مقاومت نیز باید شکسته شود، تا بتوانیم انتظار رشد قیمت تا اهداف بالاتر را داشته باشیم.

تحلیل لئو LEO امروز 10 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 3 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۳ آذر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته های گذشته نوسانات بسیار شدیدی داشت. قیمت این ارز که در روند نزولی قرار دارد، با فشار فروش، به صورت فیک کف کانال را در محدوده ۴ دلار شکست، و به صورت لحظه ای قیمت به سطوح حمایتی کانال ۳ دلار برخورد کرد. هنوز مومنتوم روند این ارز نزولی است. هفته گذشته یک حرکت برگشتی از این ارز تا میدلاین کانل نزولی شاهد بودیم. همچنان قیمت بالای حمایت ۴ دلار است، اما روند در تایم فریم ۴ ساعته هنوز نزولی است، و برای صعودی شدن نیاز به شکست مقاومت محدوده ۴.۵ الی ۴.۸ دلار و تثبیت قیمت بالای آن می باشد.

در صورتی که تقاضا برای شکست این مقاومت افزایش پیدا کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که در هفته های آینده قیمت از محدوده کف کانال مجددا برای حرکت به سمت سقف قبلی و اهداف بلند مدت خود حرکت داشته باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 3 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته های گذشته روند اصلاحی آن ادامه داشت و قیمت این ارز بعد از واکنشی که به محدوده مقاومت ۴.۴۵ الی ۴.۷۵ دلار نشان داد، با تشکیل الگوی سقف دو قلو و همزمان با ادامه ریزش بیت کوین، قیمت این ارز کاهش پیدا کرد. با توجه به اینکه از هفته های گذشته محدوده حمایتی بسیار مهمی برای این ارز در نظر گرفته شده بود، قیمت با برخورد شدیدی که به این محدوده ها داشت، واکنش مثبت نشان داد. مجدداً شاهده برگشت قیمت بالای محدوده ۴ دلار بودیم. برگشت بسیار سریع می تواند نشانه تمایل خریداران برای حفظ روند صعودی بلند مدت باشد.

همچنین ریزش شدید قیمت که در روز گذشته اتفاق افتاد باعث برخورد لحظه‌ای به کف کانال صعودی بلند مدت هم شد. در این ناحیه و در قیمت ۳.۲۰ دلار واکنش مثبت بسیار خوبی مشاهده شد. همانطور که مشاهده می کنید، روند قیمت هنوز نزولی است و تا زمانی که تثبیت قیمت روی حمایت‌ های مهمی را شاهد باشیم می تواند ادامه داشته باشد. یکی از مهمترین محدوده ها در قیمت ۳.۲۰ الی ۳.۶۰ دلار است، که احتمال واکنش مثبت در صورت کاهش مجدد وجود دارد.

تحلیل لئو LEO امروز 19 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 12 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. مقاومت خط روند نزولی داخل کانال نیز شکسته شده است. توقف کامل قیمت روی محدوده حمایت ۴ دلار، باعث تشکیل الگوی کف دو قلو و رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۴.۷۵۰ الی ۴.۶۶۵ دلار شده است. در صورت شکست این مقاومت، علاوه بر تایید شدن الگو، قیمت می تواند مجددا داخل کانال رنج برگشت داشته باشد، و ادامه روند صعودی بلند مدت را می توانیم انتظار داشته باشیم.

در اینصورت اهداف سقف کانال نزولی کوتاه مدت در محدوده ۵.۲۰ دلار می تواند هدف بعدی خریداران باشد. اما توجه داشته باشید که محدوده مقاومت فعلی شکسته شده، با میدلاین کانال نزولی کوتاه مدت همپوشانی دارد، و مقاومت مهمی برای ادامه روند می باشد. بنابراین اگر برگشت قیمت زیر ۴.۵۳۰ دلار نداشته باشیم، الگو می تواند تایید شود، و هدف حرکت بعدی می تواند در محدوده مقاومت ۵.۲۳ دلار در نظر گرفته شود. در بازه زمانی ۴ ساعته اگر شاهد برگشت شدید و واکنش منفی به محدوده فعلی نباشیم، احتمال شکست کامل مقاومت و ادامه رشد قیمت بالا خواهد بود.

تحلیل لئو LEO امروز 12 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO امروز ۵ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته نوسانات آن روی محدوده حمایت ۴ الی ۴.۱۰ دلار ادامه پیدا کرد، و بعد از تست مجدد این سطح حمایت، رشد ۶ درصد را به ثبت رسانده است، و به قیمت ۴.۳۰ دلار برخورد کرده است. در این ناحیه مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی قرار دارد، که حرکت صعودی را داخل کانال با مشکل مواجه کرده است. اما اگر حمایت خریداران در بازار افزایش پیدا کند، و این مقاومت داینامیک شکسته شود، با توجه به تشکیل واگرایی مثبت روی RSI می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت تا اهداف ۴.۷ دلار رشد داشته باشد.

هدف دوم که در محدوده سقف کانال قرار گرفته است، در قیمت ۵.۲۰ دلار بوده و می تواند ناحیه واکنش قوی تری باشد. فشردگی قیمت داخل کانال باعث تشکیل الگوی کنج نزولی شده است، که در صورت شکست خط روند، تایید خواهد شد. ناحیه حمایت ۴ دلار، در گذشته محدوده شروع آخرین موج صعودی بوده است. بنابراین می تواند یک ناحیه واکنشی قوی برای رشد قیمت این ارز و رسیدن آن حداقل تا سقف کانال نزولی باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 5 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۵ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 28 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته نوسانات شدیدی داشت. قیمت این ارز در ابتدا با افزایش تقاضا به محدوده مقاومت ۴.۵ دلار برخورد کرد، اما این مقاومت با واکنش منفی همراه شد. همانطور که در نمودار مشاهد می کنید، محدوده ۴.۵ دلار در گذشته حمایتی بود که موجب تشکیل یک کانال رنج شده بود. بنابراین بعد از شکست به مقاومت مهمی تبدیل شده است. همچنین با آپدیت خط روند نزولی، از این پیوت به عنوان یکی از ناحیه های مقاومتی استفاده می شود. قیمت مجددا به کف کانال نزولی کوتاه مدت برخورد کرده است، که حمیت استاتیک ۴ الی ۴.۱۰ دلار را شام می شود. در صورت شکست این حمایت، موج اصلاحی بزرگ می تواند عمیق تر شود، و محدوده هایی که در قیمت ۳.۶۰ الی ۳.۳۳ دلار در نظر گرفته شده است، می تواند توسط فروشندگان تست شود. قیمت از روی این حمایت ها با توجه به نزدیک تر بودن به کف کانال کانال صعودی اصلی، می تواند واکنش قوی تری داشته باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 28 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO امروز ۲۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته های گذشته روی محدوده حمایت ۴ الی ۴.۱۰ دلار باقی مانده و روند آن رنج شده است. حجم معاملات این ارز به شدت کاهش پیدا کرده است. هم فشار خرید و هم فشار فروش در این محدوده ها از بین رفته، و تقاضایی برای رشد قیمت این ارز تا روز گذشته مشاهده نشده است. بعد از مدت ها روند قیمت این ارز وارد موج اصلاحی عمیقی شده و اگر خط  روند نزولی داخل کانال به سمت بالا شکسته نشود، احتمال کاهش بیشتر و رسیدن به محدوده های ۳.۶۰ الی ۳.۳۰ دلار وجود دارد.

همچنان نوسانات این ارز داخل کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد، و به دلیل شکست یک حمایت مهم در محدوده ۴.۴۵ الی ۴.۷۵ دلار، حتی در صورت شکست مقاومت ترند لاین نزولی، می تواند یک روند رنج بین این حمایت و مقاومت مشخص شده روی نمودار داشته باشد. آخرین کندل روزانه افزایش تقاضا را در این ارز نشان می دهد. با توجه به اینکه رمز ارز LEO توکن صرافی بیت فینکس می باشد، افزایش تقاضا می تواند نشانه افزایش حجم معاملات در این صرافی باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 21 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 14 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۴ مهر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طول هفته گذشته روند رنج خود را در محدوده حمایت ۴ الی ۴.۱۰ دلار و در کف کانال نزولی موج اصلاحی، ادامه داد. این محدوده حمایت، که توسط یک خط روند نزولی مقاومت شده است، قیمت را وارد یک فشردگی کرده است. در صورتی که خروج قیمت از این فشردگی از بالا باشد، و محدوده ۴.۴۵ الی ۴.۷۵ دلار باز هم تبدیل به حمایت شود، حرکت صعودی قیمت این ارز می تواند ادامه داشته باشد. اما اگر حمایت ۴ دلار شکسته شود، اصلاح قیمت عمیق تری مورد انتظار می باشد. بنابراین حمایت های بعدی که در هفته گذشته مشخص شده بوند، و در محدوده های ۳.۶۰ و ۳.۳ دلار رسم شده اند، می توانند اهداف بعدی فروشندگان باشند. در بازه زمانی ۴ ساعته واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI مشاهده می شود. بنابراین شکست خط روند نزولی می تواند هشدار پایان موج اصلاحی و برگشت قیمت باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 14 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 7 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۷ مهر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته های گذشته با عدم تقاضا برای خرید مواجه شد، و قیمت آن با شکست حمایت محدوده ۴.۴۵ الی ۴.۷۵ دلار، وارد اصلاح عمیق تری شده است. در بازه زمانی روزانه، قیمت از کانال صعودی بلند مدت خارج شده است. اما هنوز داخل یک کانال صعودی بزرگتر قرار دارد، که می توانیم انتظار داشته باشیم در برخورد به حمایت مهمی که در محدوده ۳.۶۰ الی ۳.۳۳ دلار قرار گرفته است، واکنش مثبت مشاهده شود.

حمایت اصلی ارز NEO در محدوده ۳.۰۵ الی ۲.۹۴ دلار قرار گرفته است، که این حمایت در کف کانال صعودی تایم فریم هفتگی قرار گرفته است، و انتظار واکنش مثبت خوبی از این محدوده ها داریم. کندل هفته گذشته به شدت قدرتمند بوده، و می تواند نشانه تایید شکست حمایت باشد. همچنین با شکستی که در محدوده حمایت قبلی اتفاق افتاده است، یک کانال نزولی کوتاه مدت می توانیم برای این ارز در نظر بگیریم. در صورت شکست حمایت ۴ دلار، حرکت قیمت داخل کانال می تواند ادامه داشته باشد، تا به محدوده کف کانال صعودی بلند مدت خود برخورد کند.

تحلیل لئو LEO امروز 7 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 24 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه از محدوده ۵.۸ دلار واکنش منفی داشت، به سمت حمایت مهمی در محدوده ۴.۸۰ الی ۴.۴۰ دلار برخورد کرد، و به این ناحیه نیز واکنش مثبت نشان داد. این ناحیه با کف کانال صعودی همپوشانی دارد، و  روند رنج این ارز در تایم فریم روزانه همچنان می تواند ادامه داشته باشد. در تایم فریم ۴ ساعته یک حرکت صعودی قوی روی نمودار این ارز به ثبت رسیده است، که می تواند نشانه خوبی برای ادامه رشد قیمت و حرکت مجدد به سمت سقف کانال رنج باشد.

حمایت محدوده ۴.۸۸ الی ۴.۴۱ دلاربه دلیل آخرین موج صعودی اصلی، می تواند همچنان معتبر باشد. نکته دیگری که وجود دارد، واگرایی های مثبت اندیکاتور MACD است که می تواند نشانه رشد قیمت و حرکت به سمت مقاومت برای تست شکست ناحیه ۶ دلار باشد. همچنین در صورت تایید الگوی کف دوقلو، احتمال رشد قیمت تا محدوده ۷.۳۵ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل لئو LEO امروز 24 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 10 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LEO در طول هفته گذشته با یک روند رنج همراه بوده است. اما با شروع هفته جاری شاهد نوسانات مثبت و رشد قیمت در این ارز بوده ایم. با توجه به اینکه این ارز در تایم فریم روزانه یک روند رنج را پشت سر گذاشته است، در صورت شکست مقاومت محدوده ۵.۹۰ الی ۶.۴۴ دلار، می توانیم انتظار رشد بسیار خوبی از این ارز داشته باشیم. اهدافی که برای LEO در نظر گرفته شده است، در محدوده ۷.۳۰ الی ۷.۶۰ دلار و هدف دوم در محدوده ۸ دلار خواهد بود، که با توجه به واکنش های شدیدی که به محدوده ۸ دلار مشاهده شده است، انتظار یک واکنش منفی را از این محدوده داریم.

برای کوتاه مدت نیز محدوده ۵.۳۵ الی ۵.۴۳ دلار به عنوان حمایت در نظر گرفته شده است، که می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. اندیکاتور MACD هم مومنتوم صعودی پیدا کرده است، در صورت اصلاح کم عمق، مجددا رشد قیمت مورد انتظار می باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 10 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 3 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LEO را مشاهده کنید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته با واکنشی که به محدوده مقاومت ۵.۳۵ الی ۵.۴۰ دلار نشان داده بود، مجددا قیمت لئو کاهش پیدا کرد. این ارز در برگشت به محدوده ۵ دلار نیز با واکنش مثبت همراه شد، و افزایش تقاضا موجب رشد دوباره قیمت لئو و برخورد به مقاومت مورد نظر شد. قیمت این ارز می تواند در این محدوده وارد یک روند رنج شود.

در صوتی که مقاومت این ارز پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، می توانیم انتظار ادامه روند صعودی تا محدوده ۵.۸۰ دلار را داشته باشیم. روند این ارز در تایم فریم روزانه و چهار ساعته رنج می باشد. اندیکاتور پیوت پوینت نیز در محدوده ۵.۴۵ دلار پیوت ماهانه را نشان می دهد. بنابراین ادامه روند هفته جاری با توجه به وضعیت و نحوه واکنش قیمت به این محدوده مشخص می شود.

تحلیل لئو LEO امروز 3 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 27 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. حمایتی که در کف کانال رنج و در کف کانال صعودی بلند مدت رسم شده بود، و در محدوده ۴.۷ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش خوبی همراه شد. همچنین مقاومت خط روند نزولی این ارز نیز به سمت بالا شکسته شده است، و شاهد رشد قیمت تا محدوده ۵.۳۰ دلار هستیم. روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته از حالت نزولی خارج شده است.

با توجه به اینکه منشا حرکت صعودی در محدوده ۵ دلار بوده است، در صورت پولبک به خط روند و حفظ حمایت محدوده ۵ الی ۴.۹ دلار انتظار داریم که شاهد ادامه رشد قیمت و حرکت به سمت مقاومت محدوده ۵.۷ و ۶ دلار باشیم. مقاومت فعلی در محدوده ۵.۳۵ الی ۵.۴۰ دلار قرار گرفته است. در صورت بسته شدن یک کندل روزانه بالای این محدوده، احتمال رشد بیشتر قیمت فراهم خواهد شد.

تحلیل لئو LEO امروز 27 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 20 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته ادامه اصلاح قیمت به سمت محدوده حمایت اصلی خود یعنی قیمت ۴.۳۵ الی ۴.۶۶ دلار حرکت کرده است. قیمت همچنان در تایم فریم روزانه داخل یک روند رنج قرار گرفته است، و حتی خط روند نزولی نیز به عنوان مقاومت باقی مانده و شکسته نشده است. با امتداد خط روند نزولی می توان در صورت شکست این مقاومت داینامیک، و همچنین شکست مقاومت ۴.۷۸ الی ۴.۸۱ دلار می تواند سیگنال مثبتی در جهت رشد قیمت این ارز دریافت کرد.

حمایت فوق در صورتی که پر قدرت شکسته شود، قیمت می تواند تا کف کانال صعودی در محدوده ۳ الی ۳.۱۳ دلار کاهش داشته باشد. اما واکنش های مثبتی که قیمت هر بار به این محدوده داشته است، موجب می شود تا احتمال شکست این حمایت کاهش یابد. اندیکاتور ایچیموکو در محدوده ۵.۳۰ دلار مقاومت میدلاین کانال رنج را نشان می دهد. بنابراین برای رشد قیمت، و خروج از روند رنج مقاومت ذکر شده نیز باید پر قدرت به سمت بالا شکسته شود.

تحلیل لئو LEO امروز 20 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 13 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته روند رنج آن ادامه پیدا کرد. قیمت این ارز زیر مقاومتی که در محدوده ۵.۱۸ الی ۵.۲۵ دلار رسم شده بود، قرار گرفته است، و به دلیل اینکه قدرت خریداران برای شکست این مقاومت کافی نبود، مجددا قیمت به این ناحیه واکنش منفی داشت. بنابراین هنوز خط روند نزولی به عنوان مقاومت عمل می کند. در تایم فریم ۴ ساعته حمایتی که در محدوده ۴.۹۰ الی ۵ دلار رسم شده است، تاکنون بارها مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. اما در صورتی که بازار به حمایت های پایین تر برگشت داشته باشد، با شکست این حمایت، قیمت می تواند تا محدوده ۴.۶۶ الی ۴.۳۵ دلار به رشد خود ادامه بدهد. اندیکاتور MACD در تایم فریم روزانه در حال تشکیل واگرایی مثبت می باشد. بنابراین احتمال رشد قیمت بعد از برخورد به حمایت اصلی پایین تر بیشتر می باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 13 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 6 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۶ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۶ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در ۲۴ هفته گذشته به کاهش قیمت خود ادامه داد. این ارز که کماکان بین دو محدوده حمایت مقاومت رنج شده است، برخوردی که به محدوده کف کانال میان مدت داشته با واکنش مثبت همراه بوده است. این برخورد هنوز به حمایت استاتیک انجام نشده است، اما اگر از همین محدوده مجددا قیمت ارز LEO رشد داشته باشد، در صورت شکست ترند لاین نزولی داخل کانال، مجددا می تواند حرکت صعودی ادامه پیدا کند.

در واقع اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده مقاومت ۵.۱۸ الی ۵.۲۵ دلار برگردانند، و شاهد تثبیت قیمت بالای این ناحیه باشیم، انتظار می رود که مجددا روند این ارز در تایم فریم ۴ ساعته نیز صعودی شود. در بازه زمانی روزانه اندیکاتور Stochastic واگرایی مثبت را نشان می دهد. بنابراین احتمال رشد مجدد قیمت وجود دارد.

تحلیل لئو LEO امروز 6 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۶ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 30 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در هفته گذشته روند نزولی داشته است. اما این روند نزولی در تایم فریم های بسیار پایین قابل مشاهده می باشد. در بازه روزانه همچنان قیمت داخل یک روند رنج قرار دارد. کف کانال صعودی در محدوده ۵.۱۰ الی ۵ دلار می تواند در صورت برخورد قیمت با واکنش مثبت همراه باشد. همچنین حمایت مهم نیز در قیمت ۴.۸۰ الی ۴.۴۵ دلار قرار دارد، و انتظار داریم قیمت با حمایت خریداران از یکی از این سطوح برای شکست مقاومت ۶ دلار حرکت صعودی خوبی مجددا شروع شود. حجم معاملات این ارز نیز در حال افزایش بوده و در هفته جاری احتمال خروج قیمت از روند رنج وجود دارد.

تحلیل لئو LEO امروز 30 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 23 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته با واکنشی که به مقاومت محدوده ۶ الی ۶.۴۰ دلار نشان داده است، در حال حرکت به سمت حمایت کف کانال صعودی بلند مدت می باشد. حمایت اصلی استاتیک در ناحیه ۴.۴۵ الی ۴.۸۰ دلار قرار دارد. همچنین حمایت رند ۵ دلار نیز یک از حمایت های مهم واکنشی برای ادامه حرکت صعودی قیمت می باشد.

تا زمانی که این سطوح حفظ شوند، می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی مجددا به سمت مقاومت محدوده ۶ الی ۶.۴۰ دلار شاهد باشیم. با توجه به اندیکاتور پیوت پوینت که در محدوده ۵.۴۶ دلار مقاومت مهمی را نشان می دهد، حرکت نزولی می تواند تا سطح حمایت S12 یعنی در قیمت ۴.۷۶ دلار کاهش داشته باشد. البته همانطور که ذکر شد، حمایت ۵ دلار نیز می تواند با واکنش همراه باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 23 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 16 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته زیر سطح مقاومت ۶ الی ۶.۴۰ درصد نوسانات محدودی را به ثبت رسانده است. روند بسیار رنج اما با حجم معاملات بالا نشان می دهد که احتمال شکست مقاومت پیش رو بالا می باشد. در هر صورت برای هفته جاری و تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۵.۴۰ الی ۵.۵ دلار قرار گرفته باشد، پتانسیل شکست مقاومت پیش رو بالا خواهد بود. اهداف قیمت نیز در محدوده های ۶.۱۵، ۶.۶۰ و ۷.۳۰ دلار می باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 16 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 9 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۹ تیر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۹ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته یک روند رنج با دامنه نوسان کوتاه را روی نمودار به ثبت رسانده است. محدوده ای که بین حمایت ۵.۷۵ و مقاومت ۶.۱۰ دلار قرار گرفته است، این کانال رنج کوتاه مدت را تشکیل داده است. قیمت به طور کلی زیر یک مقاومت مهم در محدوده ۶.۰۷ الی ۶.۴۰ دلار قرار گرفته است، و در صورت شکسته شدن این محدوده، مجددا رشد قیمت از سر گرفته می شود، و حرکت صعودی موج بعدی می تواند تا سقف کانال صعودی بلند مدت ادامه داشته باشد. البته یک مقاومت دیگر در بین راه وجود دارد، که در محدوده ۷.۳۰ الی ۷.۶۰ دلار قرار گرفته است. بنابراین در صورتی که سطح مقاومت فعلی پر قدرت شکسته شود، موج صعودی بعدی می تواند شکل بگیرد.

تحلیل لئو LEO امروز 9 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۹ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 2 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طی هفت روز گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. برای این ارز یک محدوده حمایت در قیمت ۴.۴۵ الی ۴.۸۰ دلار در نظر گرفته شده بود. با توجه به عدم تمایل عمده خریداران به فروش این ارز، این محدوده حمایت استاتیک که با کف کانال صعودی بلند مدت همپوشانی دارد، با واکنش خوبی همراه شد. بنابراین شاهد رشد ۳۰ درصدی قیمت ارز LEO بوده ایم. مقاومتی که در محدوده ۶.۴۰ الی ۶ دلار روی نمودار رسم شده است، سقف کانال تریدینگ رنج را تشکیل می دهد.

اما حرکت صعودی قدرت بالایی دارد، و احتمال شکسته شدن مقاومت پیش رو در صورتی که شرایط بازار مساعد باقی بماند، وجود خواهد داشت. اهداف بعدی بلند مدت نیز روی نمودار مشخص شده است، که هدف اول در صورت شکست مقاومت، محدوده ۷.۵ دلار خواهد بود.

تحلیل لئو LEO امروز 2 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 26 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طی هفته گذشته نوسانات آن بین محدوده مقاومت ۵.۴۳ که روی نمودار رسم شده بود، و حمایت محدوده ۴.۸۲ الی ۴.۴۵ دلار ادامه پیدا کرد. روند این ارز هنوز داخل یک محدوده رنج می باشد و مقاومتی که در محدوده ۵.۴۳ دلار رسم شده است، مانع از رشد بیشتر قیمت شده است، و به دلیل ریزش شدیدی که در بازار مشاهده شد، مجددا قیمت به سطح حمایت کانال رنج بازگشته است.

در غیر اینصورت پتانسیل رشد بیشتر قیمت وجود داشت. برای این هفته در صورتی که ریزش بیشتری در بازار مشاهده شود، احتمال نفوذ قیمت داخل سطح حمایت و برخورد به کف کانال نزولی وجود دارد. برای کاهش فشار فروش می توان در تایم فریم ۴ ساعته منتظر نشانه های حمایت روی سطح مورد نظر بود.

تحلیل لئو LEO امروز 26 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طول هفته گذشته از محدوده حمایت ۴.۸۲ الی ۴.۳۶ دلار با قدرت گرفتن خریداران، حرکت صعودی خود را شروع کرده است. کندل هایی که در تایم فریم روزانه تشکیل شده اند، نشان از قدرت خریدار دارند. با عبور کردن قیمت از سطح مقاومت ۵ دلار، می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی حداقل تا محدوده ۶ الی ۶.۴۰ دلار ادامه پیدا خواهد کرد.

یک مقاومت مینور در قیمت ۵.۴۳ دلار وجود دارد، که ممکن است خریداران را مدت کوتاهی در این سطح متوقف کند. اما با توجه به قدرت کندل های صعودی، پتانسیل شکست این مقاومت وجود دارد. قیمت همچنین خطوط اندیکاتور Ichimoku را به سمت بالا کراس کرده است. اما در صورتی که مقاومت ۵.۴۳ دلار به صورت بالا شکسته شود، مومنتوم روند در تایم روزانه نیز صعودی خواهد شد.

تحلیل لئو LEO امروز 19 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 12 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در هفته گذشته الگوی کنج نزولی که برای آن در نظر گرفته شده بود به درستی تایید شد و قیمت با خروج از الگو، تا محدوده مقاومت ۵.۴۰ دلار رشد داشت. اما به دلیل اینکه انتظار پولبک به سقف الگوی شکسته شده وجود داشت، قیمت مجددا می توانست کاهش داشته باشد. این اتفاق نیز رخ داد و محدوده حمایت ۴.۸۵ الی ۴.۳۶ دلار مجددا می تواند حمایتگر خوبی برای این ارز باشد.

اندیکاتور RSI نیز در شرایط مومنتوم مثبت قرار دارد، و نشان می دهد که قیمت احتمالا پتانسیل رشد از ناحیه حمایت فعلی را دارد. در تایم فریم ۴ ساعته در صورتی که خریداران بتوانند مجددا قیمت را بالای سطح ۵ دلار برگردانند، امکان رشد قیمت و حرکت به سمت مقاومت ۶ دلار فراهم خواهد شد.

تحلیل لئو LEO امروز 12 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 5 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طول هفته گذشته نوسانات قیمت به شدت محدود با دامنه رنجی داشت. این ارز که ارز محدوده مقاومت ۶ الی ۶.۴۰ دلار وارد موج اصلاحی شده است، اکنون در کف کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. حمایتی که در سطح ۴.۸۵ الی ۴.۴۰ دلار می باشد و انتظار می رود که در صورت شکسته شدن ترند لاین نزولی، روند صعودی قیمت ادامه پیدا کند. اما در تایم فریم هفتگی قیمت مجددا داخل کانال صعودی خود برگشته است، و در صورت شکست حمایت ۴.۵ الی ۳.۸۵ دلار، اصلاح عمیقی مورد انتظار می باشد.

قیمت هنوز با کف کانال صعودی فاصله دارد. بنابراین با توجه به وضعیت مبهم بازار هنوز کاهش قیمت و اصلاح بیشتر می تواند رخ دهد. در تایم فریم ۴ ساعته یک الگوی کنج نزولی می تواند در نظر گرفت. در صورتی که الگو از بالا شکسته شود، و خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۵ دلار برگردانند، مجددا شاهد رشد قیمت تا هدف ۶ الی ۶.۵ دلار خواهیم بود.

تحلیل لئو LEO امروز 5 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 29 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO بعد از مدت ها رنج زدن و دامنه نوسانات محدود در ناحیه مقاومتی ۶ دلار، با کاهش قیمت همراه بود. در طول روزها و هفته های گذشته کاهش تقاضا منجر به کاهش قیمت این ارز شد و همانطور که مشاهده می کنید برخورد قیمت به حمایت استاتیک محدوده ۴.۳۶ الی ۴.۸۲ دلار و همچنین حمایت داینامیک کف کانال صعودی بلند مدت را شاهد هستیم.

به دلیل رنج بودن روند در این بازه زمانی و همچنین صعودی بودن روند کلی در تایم بالاتر، انتظار می‌رود که سطح حمایت فوق بتواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. با دقت در این نمودار متوجه می شویم که این ارز در اثر ریزش های شدید بازار کاهش قیمت چشمگیری نداشته و نسبت به رشدی که در ماه‌ های گذشته به ثبت رسانده است، این کاهش قیمت تنها یک اصلاح کم عمق در روند صعودی می باشد.

روی موج اصلاحی می توان در تایم فریم های پایین تر یک خط روند نزولی رسم کرد و در صورتی که این خط روند شکسته شود و تبدیل به حمایت گردد می توانیم انتظار اهداف جدیدی را از این ارز برای میان مدت داشته باشیم. هدف اول محدوده ۶ دلار, هدف دوم محدوده ۷.۵ دلار و هدف سوم که هدف بلند مدت برای این ارز می باشد محدوده ۱۱ الی ۱۲ دلار خواهد بود.

تحلیل لئو LEO امروز 29 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 1 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طول هفته گذشته و این هفته در مجموع رشد قیمت ۹ درصدی را تجربه کرده است. این ارز که هم در یک محدوده به شدت رنج قرار دارد، و هم حجم معاملات آن بسیار پایین می باشد، در محدوده حمایت ۵.۵ درصد متوقف شد، و حمایت خریداران موجب رشد قیمت تا مقاومت ترند لاین نزولی شده است. یک مقاومت استاتیک هم در محدوده ۶ دلار وجود دارد.

در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای این محدوده تثبیت بدهند، می توانیم انتظار تست مجدد سقف قبلی را داشته باشیم. با توجه به اینکه قیمت در یک کانال صعودی قرار دارد، همچنان انتظار رشد قیمت را از این ارز داریم. اهداف در صورت شکست مقاومت محدوده ۶ دلار، محدوده ۷.۳۰ و ۹ دلار نزدیک سقف کانال صعودی خواهد بود.

تحلیل لئو LEO امروز 1 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 25 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

به دلیل بررسی دو هفته گذشته در مورد این ارز تحلیل قبلی به قوت خود باقی است. حمایت ها و مقاومت ها همچنان شکسته نشده است، و با اینکه بازار نوسانات زیادی داشته، روند این ارز به شدت رنج شده است. این طور که از نمودار ارز LEO مشخص می باشد، احتمال کاهش قیمت تا حمایت محدوده ۵ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل لئو LEO امروز 25 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 11 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل لئو LEO امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در طول دو هفته گذشته زیر محدوده مقاومت ۶ دلار توقف کرده است، و توان خریداران برای شکست این مقاومت کافی نبوده است. همان طور که انتظار داشتیم، در تحلیل قبلی احتمال رنج شدن روند در این بازه زمانی وجود داشت، و اما این بار با ریزش بازار، قیمت در حال برگشت به سمت حمایت محدوده ۵.۵ دلار می باشد. به دلیل رشد شارپی که تا مقاومت ۹ دلار شاهد بوده ایم، احتمال ادامه دار بودن روند رنج و ورود قیمت به اصلاح زمانی وجود دارد. به طور کلی تا زمانی که مقاومت ۶ دلار تبدیل به حمایت نشود، روند رنج ادامه خواهد داشت.

تحلیل لئو LEO امروز 11 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 19 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در ابتدای این هفته قبل از رسیدن به محدوده حمایت ۵ دلار با حمایت خریداران مواجه شد، و با تشکیل یک الگوی کندلی چکش در محدوده حمایت با واکنش خوبی همراه شد. رشد قیمت تا مقاومت اول ۵.۸۵ می توانست ادامه داشته باشد. این اتفاق رخ داده و به دلیل فشار خریدی که در موج قبلی در تایم هفتگی وجود دارد، انتظار اصلاح عمیقی از این ارز نداریم.

خط روند نزولی نیز به سمت بالا شکسته شده است، و قیمت در حال تثبیت بالای محدوده ۵.۵ دلار می باشد. در این صورت می توانیم شاهد برخورد قیمت به مقاومت ۶ دلار باشیم. اگر مقاومت ۶ دلار به قوت خود باقی بماند، احتمال اینکه روند قیمت در تایم روزانه تبدیل به حالت رنج شود وجود دارد. بنابراین محدوده های سقف و کف کانال رنج مقاومت ۶ دلار و حمایت ۵ دلار خواهد بود.

تحلیل لئو LEO امروز 19 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 12 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LEO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز LEO در هفته گذشته روند رنجی داشت. بعد از رشد شارپی که تا محدوده مقاومت سقف کانال صعودی در قیمت ۹ دلار داشت، خریداران سیو سود انجام دادند، تا در فرصت های بعدی در قیمت های پایین تر خرید انجام دهند.

محدوده حمایت اول این ارز LEO در قیمت ۵.۳۱ الی ۵.۵۶ دلار می باشد، که قیمت در حال برخورد مجدد به این سطح برای تست مجدد حمایت است. همچنین حمایت اصلی نیز در قیمت ۴.۸۲ الی ۵ دلار می باشد، و تا زمانی که شکسته نشود، روند قیمت در تایم روزانه صعودی باقی خواهد ماند.

تحلیل لئو LEO امروز 12 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لئو LEO امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی قیمت در حال تشکیل یک الگوی مثلث صعودی می باشد. با برخورد و واکنش به هر یک از محدوده های حمایت، احتمال رشد مجدد قیمت برای تست مقاومت های ۶ و ۷.۳۰ دلار وجود دارد. البته به دلیل فشار فروشی که در هفته های گذشته روی این ارز شاهد بودیم، رشد مجدد نیاز به زمان و شکست و تایید الگوی مثلث دارد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز 12 اسفند 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 5 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل LEO رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز LEO در تایم هفتگی روند صعودی آن وارد موج اصلاحی شده است. این اصلاح با توجه به واکنش شدیدی که به محدوده مقاومت ۹ دلار در سقف کانال صعودی داشت، می تواند مدتی ادامه دار باشد. کف آخرین موج صعودی در قیمت ۳.۵ دلار بوده، و تا زمانی که شکسته نشود، قیمت نمی تواند نزولی شود.

حمایتی هم که در محدوده ۵ دلار وجود دارد، می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. به دلیل اینکه سقف کانال صعودی زمانی که شکسته شد، به حمایت تبدیل شد. حتی محدوده حمایتی هم که در قیمت ۵.۵ دلار قرار دارد،

تحلیل لئو LEO امروز 5 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لئو LEO امروز ۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه:

در هفته گذشته مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. اما در این هفته با توجه به اخبار منفی احتمال شکست این حمایت وجود دارد. انتظار ما این است که از محدوده ۵.۵ الی ۵.۱۷ دلار یک برگشت به سمت بالا را شاهد باشیم. حمایت اصلی نیز در محدوده ۴.۸۵ الی ۵ دلار می باشد. برگشت قیمت در این هفته یا هفته آینده از این محدوده های مهم مورد انتظار می باشد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز 5 اسفند 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز ۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 28 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل LEO رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز LEO در طول دو هفته گذشته تلاش جدیدی از طرف خریداران برای شکست مقاومت محدوده ۵ دلار داشت. قیمت این ارز با افزایش مجدد تقاضا رسماً سقف کانال صعودی را شکست، و وارد کانال دوم صعودی خود شده است. در ادامه شاهد رشد قیمت تا محدوده ۹ دلار بودیم، که این ناحیه با واکنش شدیدی همراه بود. فشار فروش در مقاومت ۹ دلار موجب برگشت شدید به سمت حمایت ۵ دلار شده است.

اکنون برای قیمت یک کانال صعودی جدید با شیب بالاتر در نظر گرفته شده است، و قیمت به حمایت میدلاین کانال برخورد کرده است. اگر کاهش قیمت ادامه داشته باشد، کف کانال صعودی جدید می تواند نقطه مناسب برگشت قیمت به سمت بالا باشد. اما برگشت قیمت به زمان نیاز دارد.

تحلیل لئو LEO امروز 28 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لئو LEO امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه:

ابزار فیبوناچی اصلاحی نیز در محدوده ۵.۵۲ و ۴.۸۸ دلار حمایت خوبی را نشان می‌دهد، که قیمت رند ۵ دلار نیز بین این دو محدوده جای گرفته است. بنابراین از این محدوده ها می توان برای برگشت قیمت استفاده کرد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز 28 بهمن 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 14 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل LEO رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز LEO در هفته گذشته روند آن در محدوده ۳.۳۲ الی ۳.۵ دلار متوقف شد، و قیمت آن در طول این هفته با افزایش تقاضای شدیدی مواجه شد، و با رشد قیمت و افزایش ۱۷ درصدی موجب برخورد مجدد به سقف کانال صعودی بلند مدت شده است، اما در محدوده ۴.۵ دلار با واکنش شدیدی مواجه شد. و قیمت با شیب بالایی در حال کاهش به سمت حمایت محدوده ۳.۵ دلار می باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 14 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لئو LEO امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه:

روند قیمت همچنان در تایم هفتگی و روزانه صعودی می باشد. اما سه برخورد متوالی به سقف کانال صعودی و واکنش شدیدی که به این ناحیه داشته، موجب احتمال برگشت قیمت و نزولی شدن در تایم روزانه می باشد. بنابراین اگر الگوی نادر سقف سه قلو تشکیل شده باشد، کاهش قیمت را تا محدوده میدلاین کانال صعودی در قیمت ۲.۵ دلار می توانیم انتظار داشته باشیم. اما برای کوتاه مدت شاهد آخرین تلاش خریداران برای شکست مقاومت سقف کانال نزولی هستیم که تا این لحظه تلاش ها بیهوده بوده و قدرت در محدوده ۴.۵ دلار دست فروشندگان می باشد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز 14 بهمن 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 7 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۷ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز LEO در کانال صعودی خود بعد از مدت چند هفته که برای آخرین بار به سقف کانال صعودی برخورد کرد، با واکنش و سیو سود برخی خریداران همراه شد. به طور کلی حجم معاملات این ارز در محدوده قیمت ۳.۵ تا ۴ دلار بسیار پایین می باشد، و تمایل خریداران در این قیمت ها بسیار کاهش پیدا کرده است.

البته روند قیمت در تایم هفتگی و روزانه همچنان صعودی می باشد، اما اگر حمایت محدوده ۳.۵ دلار شکسته شود، و شاهد بسته شدن کندل روزانه زیر این محدوده باشیم، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا قیمت ۲.۹۰ دلار اتفاق بیوفتد. اما این محدوده حمایت بسیار قوی است، و شکست کامل آن نیاز به فشار عرضه و حجم معاملات زیادی دارد. با توجه به اینکه خط روند صعودی شکسته شده است، انتظار رنج شدن روند در محدوده قیمت ۳.۴۰ تا ۳.۷ دلار را داریم.

تحلیل لئو LEO امروز 7 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لئو LEO امروز ۷ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه:

در حال حاضر اندیکاتور RSI نیز مومنتوم منفی را نشان می دهد، و نقطه عطف این نمودار قیمت ۳.۴۰ دلار می باشد. به دلیل حجم پایین معاملات، بررسی این ارز در تایم فریم های پایین تر بسیار دشوار است. اما به طور کلی روند در تایم ۴ ساعته به صورت رنج بوده و سقف و کف این محدوده قیمت ۳.۳۰ تا ۳.۶۰ دلار می باشد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز 7 بهمن 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز ۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 30 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LEO در طول هفته گذشته با کاهش قیمت همراه بود. این ارز طبق بررسی هفته قبل، به محدوده ای رسیده بود که مقاومت تاریخی LEO در این سطح قرار داشت. البته منظور از محدوده مقاومت تاریخی محدوده ایست که قیمت مدت کوتاهی در آن معامله انجام شده است. بعد از شکسته شدن خط روند نزولی انتظار کاهش قیمت داشتیم، که این اتفاق رخ داد. حمایت که در محدوده ۳.۳۰ تا ۳.۴۰ دلار روی نمودار وجود داشت، موجب واکنش قیمت و برگشت به سمت بالا شد. این برگشت تا این لحظه با رشد ۸ درصد همراه بوده است. بنابراین با توجه به فشار فروشی که اتفاق افتاده، روند قیمت می تواند مدتی در این ارز به حالت رنج تبدیل شود.

تحلیل لئو LEO امروز 30 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته:

به دلیل رنج بودن روند در این بازه زمانی، و پایین بودن حجم معاملات در این ارز، امکان برگشت قیمت در صورت رسیدن مجدد قیمت به سطح ۳.۸ دلار وجود دارد. اندیکاتور EMA نیز در محدوده ۳.۷ دلار، یک مقاومت را نشان می دهد، که در صورت برخورد قیمت با این سطح می توان انتظار برگشت قیمت تا سطح حمایت ۳.۵ دلار را داشت. نوسانات در این محدوده تا زمانی که قدرت خریدار مجددا زیاد نباشد، ادامه خواهد داشت.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 دی 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 23 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز لئو که تنها در صرافی OKEX معامله می شود، اکنون در رتبه ۴۶ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد. در طول هفته گذشته نوسانات بسیار محدودی داشت.این ارز کاملاً در روند صعودی بلند مدت قرار دارد، و در این روزها به دلیل اینکه به سقف تاریخی خود نزدیک می باشد، با نوسانات شدید همراه بوده است. یک سطح مقاومت بسیار مهم مربوط به بازه زمانی سالانه در قیمت ۳.۷۶ دلار ۳.۸۲ وجود دارد. این مقاومت به دلیل اینکه نزدیک سقف کانال صعودی لئو قرار دارد، منجر به تردید برای ادامه روند صعودی شده است.

نکته ای که وجود دارد این است که این ارز بعد از زمانی که بیت کوین از  محدوده ۳۰ هزار دلار حرکت خود را شروع کرد، اصلاح قیمت نداشته است. بنابراین احتمال سیو سود خریداران در این محدوده وجود دارد. همچنین اندیکاتور RSI یک واگرایی منفی را در سقف قیمت شناسایی کرده که نشانه برگشت روند در تایم فریم هفتگی می باشد. بنابراین سقف کانال صعودی که محدوده که عدد ۴ دلار می باشد می تواند با سیو سود همراه باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 23 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لئو LEO امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه:

ملاحظه می‌کنید که فشار فروشی که اتفاق افتاده است، خط روند صعودی را به سمت پایین شکسته است. بنابراین این محدوده می‌تواند آخرین تلاش خریداران برای حفظ قیمت در این سطح باشد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز 23 دی 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 9 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LEO در طول ۷ روز گذشته نزدیک به ۷ درصد رشد داشته است. قیمت آن در حال حاضر به محدوده مقاومت سقف قبلی رسیده است. این محدوده در قیمت ۴ دلار می باشد. با توجه به اینکه قیمت از محدوده کف کانال صعودی کوچک حرکت خود را دو روز گذشته شروع کرده است، در صورت شکست مقاومت ۴ دلار می تواند تا سقف کانال صعودی دوم یعنی قیمت ۴.۵ دلار نیز رشد داشته باشد. تمامی شرایط برای ادامه حرکت این ارز مهیا می باشد. با توجه به اینکه ارز LEO به طور پیوسته حرکت صعودی خود را ادامه می دهد، همچنان انتظار رشد قیمت و شکست مقاومت های پیش رو را داریم. اما این حرکت رو به بالا می تواند مانند گذشته به آهستگی انجام گیرد، و نیاز به صبر زیادی دارد.

تحلیل لئو LEO امروز 9 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته:

اندیکاتور RSI در محدوده بیش خرید قرار گرفته است، و قیمت زیر سقف مقاومت می باشد. بنابراین در این محدوده نیاز است که برای شکست مقاومت، حجم بالایی از معاملات انجام گیرد. در غیر اینصورت کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت ۳.۶ دلار را شاهد خواهیم بود. اندکاتور EMA نیز در محدوده ۳.۶ دلار حمایت خوبی را نشان می دهد، که می تواند به ادامه مسیر حرکت صعودی کمک کند.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 2 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۲ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LEO بعد از چند روز رنج زدن در محدوده ۳.۵ دلار، روز گذشته به مقاومت محدوده ۳.۸ دلار واکنش داد. سیو سودی که اتفاق افتاد، باعث کاهش قیمت شد. خط روند صعودی نیز تا زمانی که شکسته نشود، می تواند باعث رشد قیمت شود. حجم معاملات پایین نشان دهنده این است که توان خریداران برای شکست مقاومت کافی نبوده است. باید دید که قیمت می تواند در کانال صعودی، باقی بماند، یا خیر.

تحلیل لئو LEO امروز 2 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته:

یک خط روند نزولی روی اندیکاتور RSI وجود دارد. در صورت برخورد مجدد به این خط روند، انتظار داریم که باز هم قیمت برای تست شکست مقاومت به سطح ۳.۸ دلار حرکت کند. اما در صورتی که حمایت محدوده ۳.۵ دلار از دست برود، اولین حمایت نزدیک به قیمت محدوده ۳.۳۰ دلار می باشد. اما به طور با توجه به گذشته قیمت این ارز، می توان انتظار داشت که رشد آن به همین صورت آهسته باشد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی 4 ساعته امروز 2 دی 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 25 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز LEO که در رتبه ۴۴ام لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد، در هفته گذشته تا محدوده ۴.۵ دلار رشد داشت، اما به دلیل حجم معاملات پایین با کاهش قیمت همراه شد، و تا محدوده سه و نیم دلار کاهش داشت. البته این افزایش قیمت منجر به ثبت ATH جدید شد. در این هفته نیز قیمت آن روند رنجی داشته، و در حال حاضر در محدوده ۳.۵ دلار می باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 25 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل لئو LEO امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه:

در کانال صعودی، یک حمایت مهم در محدوده ۳.۲۴ الی ۳.۳۶ دلار قرار داشت، که قیمت از این محدوده به سمت بالا برگشته است. بنابراین رشد قیمت می تواند حداقل تا سقف قبلی در محدوده ۳.۸۰ الی ۴ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز 25 آذر 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر اصلاح قیمت داشته باشیم، تا زمانی که خط روند صعودی داخل کانال به عنوان حمایت بتواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد، روند در تایم ۴ ساعته نیز صعودی بوده و همچنان می تواند به رشد خود ادامه بدهد. اندیکاتور CCI نیز بالای خط صفر برگشته است. پس نشانه این است که خریداران این ارز می توانند به رشد بیشتر قیمت امیدوار باشند. اندیکاتور SMA 200 روزه نیز روی محدوده ۳.۳۰ دلار حمایت بسیار قوی و مهمی را نشان می دهد. در نتیجه تمام شرایط برای رسیدن به سقف قبلی مهیا می باشد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی 4 ساعته امروز 25 آذر 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 18 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LEO در کانال صعودی به یک مقاومت مهم برخورد کرده بود و به آن واکنش داد. در هفته گذشته با مقاومت ۳.۵ دلار درگیر بوده است. ریزش شدید بازار در هفته گذشته، نتوانست جلوی حرکت صعودی LEO را بگیرد. بالاخره این مقاومت روز گذشته با قدرت شکسته شد، و قیمت در حال حرکت به سمت هدف اصلی خود در سقف کانال در قیمت ۴ الی ۴.۲۰ دلار می باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 18 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت بالای مقاومت شکسته شده، روند رنجی دارد،  که دارای دامنه نوسان بسیار محدودی نیز می باشد. حجم معاملات روی این ارز بسیار پایین بوده و تحرکات خریدار و فروشنده تقریبا به پایین ترین حد خود رسیده است. به طور کلی تا زمانی که قیمت بالای خط روند صعودی باشد، ادامه حرکت صعودی می تواند اتفاق بیوفتد. البته این صعود در شرایطی است که بازار ریزش مجددی نداشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 11 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LEO در کانال صعودی خود مدت هاست که نوسانات شدیدی داشته، اما در نهایت با درصد رشد کوتاه همراه بوده است. در روزهای گذشته معامله گران توانستند قیمت را تا محدوده ۳.۵ دلار بالا بیاورند. خط روند صعودی روی نمودار تا زمانی که به سمت پایین شکسته نشود، معتبر بوده و محدوده مقاومت ۳.۵ دلار، یک سطح مهم برای ادامه حرکت صعودی می باشد. اگر این سطح شکسته شود، قیمت می‌تواند تا مقاومت ۴ دلار که مهم ترین مقاومت می باشد، به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل لئو LEO امروز 11 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته:

تایم ۴ ساعته نشان می‌دهد مقاومتی که قیمت به آن برخورد کرده مهم بوده است. در واقع خریداران آن تمایلی به خرید در قیمت های بالا نشان نمی‌دهند. حجم معاملات بسیار پایین در سقف قیمت و آخرین کندل که یک کندل نزولی قوی می باشد، نشان از فشار فروش بالا می باشد. اما تا زمانی که خط روند صعودی شکسته نشود، می تواند برای شکست مقاومت بار دیگر به سقف قبلی برگردد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 آذر 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 4 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

خریداران رمز ارز LEO در هفته گذشته موفق شدند قیمت این ارز را بالای محدوده مقاومت ۳.۱۲ دلار تثبیت بدهند. خط روند نزولی هم در همین محدوده به سمت بالا شکسته شد، و قیمت توانست سقف قبلی خود را رویت کند. هدف اول در قیمت دقیق ۳.۵ دلار لمس شد، و اکنون وارد اصلاح و پولبک به ناحیه حمایت ۳.۱۲ دلار شده است.
اندیکاتور Ichimoku در این ناحیه اکنون حمایت بسیار خوبی را نشان می دهد. ابر سبز رنگ کومو و همچنین خطوط اندیکاتور در این محدوده می باشد. حمایت های خطوط اندیکاتور نیز با هم در همین محدوده همپوشانی دارند.

بنابراین با این قدرتی که خریداران از خود نشان داده اند، می توان انتظار داشت که این حمایت به قوت خود باقی بماند، و قیمت باز هم بتواند به رشد خود ادامه بدهد. با توجه به اینکه در کانال صعودی قرار داریم، حتی در صورت شکست این حمایت، محدوده ۳ دلار هم می تواند جلوی ریزش بیشتر قیمت را بگیرد.

تحلیل لئو LEO امروز 27 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو LEO امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته اما یک واکنش شدید به محدوده ۳.۵ دلار به وضوح مشخص می باشد. حمایت ابر کومو اندیکاتور Ichimoku ناحیه ای با ضخامت زیادی را نشان می‌دهد. بنابراین حمایت خوبی می باشد. حتی ابزار فیبوناچی اصلاحی در قیمت ۳.۱۶ الی ۳.۱۰ دلار یک محدوده برگشت به سمت بالا را نشان می دهد. به طور کلی تمام شرایط برای صعود این ارز مهیا شده است. اما ممکن است این صعود به کمی زمان احتیاج داشته باشد. یعنی با توجه به واکنش شدید در سقف قبلی احتمال رنج زدن در همین محدوده ها وجود دارد.

تحلیل لئو LEO بازه زمانی 4 ساعته امروز 4 آذر 1400
تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز 27 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز لئو LEO امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LEO بعد از اینکه از الگوی مثلث خود خارج شد، به سمت محدوده مقاومت ۳.۴۰ دلار حرکت کرد. در این محدوده با واکنش همراه بود، و به الگوی شکسته شده پولبک زده است. محدوده ۲.۸۰ دلار دقیقا با واکنش همراه بود، و خریداران در این قیمت دوباره موفق شدند قدرت را دست بگیرند. اگر قیمت بتواند بالای محدوده ۳.۱۲ دلار تثبیت داشته باشد، رسیدن به اهداف پیش رو ممکن خواهد شد.

اکنون یک کانال صعودی برای این ارز در نظر گرفته شده است. قیمت به کف کانال صعودی واکنش داده، و یک خط روند نزولی هم روی نمودار وجود دارد. اگر این خط روند به سمت بالا شکسته شود، یعنی خریداران بتوانند محدوده ۳.۱۲ دلار را پس بگیرند، احتمال حرکت قیمت به سمت سقف قبلی در قیمت ۳.۵ دلار، و هدف دوم ۴ دلار در سقف کانال صعودی زیاد می شود.

تحلیل لئو LEO امروز 27 آبان 1400
تحلیل لئو LEO امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی همان طور که ملاحظه می کنید، خط روند نزولی نقطه عطف ادامه حرکت این ارز می باشد. در صورتی که به سمت بالا شکسته شود، و تثبیت قیمت داشته باشد، مسیر احتمالی حرکت آن طبق نمودار زیر می باشد. اما اگر خط روند به سمت بالا شکسته نشود، قیمت می تواند مجددا به حمایت خود در محدوده ۲.۷۰ تا ۲.۸۰ دلار برگشت داشته باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 27 آبان 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل لئو LEO امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال ارز LEO امروز 20 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز LEO امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز LEO همچنان در محدوده رنج ۳.۴۰ تا ۳.۱۲ دلار در حال رنج زدن می باشد. البته خود محدوده مقاومت این کانال کوچک بین ۳.۴۰ تا ۳.۵۰ می باشد. در صورتی که مقاومت شکسته شود، و خریداران بتوانند بالای این محدوده قیمت را تثبیت بدهند، قیمت می تواند تا محدوده هدف ۴ دلار رشد داشته باشد. در صورتی که خط روند صعودی رسم شده روی نمودار حفظ شود، مقاومت مورد نظر می تواند شکسته شود.

تحلیل لئو LEO امروز 20 آبان 1400
تحلیل لئو LEO امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل لئو LEO امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز LEO روز گذشته ریزش شارپی را تجربه کرد، اما با واکنش به حمایت ۳.۱۲ دلار همراه بود. مهم ترین حمایت این ارز روی قیمت ۲.۹۶ تا ۳ دلار می باشد. در حال حاضر هنوز در روند رنج به سر می برد. تمامی حمایت ها و مقاومت های مهم برای این ارز در این بازه زمانی روی نمودار مشخص شده است.

محدوده هدف اصلی این ارز در صورت شکست مقاومت ۳.۳۹ دلار، در قیمت ۴ دلار قرار دارد، که این محدوده سقف کانال دوم بلند مدت صعودی آن می باشد.

تحلیل لئو LEO امروز 13 آبان 1400
تحلیل لئو LEO امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز LEO امروز ۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز LEO در بازه بلند مدت، در کانال صعودی قرار گرفته است. روند صعودی به صورتی بوده که قیمت توانسته خود را به کانال سوم صعودی برساند. در حال حاظر نزدیک سقف کانال و نزدیک بالاترین قیمت قبلی خود می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز LEO امروز 9 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز LEO امروز ۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز LEO بازه زمانی روزانه:

یک الگوی مثلث متقارن در این بازه زمانی برای ارز NEO می توان در نظر گرفت. بعد از شکست الگوی مثلث، حرکت آن از روی حمایت محدوده ۳.۱۲ دلار شروع شده است.

اگر بتواند همین حمایت را حفظ کند، در صورت شکست مقاومت ۳.۴۰ دلار، می تواند به سمت هدف سقف کانال در محدوده ۴ تا ۴.۴۲ دلار حرکت کند. این هدف در گذشته واکنش های شدیدی را در پی داشته است. بنابراین باید دید که در آینده چه رفتاری در مقابل این مقاومت نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال ارز LEO امروز 9 آبان 1400 روزانه
تحلیل تکنیکال ارز LEO امروز ۹ آبان ۱۴۰۰ روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لئو LEO

رمز ارز لئو یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال است که در سال ۲۰۱۹ به بازار ارائه شده است. عرضه این رمز ارز توسط صرافی بیت فینکس Bitfinex صورت گرفته است. کاربران صرافی بیت فینکس می توانند با استفاده از ارز دیجیتال لئو در کارمزد معاملات خود تخفیف دریافت نمایند.

لازم است که بدانید این ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. رمز ارز لئو LEO با نماد UNUS SED LEO در بازار موجود است. در واقع لئو یک توکن کاربردی در اکوسیستم آیفینکس iFinex است. نام این رمز ارز یعنی Unus Sed Leo بر اساس شعار شرکت آیفینکس انتخاب شده است.

از جمله بنیانگذاران این ارز دیجیتال می توان به دن اندرسون اشاره کرد. این فرد رئیس بنیاد لئو کوین می باشد. یکی دیگر از بنیانگذاران، برنارد لندی است که سمت CFO را در چند کمپانی بر عهده دارد. لئو میهیر مگودیا از دیگر بنیانگذاران رمز ارز لئو است که وظیفه ایجاد روابط تجاری جدید و بهبود جلوه لئو در میان کاربران حوزه رمز ارزها را بر عهده دارد.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز لئو پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع روش های تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. این روش ها شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است که به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال برای ارز لئو

اگر بخواهیم در یک عبارت ساده به تعریف تحلیل تکنیکال بپردازیم می توان گفت، تحلیل تکنیکال روشی برای پیش بینی آینده قیمت با مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات است. تحلیلگران در این روش از ابزارها و نمودارها استفاده می نمایند. در این صفحه شما می توانید نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز لئو

تحلیل فاندامنتال روشی دیگر برای تحلیل رمز ارزهاست که در آن پروژه ارز دیجیتال مورد نظر، بررسی خواهد شد. به علاوه عوامل بنیادی تاثیرگذار همچون اخبارها و رویدادهای مربوط به رمز ارز نیز آنالیز می شود.

شما کاربر عزیز می توانید در سایت زوم ارز با عملکرد بسیاری از رمز ارزها آشنا شوید. همچنین با کلیک بر روی لینک اخبار ارز دیجیتال، به اخبا رمز ارزها دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز لئو

در تحلیل سنتیمنتال یا تحلیل احساسات، تحلیلگران احساسات سایر تریدرها در بازار را تجزیه و تحلیل می نمایند. به علاوه آنها باید حرکت قیمت را در نظر داشته باشند.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید قبل از انجام فرآیند سرمایه گذاری، به تحقیق و جستجو بپردازید و تمامی جوانب را به صورت کامل بررسی نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لئو” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده