آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چگونه سرمایه گذاران بزرگ قبل از کاهش قیمت، ۷۷۰ ETH را در توکن Dogwifhat شبکه Solana، تولید کردند؟

چگونه نهنگ‌ها قبل از کاهش قیمت، ۷۷۰ ETH را در توکن Dogwifhat شبکه Solana، تولید کردند؟🤔

چگونه سرمایه گذاران بزرگ قبل از کاهش قیمت، ۷۷۰ ETH را در توکن Dogwifhat شبکه Solana، تولید کردند؟

به گزارش زوم ارز، مم کوین در شبکه Solana به نام Dogwifhat  توانسته است توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران، به ویژه سرمایه گذاران بزرگ، را به خود جلب کند. این ارز دیجیتال باعث فراهم شدن فرصتی برای سوددهی قابل توجه از افزایش چشمگیر قیمت در شبکه Solana شده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

بر اساس گزارش Lookonchain، ۱۲ کیف پول جدید که به نظر مستقل هستند، اخیراً با خریدهای WIF موفق به کسب سودهای قابل توجهی به اندازه ۷۷۰ ETH (تقریباً ۱.۷۷ میلیون دلار) شده‌اند. این خریدها جذابیت بسیاری از سرمایه‌گذاران را جلب کرده و امیدوار بودند که در ادامه با قیمت بالاتری بفروشند.

به گزارش Lookonchain، این ۱۲ کیف پول جدید توانسته‌اند با هزینه ۱.۶ ETH یا معادل ۳۶۹۴ دلار، تنها از Dogwifhat 770 ETH به ارزش ۱.۷۷ میلیون دلار بهره‌مند شوند. این کیف پول‌ها دیروز ایجاد شدند و همان لحظه که توزیع کننده تجارت را باز کردند، Dogwifhat را خریداری کردند.

۱۲ دقیقه بعد، سایر سرمایه‌گذاران نیز به خرید Dogwifhat پرداختند. بر اساس گزارش Lookonchain، این ۱۲ کیف پول جدید برای خرید ۲۴ میلیون Dogwifhat، ۱.۶ اتریوم هزینه کردند و سپس ۱۵.۳۴ میلیون Dogwifhat را با قیمت ۷۷۱.۸۶ ETH (حدود ۱.۷۸ میلیون دلار) فروختند. این کیف پول‌ها همچنان دارای ۸.۶۵ میلیون WIF به ارزش ۸۳۸۰۰۰ دلار هستند.

Dogwifhat  از زمان شروع فعالیت خود به عنوان یک پروژه بسیار جذاب محسوب می‌شود و در مدت زمان کوتاهی تقریباً ۲۰۰۰۰٪ افزایش یافته است. در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۲۴، Dogwifhat به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۴۶۲۵ دلار رسید.

بسیاری از ارزش‌های ممتیک این توکن به علت ارتباط آن با تصویر سگی که یک کلاه بر سر دارد، و همچنین اصطلاح عامیانه “کلاه همسر” که در محافل رمزنگاری گسترش یافته است، ناشی می‌شود.

Dogwifhat پس از بهره‌مندی سرمایه‌گذاران اولیه از سودهای زیاد خود، از بالاترین سطح اخیر خود کاهش یافته است، از جمله کسانی که میلیون‌ها دلار از یک سرمایه‌گذاری اولیه کوچک به دست آورده‌اند.

این افت تا لحظه نگارش متن ادامه دارد و با کاهش ۱۰.۲ درصدی WIF در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۲۲۳۴ دلار رسیده است. قیمت فعلی Dogwifhat 51.64 درصد کمتر از بالاترین قیمت تاریخی‌اش است. همچنین، قیمت فعلی با ۱۴,۲۸۷.۰۴٪ افزایش نسبت به پایین‌ترین قیمت تاریخی ۰.۰۰۱۵۵۵ دلار در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۲۳ است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده