لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

در اینجا ۵ عاملی وجود دارد که شیبا اینو را به زودی به ۰.۰۱ دلار می رساند

در اینجا ۵ عاملی وجود دارد که شیبا اینو را به زودی به ۰.۰۱ دلار می رساند

در اینجا ۵ عاملی وجود دارد که شیبا اینو را به زودی به ۰.۰۱ دلار می رساند

به گزارش زوم ارز، قیمت شیبا ممکن است به زودی به ۰.۰۱ دلار برسد که دلیل آن علاقه سرمایه گذاران، ابزار واقعی، مشارکت، توسعه بلاک چین و موارد دیگر است.

آخرین روند ریزش در بازار ارزهای دیجیتال شاهد سقوط Shiba Inu (SHIB) به ۰.۰۰۰۰۰۸۵۳۷ دلار بوده است. ارز اکنون در عملکرد هفت روزه قیمت تجمعی خود ۲۱ درصد کاهش یافته است.

با این حال، شیبا قبل از اصلاح اخیر بازار ارزهای دیجیتال، یک صفر پیشرو را لغو کرده بود. از هفته گذشته، شیبا اینو ۰.۰۰۰۰۱۰۲۵ دلار معامله شد.

تحلیلگران کریپتو پیش بینی های قیمتی مختلفی را برای Shiba Inu بر اساس عوامل مختلف مطرح کرده اند. در زیر پنج عامل وجود دارد که Crypto Basic معتقد است می‌تواند Shiba Inu را به ۰.۰۱ دلار برساند.

علاقه سرمایه گذار

طبق داده‌های CoinMarketCap ارز شیبا دومین ارز رمزنگاری پر هیجان در بازار است. SHIB دارای ارزش بازار بیش از ۵ میلیارد دلار با حجم معاملات روزانه ارزهای دیجیتال قابل توجه است.در همین حال، نزدیکترین رقیب آن، Pepe (PEPE)، تنها سهم بازار ۴۳۱ میلیون دلاری را با حجم معاملات روزانه غیرقابل مقایسه دارد.

سرمایه گذاری افزایش یافته در Shiba Inu نشان می دهد که شور و شوق در مورد SHIB هنوز به پایان نرسیده است.

اخیراً، LunarCrush، پلتفرمی که برای ردیابی پروژه‌های روند شناخته شده است، بینش‌هایی را در مورد میزان بحث جامعه ارزهای دیجیتال درباره Shiba Inu فاش کرد.

طبق گزارش آن، مشارکت اجتماعی شیبا اینو در کمتر از یک هفته به ۱.۹۵ میلیارد رسید. این داده نشان‌دهنده تعداد دفعاتی است که شیبا اینو در گفتمان درون جامعه رمزنگاری‌ها ظاهر می‌شود.

شیبا اینو دیگر یک ارز میم نیست

بر خلاف اکثر ارزهای رمزپایه پر سر و صدا، Shiba Inu اکنون دارای ابزارهای کاربردی در دنیای واقعی است. به عنوان مثال، همانطور که The Crypto Basic گزارش کرده است، اخیراً یک دروازه پرداخت برجسته به تجار اجازه می دهد تا با SHIB پرداخت کنند.

به طور مشابه، علاقه مندان به Shiba Inu می توانند برای خدمات مانند Uber Eats با استفاده از توکن های SHIB هزینه پرداخت کنند. مورد استفاده از یک ارز همراه با منافع سرمایه گذار عواملی هستند که کارشناسان می گویند باعث افزایش ارزش دارایی می شود.

شرکتهای شیبا اینو

شیبا اینو وارد چند مشارکت استراتژیک با هدف رشد اکوسیستم شده است. همانطور که The Crypto Basic گزارش کرده، آخرین همکاری با یک شرکت مشاوره برتر، Alpha Transform Holding است.

همچنین، Shiba Inu با یک برند برجسته پارچه ایتالیایی در کنار یک شرکت فست فود، Welly.

این اتحادها نشان دهنده برجستگی همه جانبه شیبا اینو در فضای دیجیتال است. مفهوم این است که افراد بیشتری از SHIB آگاه می شوند و در نتیجه در دارایی سرمایه گذاری می کنند.

توسعه بلاک چین شیبا اینو

تیم توسعه Shiba Inu راه‌حل پوسته‌گذاری لایه دو، Shibarium را منتشر کرده است. راه اندازی Shibarium به تنهایی باعث ایجاد سر و صدای زیادی در بازار ارزهای دیجیتال شده است که هنوز حل نشده است.

قابل توجه، تیم توسعه اعلام کرده است که تراکنش‌های Shibarium توکن‌های SHIB را می‌سوزانند. این نشان می‌دهد که Shiba Inu اکنون در یک مدل کمیابی قوی است تا عرضه در گردش خود را کاهش دهد.

قبل از Shibarium، چندین پروژه به طور مداوم SHIB را سوزانده اند. تاکنون بیش از ۴۱۰ تریلیون شیبا اینو از عرضه اولیه خود سوزانده شده است که انتظار می رود این تعداد افزایش یابد. پیش بینی می شود این مدل تورمی باعث افزایش قیمت شیبا اینو

شود

پیش‌بینی قیمت کارشناسانه

یک شرکت برجسته تجزیه و تحلیل داده اخیراً به اشتراک گذاشته زمان تخمینی برای معامله Shiba Inu را با قیمت ۰.۰۵ دلار به اشتراک گذاشته است. به طور مشابه، همانطور که The Crypto Basic گزارش کرده، هوش مصنوعی گوگل نیز احتمال رسیدن Shiba Inu را به ۰.۰۱ دلار ارزیابی کرده است.


منبع: thecryptobasic.com

زهرا راد
زهرا راد
من زهرا راد هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده