لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

Hashkey Group اعلام کرد که اکثر سرمایه گذاری های خود را در آلت کوین ها سرمایه گذاری خواهد کرد

Hashkey Group اعلام کرد که اکثر سرمایه گذاری های خود را در آلت کوین ها سرمایه گذاری خواهد کرد

به گزارش زوم ارز،

به گفته مدیر پورتفولیو، اولین صندوق ثانویه بازار کریپتو که توسط Hashkey Capital راه اندازی شده است، بخش قابل توجهی از دارایی های خود را با هدف پیشی گرفتن از بیت کوین، رهبر بازار، سرمایه گذاری خواهد کرد.

این صندوق که توسط بازوی سرمایه‌گذاری گروه Hashkey، غول رمزنگاری هنگ‌کنگ مدیریت می‌شود، روز جمعه راه‌اندازی می‌شود. ژوپیتر ژنگ به رویترز گفت که آنها قبلا مشتریان بالقوه، به ویژه افراد با ارزش خالص و شرکت های سرمایه گذاری که به خانواده های ثروتمند آسیایی خدمات می دهند، تضمین کرده اند.

کمتر از ۵۰ درصد از سرمایه گذاری های این شرکت در دو ارز دیجیتال بزرگ، بیت کوین و اتریوم خواهد بود. ژنگ گفت که مدیر دارایی از تجربه سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز خود برای تنوع بخشیدن به تخصیص به رقبای کوچک‌تر، که مجموعاً به عنوان «آلت کوین‌ها» شناخته می‌شوند، استفاده خواهد کرد.

برخی از دارایی‌های صندوق نیز نقدی خواهد بود.

Hashkey Capital، که قبلا بیش از ۱ میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کرد، گفت که قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار برای این صندوق ظرف ۱۲ ماه جمع آوری کند.

ژنگ گفت

هشکی کپیتال همچنین در حال توسعه کانال های توزیع با برخی موسسات مالی فراساحلی چین است و افزود که ضعف در بازار سهام هنگ کنگ نیز سرمایه گذاران را به دنبال استراتژی های متنوع سوق می دهد.

در بیانیه‌اش، ژنگ گفت که معتقد است قیمت‌های کریپتو با اوج‌گیری نرخ‌های بهره در ایالات متحده، درخواست مدیران دارایی ایالات متحده برای ETF بیت‌کوین و پیروزی Grayscale به پایین‌ترین حد خود رسیده است.

*نه توصیه سرمایه گذاری.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده