آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سقوط GME: ارز GameStop تحت عنوان Meme Coin در سولانا با ۵۲% افت قرار گرفت!

سقوط GME: ارز GameStop تحت عنوان Meme Coin در سولانا با ۵۲% افت قرار گرفت!

سقوط GME: ارز GameStop تحت عنوان Meme Coin در سولانا با ۵۲% افت قرار گرفت!

به گزارش زوم ارز، این به طور کلی برای ارزهای رمزپایه صادق است، اما به‌ویژه برای میم کوین‌ها، که بر اساس احساسات رسانه‌های اجتماعی و عوامل دیگر می‌توانند به شدت در هر جهت حرکت کنند. آخرین مورد در این زمینه، کوین GME الهام گرفته از GameStop است که پس از افزایش سریع این هفته در حال سقوط است.

با توجه به داده‌های CoinGecko، در Solana، GME بیش از ۵۲ درصد در روز کاهش یافته است و به قیمت فعلی زیر ۰.۰۰۴۶ دلار رسیده است. GME که کمتر از یک هفته پیش راه‌اندازی شده بود، در روز پنجشنبه به بالاترین قیمت تاریخ نزدیک به ۰.۰۱۲ دلار رسید، اما از آن زمان تا کنون حدود ۶۷ درصد کاهش یافته است.

توکن موسوم به GameStop به خرده‌فروش داستانی بازی‌های ویدیویی وابسته نیست. این شرکت اصلاً آن را تبلیغ نکرده است و به درخواست نظر از Decrypt پاسخ نداده است. این مورد در اوایل این هفته رخ داد.

اما این برای میم کوین‌ها رایج است، که اغلب توسط معامله‌گران “دژن” برای سرمایه‌گذاری از نام یک شخصیت عمومی، نام تجاری، یا رویداد خبری – یا همان‌طور که از اصطلاح نشان می‌دهد، یک میم اینترنتی محبوب ایجاد می‌شود. نمونه‌هایی از توکن‌های میم عبارتند از Dogecoin، شیبا اینو و BONK، همراه با سکه‌های اخیر با الهام از الون ماسک و هنری کیسینجر.

توکن GameStop در اوایل این هفته چند برابر شد، زیرا معامله‌گران متوجه سکه میم شدند و شروع به خرید آن کردند. حجم معاملات کاهش قابل توجهی نداشته است، با حدود ۱۹.۵ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته – تقریباً به اندازه گزارش Decrypt در روز چهارشنبه. اما ارزش بازار با قیمت کاهش یافته است و در حال حاضر به ۳۰ میلیون دلار رسیده است.

اگرچه یک پیشنهاد رسمی GameStop نیست، افزایش و سقوط فعلی توکن GME مشابه پیشنهاد واقعی سهام GME در بورس نیویورک است.

سهام مضطرب GameStop در ژمتأسفانه، اطلاعات بیشتری در مورد سکه مربوط به GameStop در آستانه سال ۲۰۲۱ در دسترس نیست. اطلاعات من تا سپتامبر ۲۰۲۱ به‌روز است و از آن به بعد، احتمالاً تغییراتی در مورد GME وجود داشته است که من از آن مطلع نیستم. برای به‌روزرسانی‌های دقیق‌تر، به منابع خبری معتبر و وب‌سایت‌های مرتبط با بازارهای مالی مراجعه کنید.

منبع: decrypt.co

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده