آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

FASB می‌گوید دارایی‌های کریپتو باید با ارزش‌های فعلی علامت‌گذاری شوند

FASB می‌گوید دارایی‌های کریپتو باید با ارزش‌های فعلی علامت‌گذاری شوند

FASB می‌گوید دارایی‌های کریپتو باید با ارزش‌های فعلی علامت‌گذاری شوند

به گزارش زوم ارز،

اولین قانون حسابداری ایالات متحده به طور خاص برای ارزهای رمزنگاری شده می گوید که شرکت ها باید از رویکردی با ارزش منصفانه استفاده کنند که بر اساس آن دارایی های دیجیتالی خاصی را می طلبد که بر اساس آنچه که در بازار معامله می کنند اندازه گیری شود. هیئت استانداردهای حسابداری مالی (FASB).

در جلسه چهارشنبه، هیئت مدیره نظرات مربوط به تغییر را ارزیابی کرد و به کارکنان اجازه داد تا نسخه نهایی استاندارد حسابداری جدید را پیش‌نویس کنند که برای سال‌های مالی پس از آن شروع می‌شود. ۱۵ دسامبر ۲۰۲۴. انتظار می‌رود که زبان نهایی در رای کتبی قبل از پایان سال تصویب شود.

FASB، که یک هیئت غیردولتی تنظیم استاندارد است که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نظارت می‌شود، این قانون را در ماه مارس پیشنهاد کرده بود. تغییرات پیشنهادی از رویه معمول علامت‌گذاری این دارایی‌ها برای زیان‌های غیرقابل تحقق آن‌ها – که توسط صنعت به عنوان مانعی برای پذیرش گسترده‌تر رمزارزها دیده می‌شود، فاصله گرفت. به طور خاص انتقال رمزنگاری به قوانین حسابداری به این معنی است که شرکت ها سود و زیان بخشی از گزارش درآمد سه ماهه خود را ایجاد می کنند.

ریچارد جونز، عضو هیئت مدیره، گفت: «من فکر می‌کنم از سرمایه‌گذارانی که سرمایه را بر اساس استفاده از صورت‌های مالی تخصیص می‌دهند شنیده‌ایم که این کار اطلاعات بهتری برای تصمیم‌گیری در اختیار آنها قرار می‌دهد، و بنابراین من کاملاً از آن حمایت می‌کنم. رئیس.

هیئت مدیره شرکت ها را تشویق می کند که به دنبال پذیرش زودهنگام استاندارد جدید باشند.

مایکل سیلر، بنیانگذار و مدیر عامل سابق MicroStrategy (MSTR)، توییت کرد که این توسعه “یک مانع بزرگ برای پذیرش شرکت BTC $ به عنوان دارایی خزانه را از بین می برد.”

بیشتر بخوانید: U.S. هیئت حسابداری به دنبال استانداردهای رمزنگاری است که شرکت ها را ملزم به گزارش تغییرات قیمت می کند


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده