آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناس: Shiba Inu اولین Memecoin با ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد بود!

کارشناس: Shiba Inu اولین Memecoin با ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد بود!

به گزارش زوم ارز، جیک گاگین، یک سرمایه‌گذار رمزارز، دوباره اعلام کرده است که Shiba Inu اولین میم کوینی خواهد بود که به ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری دست پیدا می‌کند.

گاگین این اظهارات را پس از اینکه Shiba Inu موفق به عبور از مرز ۲۰ میلیارد دلاری شده و به بازار ملحق شد، در یک پست تازه خود در X تکرار کرد. با وجود افت شدید اخیر شبا، او همچنان به دیدگاه مثبتش پایبند است.

Shiba Inu به ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید

گفته های جدید گاگین بر پایه بیانات قبلی او صورت گرفته است و نشان می‌دهد که او با اطمینان بیشتری اکنون اعلام کرده که Shiba Inu در اوج رشد خود ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری را فتح خواهد کرد.

این اظهارات نقادان را تحت تأثیر قرار داده و Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده برجسته Shiba Inu، نیز به این اظهارات اشاره کرده است.

با این حال، گاگین با جسارت ادعا کرده که شیبا اینو به سقف ۱۰۰ میلیارد دلاری دست خواهد یافت و اولین توکن میمی خواهد شد که این آستانه بالا را بشکند. این نگاه نشان دهنده احتمال تفوق Shiba Inu نسبت به Dogecoin ، رقیب تنها آن در فضای میم، می‌باشد.

شایان ذکر است که در اکتبر سال ۲۰۲۱، Shiba Inu توانست هنگام دستیابی به ارتفاع تاریخی خود، ارزش بازار Dogecoin را پشت سر بگذارد. با این حال، پس از سقوط از اوج، DOGE توانست از این موقعیت بهره‌برداری کرده و به ردهای بالاتری صعود کند.

SHIB جلوه ای ایجاد کرد.

تا لحظات اخیر، شیبا اینو نتوانست از زمان فروپاشی در سال ۲۰۲۱ بهتر از Dogecoin جلو بگیرد. با این حال، این دارایی در آخرین دوره بازار دوباره به سمت جلوه ای برتر از Dogecoin حرکت کرد.

به طور خاص، Shiba Inu در یک هفته به گام هشتم ارتقا یافت و از رتبه ۱۸ به بالاترین رتبه‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال پیشرفت کرد. توکن‌های بازار

SHIB نسبت به DOGE عقب افتادند، با فاصله تقریباً ۳ میلیارد دلار که آن‌ها را از هم جدا می‌کند. در حینی که شیبا اینو بیش از ۳۰۰ درصد رشد کرد و به ۰.۰۰۰۰۴۵۳۴ دلار رسید و ارزش بازار آن در تاریخ ۵ مارس بیش از ۲۳ میلیارد دلار بود.

جالب است که ارتش SHIBتلاش را برای جلوه ای برتر از Dogecoin آغاز کردند اما بدلیل شروع یک مسیر نزولی مهم در بازار نتوانستند موفق شوند.

نتیجتاً، Shiba Inu با کاهش ارزش بازار به ۱۷ میلیارد دلار، به رتبه یازدهم در رتبه‌بندی سقوط کرد. در مقابل، ارزش بازار Dogecoin در حال حاضر ۲۳ میلیارد دلار است.

طریق به دستیابی به ۱۰۰ میلیارد دلار برای SHIB

برای رسیدن به ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری برای Shiba Inu، سقف فعلی ۱۷ میلیارد دلاری آن باید تقریباً ۶۰۰٪ افزایش یابد.

در صورت عدم تغییر در عرضه بازار SHIB، دستیابی به ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری نیازمند به قیمت ۰.۰۰۰۱۷ دلار برای هر توکن است. این مقدار به نشان‌دهنده سطح قیمت بی‌سابقه‌ای نسبت به بالاترین قیمت تاریخی SHIB یعنی ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار می‌باشد.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده