لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

انتظار می رود که استیبل کوین یورو در سولانا کاملاً مطابق با MiCA باشد

انتظار می رود که استیبل کوین یورو در سولانا کاملاً مطابق با MiCA باشد

انتظار می رود که استیبل کوین یورو در سولانا کاملاً مطابق با MiCA باشد

به گزارش زوم ارز، بر اساس اعلامیه ۲۳ اوت، اکوسیستم مالی دیجیتال در اروپا با راه اندازی اخیر EUROe توسط Membrane Finance، اولین استیبل کوین یورویی سولانا، گام دیگری به جلو برداشت. این ادغام راه را برای افزایش انعطاف‌پذیری تراکنش‌ها در سراسر قاره هموار می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا به صورت یکپارچه‌تر در حوزه‌های مالی دیجیتال و سنتی حرکت کنند.

Membrane Finance، یک شرکت فین‌تک پیشرو مستقر در فنلاند، تأکید کرده است که EUROe کاملاً با مقررات قریب‌الوقوع بازارهای دارایی‌های رمزنگاری که قرار است در سال ۲۰۲۴ عملیاتی شود، مطابقت دارد.

EUROE که برای ارائه نمایش ۱:۱ یورو طراحی شده است، با ترکیبی قوی از پول نقد محافظت شده در برابر ورشکستگی و سرمایه سهام CET1، که هر دو در بانک های اروپایی مستقر هستند، پشتیبانی می شود.

API حساب EUROe به عنوان یکی از اجزای کلیدی این عرضه متمایز است و مانورهای مالی پیچیده را برای توسعه دهندگان ساده می کند. یکی از ویژگی های اصلی آن، امکان جابجایی خودکار یورو بین بلاک چین های پشتیبانی شده و سیستم مالی معمولی است.

این تضمین می‌کند که کسب‌وکارها می‌توانند بدون مداخله دستی به طور روان بین مالی دیجیتال و سنتی تغییر کنند. به عنوان مثال، خزانه‌های شرکتی می‌توانند از API برای تعادل خودکار وجوه خود استفاده کنند و نقدینگی را هم در زنجیره و هم در خارج از زنجیره تضمین کنند:

“API حساب EUROe تعادل خودکار خزانه شرکت را برای اطمینان از وجود وجوه کافی در زنجیره و خارج از زنجیره امکان پذیر می کند. جابجایی یورو بین Solana و سیستم SEPA به آسانی برقراری یک تماس API با EUROe است.”

این توسعه پشتیبانی فوری از طرف اصلی تامین مالی دیجیتال، Wirex، که میزبان پایگاه کاربران بیش از ۶ میلیون است، به دست آورده است. با این همکاری، تراکنش های EUROe اکنون در شبکه ای متشکل از ۴۰ میلیون تاجر در بیش از ۲۰۰ کشور امکان پذیر است. علاوه بر این، پلت فرم Wirex امکان تبدیل فوری بین EUROe و بیش از ۱۰۰ ارز جهانی دیگر را فراهم می کند.

Juha Viitala، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Membrane Finance، بینش خود را در مورد اهمیت EUROe در میان قوانین تغییر به اشتراک گذاشت:

“MiCA سطح جدیدی از مسئولیت پذیری و حمایت از مصرف کننده را برای بخش دارایی های کریپتو به ارمغان می آورد، و ما معتقدیم که به دلیل ادغام EUROe، Solana اکنون به یک رقیب بسیار رقابتی برای تعداد فزاینده ای از برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین تبدیل شده است.”< /p>

در حالی که EUROe در بلاک چین های دیگری مانند اتریوم و آوالانچ حضور داشته است، ادغام آن با سولانا یک پل اساسی بین سیستم های بلاک چین متعدد و زیرساخت های بانکی مرسوم ایجاد می کند.


منبع: تشخیص رمزنگاری. com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده