آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ های اتریوم ۴۸۶ میلیون دلار به کوین بیس می فرستند، زمان خروج است؟

نهنگ های اتریوم ۴۸۶ میلیون دلار به کوین بیس می فرستند، زمان خروج است؟

به گزارش زوم ارز،

اتریوم شاهد کاهش قیمت ETH توکن بومی خود در کنار بیت کوین بوده است زیرا بازار نزولی همچنان در حال افزایش است. این باعث ایجاد ترس در بین سرمایه گذاران شده است که منجر به فشار فروش بالایی بر دارایی دیجیتال شده است. حتی نهنگ‌های اتریوم هم اکنون با لحن بازار نزولی می‌رقصند، زیرا شروع به ارسال مقادیر زیادی ETH به صرافی‌های متمرکز کرده‌اند.

نهنگ های اتریوم به سمت فروش پیش می روند

گزارش اخیر Santiment که در پلتفرم X (توئیتر سابق) منتشر شده است نشان می‌دهد که نهنگ‌های اتریوم ممکن است در این زمان به دنبال خروج از مرحله باقی مانده باشند. نموداری که توسط ردیاب داده های زنجیره ای ارسال شده است نشان می دهد که نهنگ ها ۳۰۰۰۰۰ ETH را به صرافی متمرکز Coinbase منتقل می کردند.

این انتقال در دو تراکنش انجام شد که هر تراکنش ۱۵۰۰۰۰ ETH داشتند. در آن زمان، هر یک از تراکنش ها ETH به ارزش ۲۴۳ میلیون دلار را به صرافی حمل می کرد. بنابراین در مجموع، هر دو تراکنش در مجموع ۴۸۶ میلیون دلار ETH به Coinbase منتقل شد.

نهنگ های اتریوم 486 میلیون دلار به کوین بیس می فرستند، زمان خروج است؟

نهنگ ها ۳۰۰۰۰۰ ETH به Coinbase ارسال می کنند | منبع: Santiment on X

با وجود چنین تراکنش‌هایی که به دقت تحت نظر هستند، هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه نهنگ‌ها قصد انجام چه کاری را دارند، وجود ندارد. معمولاً حرکت سکه‌ها به سمت صرافی‌های متمرکز به معنای فروش است، به‌ویژه برای سرمایه‌گذاران بزرگ، که این کار را انجام می‌دهند تا تأثیر فروش خود را تا حد امکان به حداقل برسانند.

با این حال، قیمت اتریوم همچنان نزدیک به جایی که روز دوشنبه بود معامله می‌شود، و اگر این نهنگ‌ها به دنبال فروش بودند، چنین فعالیت‌هایی منجر به سقوط سریع قیمت ETH می‌شد.

همچنین این واقعیت وجود دارد که هنگامی که ETH به کیف پول داغ Coinbase منتقل شد، به تکه های کوچکتر ۴۲۸۲ اتریوم تقسیم می شود که سپس به کیف پول های دیگر منتقل می شود. اما حتی این نیز تصویر واضحی از اینکه چرا ETH در وهله اول به Coinbase منتقل شد، نشان نمی‌دهد.

خرس‌ها با احساسات منفی تسلط پیدا می‌کنند

فشار فروش که اخیراً قیمت اتریوم تحت آن قرار داشته است، از جایی خارج نشده است. شاخص ترس و طمع کریپتو به دنبال سقوط بازار به منطقه ترس منتقل شده بود. این بدان معناست که سرمایه گذاران بیشتر احتمال دارد که دارایی های خود را بفروشند تا اینکه پول جدید را وارد بازار کنند.

برای ETH، اکنون به نبردی برای گاوها تبدیل شده است، زیرا خرس‌ها با موفقیت قیمت را به زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه کشیده‌اند. این به حرکت نزولی بیشتری برای دارایی در کوتاه مدت اشاره دارد. با این حال، همه چیز بد نیست.

معمولاً وقتی اندیکاتورها بسیار پایین می‌آیند، اغلب می‌تواند نقطه بازگشتی برای بهبود باشد. بنابراین، در حالی که اتریوم ممکن است در کوتاه‌مدت به دنبال حرکت نزولی بیشتر باشد، دارایی دیجیتال می‌تواند به صعود دیگری نزدیک شود و احتمالاً یک بار دیگر قیمت آن را به بالای ۱۷۰۰ دلار برساند.

قیمت ETH در زمان نگارش این مقاله با ۱۶۲۴ دلار تغییر می‌کند. در نمودارهای روزانه و هفتگی به ترتیب ۰.۹۰٪ و ۱.۳۱٪ کاهش یافته است.

برای اطلاعات بازار، به‌روزرسانی‌ها و توییت‌های خنده‌دار گاه به گاه Best Owie را در توییتر دنبال کنید… تصویر ویژه از iStock، نمودار از TradingView.com


منبع: newsbtc. com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده