آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذار ویتالیک بوترین، توکن های اتر بیشتری را جابجا می کند

بنیانگذار ویتالیک بوترین، توکن های اتر بیشتری را جابجا می کند

بنیانگذار ویتالیک بوترین، توکن های اتر بیشتری را جابجا می کند

به گزارش زوم ارز، Ethereum بنیانگذار Vitalik Buterin به جابجایی توکن های اتر، به طور بالقوه برای فروش، ادامه می دهد. داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که کیف پول Vb 2 Vitarik در سه تراکنش ۲۷۸ اتر را به ox3F62 منتقل کرده است. در همین حال، با رشد خرس ها، آلتکوین پیشرو تحت فشار قرار گرفته است.

آدرس ۲۰۰، سپس ۶۸ و ۱۰ توکن اتر منتقل شد. آخرین انتقال توکن Vitalik به صرافی‌ها نگرانی‌هایی را در میان سرمایه‌گذاران برانگیخته است و بهبودهای پیش‌بینی‌شده ETH را کاهش داده است.

اخیراً، بوترین ۳۰۰ اتر (به ارزش تقریبی ۴۹۳ هزار دلار) را به صرافی Kraken ارسال کرد. علاوه بر این، Lookonchain فاش کرد که یک سرمایه‌گذار (نهنگ‌ها) ۳۰۰۰۰ اتر (به ارزش حدود ۵۰ میلیون دلار) در این هفته به KuCoin، Binance و OKX سپرده‌گذاری کرده است.

به طور کلی، حرکت توکن توسط نهنگ های بوترین و اتریوم باعث کاهش قیمت در اتریوم می شود. در حالی که دلایل این نقل و انتقالات ناشناخته است، برخی معتقدند بوترین در حال آماده شدن برای فروش است. این امر باعث کاهش قابل توجه قیمت آلتکوین می شود.

خریدارهای اتریوم پس از آخرین حرکت اتریوم به کمتر از ۱.۶ هزار دلار، تلاش می‌کنند بازیابی کنند. آلت در زمان انتشار ۱۵۹۵.۹۹ دلار معامله شد و ۰.۴۸ درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافت. بازار رمزنگاری گسترده در اواخر روز چهارشنبه در پاسخ به رد درخواست Binance برای رد شکایت SEC، افت کرد.

اتریوم نزولی نشان می دهد و خریدارها باید از ۱۶۶۶ دلار عبور کنند تا از افت قیمت قریب الوقوع جلوگیری کنند. نمودارهای روزانه نشان می دهد که آخرین حرکت اتر پس از برخورد با این مانع خط روند معکوس شده است و آن را به یک منطقه مقاومت قابل توجه تبدیل می کند.

علاوه بر این، این مانع باعث اصلاح مداوم دارایی در دو ماه گذشته شد. این نشان می‌دهد که اتریوم ممکن است قبل از افزایش احتمالی بیشتر کاهش یابد.

عرضه سربار در مقاومت خط روند ذکر شده نشان دهنده کاهش احتمالی قیمت اتر است. اتریوم در ۷۲ ساعت گذشته حدود ۳.۸ درصد سقوط کرد که موید یک موضع نزولی بود. معکوس نشدن این مسیر ممکن است باعث کاهش ۴ درصدی به سمت کف حمایتی ۱۴۶۰ دلاری شود.

علاقه‌مندان به اتر ممکن است مجبور شوند اقدامات و تحولات بیت‌کوین را در فضای مالی گسترده‌تر تماشا کنند تا موضع جهت‌گیری آتی اتریوم را تعیین کنند.

قیمت اتریوم بعد از اینکه بنیانگذار ویتالیک بوترین، توکن‌های اتر بیشتری را جابه‌جا می‌کند، تحت فشار قرار گرفت، اولین بار در Invezz ظاهر شد.


منبع: invezz.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده