آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اتریوم در مسیری جدی، آیا خریدارها می توانند ETH را به ۲۰۰۰ دلار برسانند؟📈

اتریوم در مسیری جدی، آیا خریدارها می توانند ETH را به ۲۰۰۰ دلار برسانند؟📈

اتریوم در مسیری جدی، آیا خریدارها می توانند ETH را به ۲۰۰۰ دلار برسانند؟

به گزارش زوم ارز، قیمت اتریوم در حال تثبیت سودهای زیر سطح مقاومت ۱۸۵۰ دلاری در برابر دلار آمریکا است. اما برای شروع یک افزایش جدید، ETH باید بالاتر از سطح حمایت ۱۷۵۰ دلاری باقی بماند.

اتریوم همچنان در تلاش برای افزایش سرعت به سمت ۱۸۵۰ دلار است. قیمت در بالای ۱۷۷۰ دلار و در حال معامله با میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. در نمودار ساعتی ETH/USD (اطلاعات از طریق Kraken)، یک الگوی مثلث انقباض کلیدی وجود دارد که پشتیبانی نزدیک به ۱۷۸۰ دلار دارد. اگر نتواند بالاتر از سطح حمایت ۱۷۴۰ دلاری باقی بماند، این جفت احتمالاً کاهش خود را افزایش خواهد داد.

قیمت اتریوم در محدوده باقی می ماند

اتریوم نتوانست از سطح ۱۸۵۰ دلار بالاتر حرکت کند و شروع به اصلاح نزولی کرد. قیمت ETH به کمتر از ۱۸۰۰ دلار اصلاح شد، اما هنوز نزدیک به سطح حمایت ۱۷۵۰ دلاری باقی مانده است.

یک نشانه جدید برای افزایش سرعت در اتریوم وجود دارد، مشابه بیت کوین. قیمت در نزدیکی سطح ۱۷۸۰ دلار معامله می‌شود. همچنین، در نمودار ساعتی ETH/USD، یک الگوی مثلث انقباض کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۱۷۸۰ دلار وجود دارد.

در جهت صعودی، قیمت با مقاومت در نزدیکی سطح ۱۸۰۰ دلار مواجه است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۱۸۱۵ دلاری است که نزدیک به سطح ۶۱.۸% اصلاح فیبوناچی از حرکت نزولی از ۱۸۶۶ دلار به سمت پایین ۱۷۴۱ دلار است.

قیمت اتریوم با حرکت بزرگی روبرو می شود – آیا گاوها می توانند ETH را به 2000 دلار ارسال کنند؟

بسته شدن بالاتر از مقاومت ۱۸۱۵ دلاری می‌تواند شروع یک افزایش مناسب را نشان دهد و در این صورت، اتریوم ممکن است مجدداً سطح ۱۸۵۰ دلار را مورد بررسی قرار دهد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۱۸۶۵ دلار است که در صورت عبور از آن، قیمت می‌تواند شتاب بیشتری بگیرد. در صورت ادامه روند صعودی، قیمت ممکن است تا سطح ۱۹۲۰ دلار افزایش یابد، اما مانع اصلی در نزدیکی ۲۰۰۰ دلار قرار دارد.

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی