آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ های اتریوم احساسات صعودی را نشان می دهد

نهنگ های اتریوم احساسات صعودی را نشان می دهد

نهنگ های اتریوم احساسات صعودی را نشان می دهد

به گزارش زوم ارز، در یک نشانگر واضح از احساسات صعودی، داده‌های وب‌سایت ردیابی داده‌های گزینه‌ها Greeks.Live نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، فعالیت تجاری قابل توجهی انجام شده است. در قالب قراردادهای اختیار تماس اتریوم در صرافی ارز دیجیتال Deribit. ارزش انباشته این قراردادها بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار است.

این نهنگ‌های ETH به ویژه فعال بوده‌اند، با نزدیک به ۹۲۶۰۰ قرارداد اختیار خرید ETH که در این بازه زمانی خریداری شده است. توجه به این نکته ضروری است که هر قرارداد اختیار معامله در Deribit نشان دهنده ۱ ETH است. این معاملات قابل توجه نشان دهنده سطح بالایی از اطمینان در حرکت آتی قیمت اتریوم است.

به‌طور قابل‌توجهی، قیمت‌های اعمال این اختیار خرید به‌طور قابل‌توجهی بالاتر از قیمت فعلی بازار است. به عنوان مثال، قراردادهای اختیار خرید در ماه دسامبر برای ۴۰۰۰۰ ETH دارای قیمت تمرینی ۲۲۰۰ دلار هستند، در حالی که قراردادهای اختیار خرید ماه اکتبر برای ۵۰۰۰۰ ETH روی ۲۰۰۰ دلار تعیین شده است. این نشان‌دهنده این باور در میان معامله‌گران است که ارزش اتریوم برای رشد قابل‌توجهی آماده است، حتی از این قیمت‌های ورزشی پیشی گرفته است.

اکثر فعالیت‌های معاملاتی نهنگ‌های ETH نهنگ‌های ETH در گزینه‌های تماس خارج از پول متمرکز شده است، که نشان می‌دهد معامله‌گران به دنبال افزایش قابل توجه قیمت در دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر حجم بازار هستند. اگر قیمت این توکن بلوچیپ بالاتر از قیمت تمرین باشد، این تماس‌های بی‌هزینه سودآور می‌شوند و به معامله‌گران اجازه می‌دهد از سودهای بالقوه سرمایه‌گذاری کنند.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده