آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دارندگان دوج کوین طی دو ماه میلیونر شدند😍

دارندگان دوج کوین طی دو ماه میلیونر شدند

داستان میلیونر شدن گلوبر طی دوماه

گلوبر کونتسوتو ۳۳ ساله که در یک شرکت موسیقی در لس آنجلس کار می‌کند داستان خود در مورد اینکه چگونه طی دو ماه به لطف دوج کوین میلیونر شده است را با مردم به اشتراک گذاشته است.
زمانی که قیمت دوج کوین در تاریخ ۵ فوریه ۴.۵ سنت بود او ۱۸۰ هزار دلار بر روی دوج کوین سرمایه گذاری کرد، وی در مصاحبه ای با  CNBC گفت که در مورد این ارز دیجیتال در ردیت مطالعه کرد و از تاثیر ایلان ماسک مدیرعامل تسلا بر روی آن مطلع شد.
کونتسوتو توضیح داد که چرا دوج کوین را انتخاب کرده است که دلایل جالبی هستند.
وی به جامعه دوج کوین در ردیت علاقه مند شده بود و همچنین از نژاد سگ Shiba Inu که نماد دوج کوین هست نیز علاقه دارد. او همچنین به رشد بیشتر این ارز دیجیتال امیدوار است و باور دارد که با دوج کوین می‌تواند میراثی را برای آیندگان خود تامین کند.
وی گفت:

من واقعاً فقیر بزرگ شدم، بنابراین این یک فرصت بزرگ برای من است.

وی همچنین درباره دلیل اصلی سرمایه گذاری در دوج کوین گفت:

دلیلی که پس اندازم را در دوج کوین قرار دادم ایلان ماسک است… من باور دارم که ایلان ماسک نابغه است.

کونتسوتو برای سرمایه گذاری در دوج کوین تمام سهام های خود از جمله سهام تسلا و اوبر را فروخت و تمام پس انداز خود را در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرد.
تعدادی از کارشناسان در مورد سرمایه گذاری در دوج کوین هشدار داده اند به عنوان مثال مایک نووگراتز مدیرعامل گلکسی دیجیتال که این هفته طی مصاحبه ای با  CNBC گفت که ۳۰ درصد از ذخایر دوج کوین کاملا در دست دو نفر است و دوج کوین برخلاف بیت کوین نامحدود است و اکوسیستم گسترده ای ندارد.
حدود دو ماه بعد از اینکه او در دوج کوین سرمایه گذاری کرد دوج کوین در تاریخ ۱۵ آپریل حدوداً ۴۰۰ درصد افزایش یافت و ارزش کل بازار آن در تاریخ ۱۶ آپریل به ۴۹ میلیارد دلار رسید. دوج کوین اوج قیمت جدیدی را در ۴۵ سنت ثبت کرد و ارزش دارایی کونتسوتو در ۱۶ آپریل  به حدوداً یک میلیون دلار رسید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: News.Bitcoin


گزیده اخبار

دبیر خبری
دبیر خبری
بنده تجربه ۲ سال فعالیت در بازار رو به رشد ارز های دیجیتال را داشته و در دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش زبان انگلیسی تحصیل میکنم و به ورزش فوتبال علاقه‌مند هستم و تمایل به یادگیری بیشتر نسبت به ارز های دیجیتال دارم آرزومند پیشرفت روز افزون این صنعت در میهن عزیزمان هستم و باور دارم صنعت ارز های دیجیتال روز به روز مورد استفاده بیشتر واقع خواهد شد.

2 دیدگاه دربارهٔ «دارندگان دوج کوین طی دو ماه میلیونر شدند😍;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده