آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارتقاء رسمی Dencun در شبکه اصلی اتریوم صورت گرفته و قیمت ETH در زیر ۴۰۰۰ دلار ثابت می‌ماند!

ارتقاء رسمی Dencun در شبکه اصلی اتریوم صورت گرفته و قیمت ETH در زیر ۴۰۰۰ دلار ثابت می‌ماند!

ارتقاء رسمی Dencun در شبکه اصلی اتریوم صورت گرفته و قیمت ETH در زیر ۴۰۰۰ دلار ثابت می‌ماند!

به گزارش زوم ارز، Coinbase از ۰.۵۸ دلار به ۰.۰۱ دلار تبدیل شد که این تغییر بسیار مهم است. هنگامی که ارتقاء با موفقیت در شبکه اصلی اتریوم اجرا شد، تیم بیکو، توسعه دهنده اصلی این بلاکچین، رضایت خود را از این کار انجام شده ابراز کرد و اظهار کرد: “Dencun هم پیچیده‌ترین فورکی است که از زمان ادغام ارسال شده و همراه با «بیشترین تعداد EIP در یک فورک» مرتبط است. تیم‌های بسیاری در این فرآیند درگیر بودند و همه چیز به تدریج انجام شد…! از همکاری با همه آن‌ها در مورد این مرحله قدردانی می‌کنم.”

معاملات Blob و تغییرات قیمت
شبکه Layer 2 Arbitrum اطلاعاتی در مورد فرآیند ارتقاء ارائه کرده است. تقریباً یک تا دو ساعت طول می کشد تا تراکنش های blob پست شوند و تغییرات قیمت گذاری جدید مشخص شده توسط EIP-4844 اعمال شود.
ArbOS Atlas، ارتقایی که از زنجیره‌های Arbitrum پشتیبانی می‌کند، کاهش هزینه‌های بیشتری را برای Arbitrum One اعمال می‌کند، که قرار است در ۱۸ مارس فعال شود. پیکربندی های به روز شده شامل کاهش هزینه اضافی لایه ۱ از ۳۲ gwei به ۰ در هر بایت فشرده شده و کاهش هزینه پایه L2 از ۰.۱ gwei به ۰.۰۱ است. gwei.

ارتقای Dencun فرصت‌های صرفه‌جویی در هزینه‌ها را برای شبکه‌های لایه ۲ باز می‌کند و با آزاد کردن فضای بیشتری در شبکه اتریوم برای تراکنش‌های اضافی، نگرانی‌های مربوط به تراکم را برطرف می‌کند. در حالی که بهبود کارایی را ارائه می‌دهد، اما دیگر یک رکورد کامل از همه داده ها به طور نامحدود حفظ نمی شود.
با پذیرش شبکه‌های لایه ۲ به‌روزرسانی جدید، فرصت برای استفاده گسترده‌تر از این تکنولوژی در جامعه اتریوم و پروتکل‌های زیربنایی آن فراهم شده است.عنوان: عدم توفیق در رساندن قیمت ETH به بالاتر از ۴۰۰۰ دلار

اگرچه موفقیت‌های زیادی برای ETH حاصل شده است، اما قیمت این توکن بی‌تأثیر باقی مانده و به ثبات زیر آستانه ۴۰۰۰ دلار ادامه می‌دهد. در روزهای دوشنبه و سه شنبه، ETH سعی کرد از این سطح مقاومت مهم فرار کند، اما نتوانست جایگاه خود را به‌طور استوار بالاتر از آن حفظ کند.

به مدت بیش از ۲۴ ساعت، اتریوم در حدود ۳۹۳۰ تا ۳۹۷۰ دلار معامله شده است. با این حال، ارزش ETH پیش‌روی خود را حفظ کرده است، با افزایش بیش از ۱۸٪ در چهارده روز گذشته و نزدیک به ۶۰٪ در سی روز گذشته.

به نظر می‌رسد که معرفی ارتقای Dencun منجر به افزایش تقاضا برای ETH شود و ممکن است روند صعودی جدیدی را آغاز کند که می‌تواند شکافی بین قیمت‌های فعلی و ATH ایجاد کند که در نوامبر ۲۰۲۱ به ۴۸۷۸ دلار می‌رسید.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده