آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیانیه جیک چروینسکی برای کسانی که منتظر ETF اتریوم اسپات در ماه مه باشند، نگرانی ایجاد می کند!

بیانیه جیک چروینسکی برای کسانی که منتظر ETF اتریوم اسپات در ماه مه باشند، نگرانی ایجاد می کند!

به گزارش زوم ارز، جیک چروینسکی، مدیر ارشد حقوقی در شرکت Variant که به ارزهای دیجیتال معروف است، هشدار داد که تأیید ETF های اتریوم در ایالات متحده تا ماه مه ممکن است کمتر از انتظارات باشد.

او اظهار کرد: “من قطعاً مدعی نمی‌شوم که ETF اتریوم تا ۲۳ مه تأیید نخواهد شد. در حقیقت، فقط اشاره می‌کنم که مسائل حقوقی و سیاستی ممکن است احتمال رد شدن یا درخواست خروج از سوی SEC را افزایش دهند، این امر اغلب از نگرش عمومی متفاوت است.

شرکت‌های بزرگی از جمله BlackRock، Fidelity و Franklin Templeton در ماه‌های گذشته درخواست ETF اتریوم داده‌اند، اما چروینسکی بر خلاف بسیاری از افراد، اعلام کرد که باور به تأیید ETF اتریوم توسط BlackRock به عنوان عاملی مثبت برای تأیید ETF ETH نیست و این را به عنوان دیدگاه تخمینی نقد می‌کند.

در ماه ژانویه، اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF در بلومبرگ، اظهار داشت که SEC تا ۲۳ مه، زمانی که Ark و ۲۱Shares برای ETF اتریوم اقدام نمایند، با احتمال ۷۰ درصد، تصمیم‌گیری را خواهند داشت.

پاسخ‌دهی به این موضوع، اظهارات چروینسکی و بالچوناس شامل اعلام نرخ‌های رسمی جدید است. اگرچه بالچوناس، اهمیت ETF های اتریوم را در مقایسه با ETF های بیت‌کوین نادیده می‌گیرد و آن را مانند یک مرحله افتتاحیه تلقی می‌کند.

در مقابل، نیت گراچی، رئیس فروشگاه ETF، پیش‌بینی می‌کند که ETF های اتریوم ممکن است یک رویداد بزرگ‌تر از چیزی باشد که انتظار می‌رفته و این موضوع نشان از تاثیرگذاری این تصمیمات در بازار دارایی‌های دیجیتال دارد.

گفته شد که تقاضا برای صندوق‌های معاملاتی گروهی بیت کوین به شدت کاهش یافته است، و اشاره شده است که اتریوم سهمی ازارزش بازار بیت کوین را دارد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده