آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ ارز دیجیتال، تریلیون ها دلار PEPE را تخلیه می‌کند و ۷۵ میلیارد دلار SHIB جمع آوری می‌کند!

نهنگ ارز دیجیتال، تریلیون ها دلار PEPE را تخلیه می‌کند و ۷۵ میلیارد دلار SHIB جمع آوری می‌کند!

به گزارش زوم ارز، یک نهنگ ارز دیجیتال تصمیم گرفت سبد خود را تغییر دهد و به جای یک ارز رمزنگاری معروف، که الهام گرفته از میم است، روی یک memecoin دیگر به نام Shiba Inu ($SHIB) شرط بندی کند. قبل از این تصمیم، قیمت این ارز رمزنگاری شده در سال گذشته بیش از ۹۰۰٪ افزایش یافته است.

شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای به نام Lookonchain، یک آدرس اتریوم را شناسایی کرده است که درآمد زیادی از memecoin به نام $PEPE کسب می‌کند. $PEPE یک توکن با موضوع قورباغه سبز است و در گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

گزارش‌ها حاکی است که سرمایه‌گذار پس از واریز تقریباً ۲ تریلیون توکن PEPE به ارزش بیش از ۶ میلیون دلار در صرافی برجسته ارزهای دیجیتال به نام Binance، سود ۳.۴۹ میلیون دلاری را ثبت کرده است و پرتفوی خود را با ارزهای دیجیتال دیگر متنوع کرده است.

یک تخصیص قابل توجه به ۷۵.۹ میلیارد توکن Shiba Inu ($SHIB)، به ارزش تقریبی ۸۹۳،۰۰۰ دلار، انجام شده است. این حرکت استراتژیک نشان می‌دهد که نهنگ اعتقاد دارد SHIB ممکن است پتانسیل صعود قابل توجهی نسبت به PEPE داشته باشد.

قیمت Shiba Inu در سال گذشته حدود ۶٪ افزایش یافته است و $PEPE نیز عملکرد قابل توجهی داشته است. با سرمایه‌گذاری تقریباً ۴ میلیون دلاری در پروژه‌های برجسته GameFi، از جمله Decentraland (MANA)، The Sandbox (SAND) و Gala Games (GALA)، نهنگ دامنه دسترسی خود را گسترش داده است.

همانطور که گزارش شده است، راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ Shiba Inu به نام Shibarium، اخیراً کاهش تعداد تراکنش‌های روزانه خود را از حدود ۲.۵ میلیون تراکنش در روز به ۵۰۰٬۰۰۰ تراکنش در روز داشته است. این شبکه در حال حاضر ۱.۳۵ میلیون آدرس کیف پول را در بر دارد. با وجود رشد Shibarium، قیمت این ارز دیجیتال الهام گرفته از میم‌ها قادر به هماهنگی با بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال نشده است.

به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران به ارزهای دیجیتال الهام گرفته از میم‌ها شرط می‌بندند. به تازگی، یکی از اعضای برجسته جامعه Shiba Inu اشاره کرده است که داده‌های Arkham Intelligence نشان می‌دهد مقدار SHIB در کیف پول پلتفرم معاملاتی بدون کمیسیون Robinhood (NASDAQ: HOOD) در ماه گذشته به طور قابل توجهی رشد کرده است.


منبع: cryptoglobe.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید