آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معامله‌گر ارز دیجیتال در ۱۴ ساعت پس از معامله Memecoin مبتنی بر Solana، موفق به کسب بیش از ۱.۶ میلیون دلار شد!🤯

معامله‌گر ارز دیجیتال در ۱۴ ساعت پس از معامله Memecoin مبتنی بر Solana، موفق به کسب بیش از ۱.۶ میلیون دلار شد!🤯

معامله‌گر ارز دیجیتال در ۱۴ ساعت پس از معامله Memecoin مبتنی بر Solana، موفق به کسب بیش از ۱.۶ میلیون دلار شد!

به گزارش زوم ارز، یک تاجر ارز دیجیتال به تازگی با خرید و فروش ارز رمزنگاری شده مبتنی بر میم با نام Wen ($WEN) موفق به کسب بیش از ۱.۶ میلیون دلار درآمد شده است. این تاجر در ابتدا ۱۲۵,۵۰۰ دلار را برای خرید ۲۰ میلیارد توکن Wen از مبلغ USDC، استیبل کوین، خرج کرده است. پس از آن، با فروش ۱۲.۵ میلیارد توکن Wen به قیمت بیش از ۸۰۷,۰۰۰ دلار، سودی معادل ۶۸۲,۰۰۰ دلار به دست آورده است. در حال حاضر، این تاجر هنوز ۷.۶ میلیارد توکن Wen را با ارزش بیش از ۹۰۰,۰۰۰ دلار در دست دارد.

این معامله گر در طی ۱۴ ساعت توانست بیش از ۱.۶ میلیون دلار از معاملات سکه Wen به دست آورد. او ۱۲.۵ میلیارد دلار توکن Wen را با قیمت ۸۰۷,۰۰۰ دلار فروشیده و سود حدود ۶۸۲,۰۰۰ دلار به دست آورده است. همچنین، هنوز ۷.۶ میلیارد دلار توکن Wen را با سود محقق نشده ۹۴۱,۰۰۰ دلار در اختیار دارد.

کاربران پلتفرم میکروبلاگینگ X (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می‌شد) این نکته را مطرح کرده‌اند که این نوع حرکت‌ها در فضای ارزهای دیجیتال عادی نیست و شاید توسط معامله‌گران باهوش انجام نشود. آن‌ها در عوض پیشنهاد می‌دهند که این نوع رفتار توسط خودی‌های پروژه‌ها که از فالوورهای خود استفاده می‌کنند صورت می‌گیرد.

اطلاعات بازار نشان می‌دهد که قیمت توکن Wen در ابتدا به بیش از ۹۰۰ دلار رسید و سپس به طور کامل کاهش یافت و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۱۷ دلار در هر توکن معامله می‌شود. این تحرکات نشان می‌دهد که خودی‌ها یک طرح پمپ و دام را برنامه‌ریزی کرده‌اند. این طرح‌های غیرقانونی ارزش یک دارایی را با اظهارات مبالغه‌آمیز یا نادرست درباره آن افزایش می‌دهند، اغلب با خرید داخلی آن. بنابراین، قیمت آن به منظور ایجاد “ترس از از دست دادن” در سرمایه‌گذاران دیگر تغییر می‌کند.

این طرح‌ها عمدتاً در دارایی‌های با سرمایتعدادی کوچک یا سرمایه‌گذاری‌های محدود دیده می‌شود و در فضای ارزهای دیجیتال نسبتاً رایج هستند.


منبع: cryptoglobe.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده