لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

مدیر عامل Coinbase نقش انفجاری Crypto را در کمپین ریاست جمهوری ۲۰۲۴ پیش بینی کرد

مدیر عامل Coinbase نقش انفجاری Crypto را در کمپین ریاست جمهوری ۲۰۲۴ پیش بینی کرد

مدیر عامل Coinbase نقش انفجاری Crypto را در کمپین ریاست جمهوری ۲۰۲۴ پیش بینی کرد

به گزارش زوم ارز،

در بیانیه اخیر، آرمسترانگ تاکید کرد که دستیابی به وضوح برای رشد و ثبات صنعت ضروری است.

آرمسترانگ به چندین راه اشاره کرد که از طریق آنها صنعت کریپتو می تواند به وضوح بسیار مورد نیاز دست یابد. اینها شامل مسیرهای قانونی از طریق دادگاه ها، اقدامات قانونی از طریق کنگره، و تلاش های نظارتی توسط کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) است.

یکی از جنبه های قابل توجه بیانیه آرمسترانگ، پیش بینی او از تغییر احتمالی رهبری در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در سال ۲۰۲۴ است. او ابراز عقیده کرد که داشتن یک رئیس جدید SEC می تواند برای صنعت کریپتو مفید باشد. در حالی که آرمسترانگ دلایل این دیدگاه را مشخص نکرد، اما نشان می‌دهد که چشم‌انداز تازه‌ای در مورد مقررات ارزهای دیجیتال ممکن است در افق باشد.

با نگاهی به مبارزات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۲۴، آرمسترانگ پیش‌بینی کرد که ارز دیجیتال می‌تواند به عنوان یک «موضوع داغ» در رقابت برای کاخ سفید در کانون توجه قرار گیرد. برجستگی روزافزون ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین احتمالاً توجه نامزدها و سیاست گذاران را به خود جلب می کند و آن را به موضوع مهمی در طول مبارزات انتخاباتی تبدیل می کند.

گری جنسلر، رئیس فعلی SEC، یکی از حامیان فعال مقررات کریپتو بوده و نقش کلیدی در شکل‌دهی چشم‌انداز نظارتی ایفا کرده است. بیانیه آرمسترانگ حاکی از آن است که رئیس جدید SEC ممکن است موضع یا رویکرد متفاوتی در قبال مقررات ارزهای دیجیتال داشته باشد و به طور بالقوه بر آینده صنعت تأثیر بگذارد.

سلب مسئولیت: اطلاعات این وب سایت به عنوان تفسیر کلی بازار ارائه شده است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست. ما شما را تشویق می کنیم قبل از سرمایه گذاری تحقیقات خود را انجام دهید.


منبع: news.coincu.com

زهرا راد
زهرا راد
من زهرا راد هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده