آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش بینی قیمت اتریوم توسط ChatGPT برای شروع سال ۲۰۲۴!!!

ChatGPT قیمت اتریوم را برای شروع سال ۲۰۲۴ پیش بینی می کند

پیش بینی قیمت اتریوم توسط ChatGPT برای شروع سال ۲۰۲۴!!!

به گزارش زوم ارز، در سال ۲۰۲۳، اتریوم (ETH) از نظر سرمایه‌گذاری عملکرد بسیار عالی داشته و به طور کلی ۷۴.۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری جذب کرده است. این افزایش بالغ بر ۵۰.۹ درصد نسبت به ارزش بازاری به ارزش ۱۴۶.۳۱ میلیارد دلار در تاریخ ۱ ژانویه امسال است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

همچنین، سرمایه‌گذاران به‌طور مداوم به اتریوم سرمایه‌گذاری می‌کنند و بالاترین قیمت‌ها در معاملات کلی سهام قرارداد هوش مصنوعی اتریوم ۲.۰ را تجربه می‌کنند. بر اساس داده‌های CryptoQuant که توسط Finbold در تاریخ ۴ نوامبر بازیابی شده است، اخیراً به ارزش سهامی به میزان ۳۲ میلیون دلار دست یافته است.

ChatGPT قیمت اتریوم را برای شروع سال 2024 پیش بینی می کند

با توجه به تمایل مثبت فعلی اتریوم و پیش‌بینی‌های مثبت بازار ارزهای دیجیتال برای دوران صعودی در سال ۲۰۲۴، Finbold از ChatGPT خواست تا محدوده قیمتی متوقع برای اتریوم تا آغاز سال آینده را پیش‌بینی کند.

ChatGPT-4: قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۴ بین ۳۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود

ChatGPT-4 به خصوص پیش‌بینی می‌کند که قیمت اتریوم تا سال ۲۰۲۴ بین ۳۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار می‌تواند معامله شود. پایین‌ترین مقدار در این محدوده نمایانگر افزایش ۶۳ درصدی اتریوم از قیمت ۱۸۳۵ دلاری آن در هر اتر در زمان مطبوعات است.

او توضیح داد: “پیش‌بینی قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۴ از تجزیه و تحلیل روندها و عوامل کنونی بهره می‌برد. اکنون، افزایش قابل توجهی در پذیرش اتریوم، ارتقاء پلتفرم و شفاهی‌تر شدن بازار اتفاق افتاده است. به همین دلیل، قیمت آن در سال ۲۰۲۴ می‌تواند در محدوده ۳۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار واقع شود. گستردگی این پیش‌بینی به نوسانات بازار نامنظم ارزهای دیجیتال باز می‌گردد.

جالب است که هوش مصنوعی GPT-4 همچنین به “توسعه پذیرش سازمانی” و نقش شبکه اثبات سهام ETH 2.0 در تعیین قیمت اتریوم اشاره کرده است.”

ChatGPT قیمت اتریوم را برای شروع سال 2024 پیش بینی می کند

علاوه بر این، او به شاخص‌های تحلیل تکنیکال نیز ارجاع داده تا محدوده قیمتی ذکر شده برای اتریوم را توجیه کند.

اما همچنین تاکید کرده است که عواملی همچون تغییرات نظارتی یا پیشرفت فناوری توسط رقبا، به طور قابل توجهی ممکن است ارزش اتریوم را در سال ۲۰۲۴ کاهش دهند. از این رو، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارزهای دیجیتال باید به دقت موقعیت‌های خود را نظارت کرده و با توجه به شرایط سال جدید تنظیم‌های لازم را اعمال کنند.


منبع: finbold.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده