آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رقابت بزرگی بین چین لینک و بیت کوین کش درحال رخ دادن است، برنده این رقابت کیست؟

رقابت بزرگی بین چین لینک و بیت کوین کش درحال رخ دادن است، برنده این رقابت کیست؟

رقابت بزرگی بین چین لینک و بیت کوین کش درحال رخ دادن است، برنده این رقابت کیست؟

به گزارش زوم ارز، در روز جمعه ۲۴ مه، قیمت لینک زنجیره‌ای به بالای ۱۷.۷۰ دلار افزایش یافت، تا به اوج ۴۵ روزه خود برسد. دلیل افزایش قیمت این سکه مجازی به خاطر خرید نهنگ‌های سرمایه‌گذار به واکنش اتریوم (ETH) بود. همچنین، تایید ETF نیز در این هفته اعلام شد.

از زمان تایید ETF Ethereum در تاریخ ۲۳ مه، مشاهده شد که سرمایه‌گذاران رمزارز اقدامات قابل ملاحظه‌ای را به عنوان راهنمایی برای جذب سرمایه به سوی بازارهای اتریوم و همچنین پروژه‌های بحرانی در شبکه بلاک‌چین اتریوم انجام دادند.

Chainlink به عنوان یک پیشوای بازار به شمار می‌آید که فیدهای قیمت خارج از زنجیره و دیگر اطلاعات حیاتی را برای قرارداد‌های هوشمند پیچیده فراهم می‌سازد، به منظور تبدیل شدن به استانداردی برای توافق‌های دیجیتال.

اهمیت سیستماتیک توکن LINK برای دنیای ارزهای دیجیتال و شبکه اتریوم در طول این هفته به خوبی مشخص شده است، زیرا این توکن در میان تغییرات اساسی، جایگاه مهمی برای سرمایه‌گذاران یافته است.

نمودار زیر تغییرات ارزش بازار Chainlink را در مقایسه با بیت‌کوین کش از زمان تایید ETF اتریوم نشان می‌دهد.

ارزیابی قیمت پیوند زنجیره ای در مقابل بیت کوین کش BCH
ارزیابی قیمت پیوند زنجیره ای در مقابل بیت کوین کش BCH

با نزدیک شدن به تصمیم SEC، ارزش بازار Chainlink تا ۲۲ مه به ۹.۶ میلیارد دلار افزایش یافت که بیش از ۲۳۰ میلیارد دلار از ارزش بیت کوین کش عقب ماند.

از زمان تایید ETH در ۲۳ می، قیمت LINK با یک افزایش ۱۵% به اوج ماهانه جدید ۱۷.۷۷ دلار در تاریخ ۲۴ مه رسید. جالب است که در مقایسه، افزایش قیمت بیت کوین کش تنها ۵% بوده است در همین مدت زمان.

به عبارت دیگر، ارزش بازار Chainlink در حال حاضر بهتر از بیت کوین عمل می‌کند و ارزش از ۱۰ میلیارد دلار فراتر رفته است، در حالی که ارزش باقی‌مانده BCH تا تاریخ ۲۵ می ۹.۷۵ میلیارد دلار است.

نوسانات صعودی در فعالیت نهنگ‌ها در Chainlink در این هفته، یکی از نشانگرهای مهم است که تاکید گسترده‌ای بر ترجیحات سرمایه‌گذاران برای LINK و سایر پروژه‌های ارز دیجیتال میزبانی شده توسط اتریوم دارد.

دیاگرام Santiment زیر، تغییرات فوری موجودی توکن‌های LINK که توسط ۱۰۰ کیف پول برتر انجام شده است، را نمایش می‌دهد.

قیمت Chainlink در مقابل 100 موجودی سرمایه‌گذار برتر LINK
قیمت Chainlink در مقابل ۱۰۰ موجودی سرمایه‌گذار برتر LINK

صد سرمایه گذار برجسته Chainlink در اوایل هفته بیستم مه یک میلیون و هفتصد و یک هزار و پنجاه توکن LINK را در اختیار داشتند. اما همانطور که نمودار بالای آن نشان می دهد، سرمایه گذاران نهنگ به سرعت بیش از یک میلیون و دویست هزار LINK جمع آوری کرده اند. بنابراین، تعداد توکن های آنها تا تاریخ بیست و پنجم مه به هفتصد و دوازده توکن LINK افزایش یافته است.

با توجه به قیمت فعلی Chainlink که حدود ۱۷ دلار برای هر توکن تعیین شده است، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذار نهنگ تنها در هفته‌ای که گذشت، بیش از ۱۸ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با توجه به اینکه بسیاری از سرمایه گذاران نهادی بزرگ به دنبال تأثیر مثبت صعودی جریان ETFهای اتریوم به اکوسیستم گسترده تر بلاک چین هستند، استفاده از Chainlink ممکن است منجر به افزایش تقاضا و جذب نهنگ های بیشتری در آینده شود.

برای چین لینک هدف ۲۰ دلاری اکنون در تمرکز است

در حال حاضر، قیمت Chainlink در بازار با قیمت ۱۷ دلار معامله می‌شود و در طول ۴۸ ساعت گذشته با یک افزایش ۱۵ درصدی روبرو بوده است. با افزایش نقدینگی در بازار و تمایل سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری بلندمدت، ارزش خرید تقریبی ۱۸ میلیون دلار در این هفته می‌تواند باعث آغاز یک تحول جهت صعود قیمت LINK به سمت نقطه عطف ۲۰ دلار شود.

پیش‌بینی قیمت Chainlink LINK
پیش‌بینی قیمت Chainlink LINK

با توجه به تاریخچه انباشته شده، در حال حاضر قیمت Chainlink با مقاومت قوی در نزدیکی سطح ۱۷.۵۰ دلار روبرو است. در این نقطه، ۸۱۹۰ آدرس فعال توانسته‌اند مجموعاً ۲۷.۹ میلیون توکن LINK را به دست آورند.

اگر LINK قادر به ایجاد یک سطح پشتیبانی ثابت بالاتر از قیمت کنونی شود، احتمالاً قیمت Chainlink برای اولین بار از مارس ۲۰۲۴ می‌تواند به منطقه ۲۰ دلاری بازگردد.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده