آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لایه ۱ بلاک چین Canto قرار است به اتریوم مهاجرت کند.

لایه ۱ بلاک چین Canto قرار است به اتریوم مهاجرت کند.

لایه ۱ بلاک چین Canto قرار است به اتریوم مهاجرت کند.

به گزارش زوم ارز، لایه ۱ بلاک چین Canto قرار است به اتریوم مهاجرت کند.

بر اساس بیانیه ای، بلاک چین لایه ۱ در حال مهاجرت است تا به لایه ۲ اتریوم تبدیل شود که از شواهد دانش صفر استفاده می کند. Canto برای انجام این کار با توسعه‌دهنده مقیاس‌پذیری اتریوم، Polygon، کار می‌کند و از کیت توسعه زنجیره‌ای Polygon (CDK) استفاده می‌کند تا طراحی جدید را تحت تأثیر قرار دهد زیرا تمرکز آن بر دارایی‌های دنیای واقعی است.

“پس از ارزیابی چندین مسیر، به سرعت مشخص شد که Polygon CDK مجموعه ای قدرتمند را ارائه می دهد تا Canto را قادر سازد ZK L2 ارائه دهد که اخلاق تعریف کننده جامعه را در مورد بدون مجوز گسترش می دهد. حاکمیت، امنیت و نقدینگی به عنوان یک کالای عمومی،” Canto در X اضافه کرد. Polygon CDK یک پایگاه کد منبع باز برای ایجاد لایه ۲ های اتریوم مبتنی بر ZK است.

Canto در ابتدا در سال ۲۰۲۲ به عنوان یک بلاک چین لایه ۱ همه منظوره راه اندازی شد که یک لایه اجرایی سازگار با ماشین مجازی اتریوم را ارائه می دهد.

لایه ۱ در حال انتقال به اتریوم

Canto از دیگر بلاک چین های لایه ۱ پیروی می کند که امسال به دنبال اتریوم هستند. در ماه جولای، شرکت توسعه دهنده Celo اعلام کرد که لایه ۱ را به لایه ۲ ساخته شده بر روی اتریوم تبدیل می کند و از OP Stack Optimism برای انجام این انتقال استفاده می کند.

یک ماه بعد، آندره کرونژ، یکی از بنیانگذاران و معماران بنیاد فانتوم، گفت که تیم در حال بررسی این موضوع است که چه چیزی می‌تواند از طریق جمع‌بندی‌های خوش‌بینانه، لایه ۱ فانتوم را به لایه اتریوم ۲ تبدیل کند. (اگرچه او این برچسب را تقبیح می کند.)

علاوه بر این، Canto به Astar، Immutable، IDEX و Palm Network به عنوان لایه ۲ مبتنی بر ZK که توسط Polygon ساخته شده است، می پیوندد.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده