آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز برگر Burger چیست؟

ارز برگر Burger چیست؟

ارز برگر Burger، رمز ارزی که در این مقاله با آن آشنا خواهید شد، توکن صرافی برگرسواپ BurgerSwap می باشد. صرافی برگر سواپ را می توان یکی از اولین بازارسازهای اتوماتیک AMM دانست و در دسته ی صرافی های غیرمتمرکز قرار دارد. شما می توانید در ادامه مطالب با این ارز دیجیتال و پلتفرم ارائه دهنده ان به طور کامل آشنا شوید. به علاوه در این مقاله توضیحاتی در ارتباط با نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال برگر Burger و ذخیره سازی ان خواهیم داد. همچنین شما میتواند با استفاده از این لینک صرافی ارز دیجیتال Burgerawap را مطالعه کرده و مورد بررسی قرار دهید، برای دریافت اطلاعات کامل تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.


ارز دیجیتال برگر Burger چیست؟

ارز دیجیتال برگر Burger چیست؟
ارز دیجیتال برگر Burger چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله خدمت شما کاربران عزیز بیان نمودیم، ارز دیجیتال برگر Burger توکن ارائه شده صرافی غیرمتمرکز برگر سواپ می باشد. توکن برگر Burger یکی از توکن های با استاندارد BEP-20 و مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس یا BSC است. ارز دیجیتال برگر Burger در اکوسیستم برگر سواپ برای رای گیری در مورد به روزرسانی ها یا پیشنهادهای پروتکل، کاربرد بسیار خوبی دارد. علاوه بر این، از توکن های برگر Burger به عنوان پاداش نقدینگی استفاده می شود.

در ابتدا عرضه توکن Burger بسیار منعطف بود. با این حال، جامعه به یک منبع محدود ۲۱،۰۰۰،۰۰۰ برگر رای داد. علاوه بر این توکن های برگر فقط از طریق تامین نقدینگی قابل تولید است. پروتکل برگر سواپ هیچ تخصیصی به تیم نداشت. به طور کلی ۱۰% از کل کارمزدهای تراکنش تولید شده از پروتکل به حساب تیم اختصاص می یابد. این اهداف دراز مدت پروژه را نشان می دهد و به کاربران اطمینان می دهد که تیم سهم خود را از توکن ها روی کاربران نمی اندازند.

در ادامه مطالب شما می توانید با پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال برگر یعنی برگرسواپ به طور کامل آشنا شوید.


معرفی صرافی برگرسواپ BurgerSwap

معرفی صرافی برگرسواپ BurgerSwap
معرفی صرافی برگرسواپ BurgerSwap

صرافی برگرسواپ یک صرافی غیرمتمرکز می باشد که از بازارساز خودکار یا AMM در پروتکل خود استفاده می نماید. این صرافی بر روی بایننس اسمارت چین BSC راه اندازی شده است. پروتکل برگر سواپ به کاربران خود اجازه می دهد تا با ارائه نقدینگی با استفاده از توکن برگر Burger پاداش کسب کنند. این پاداش را می توان با اتصال کیف پول خود به صرافی برگر سواپ به دست آورد.

علاوه بر این، برگرسواپ BurgerSwap تنها یکی از برنامه های کاربردی غیرمتمرکز DApp موفق است که اکوسیستم بایننس را تشکیل می دهد. به علاوه، پلتفرم برگر سواپ یک AMM کاملا غیرمتمرکز و دموکراتیک است که منافع جامعه را در اولویت قرار می دهد. هدف اصلی این پلتفرم رسیدگی به مشکل اکثر مبادلات مستقر در اتریوم با هزینه گس، لغزش قیمت و سرعت پایین تراکنش هاست. از طریق پل ETH-BSC، کاربران می توانند به راحتی توکن های ERC-20 خود را در برگر سواپ مبادله کنند.


بررسی تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال برگر Burger

بررسی تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال برگر Burger
بررسی تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال برگر Burger

برگرسواپ BurgerSwap که پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال برگر است، در سپتامبر سال ۲۰۲۰ راه اندازی شده است. این پلتفرم توسط Tony Carson و دکتر Mehmet Sabir و Suleyman Kardas بناینگذاری شده است. هدف اصلی این پلتفرم بهبود یونی سواپ Uniswap از طریق تغییر در مدل های حامیت است.


ویژگی های منحصر به فرد برگر سواپ BurgerSwap

ویژگی های منحصر به فرد برگر سواپ BurgerSwap
ویژگی های منحصر به فرد برگر سواپ BurgerSwap

همانطور که در مباحث قبلی گفته شد، برگر سواپ یک بازارساز اتوماتیک AMM غیرمتمرکز است که از فرمول های ریاضی و تئوری برای قیمت گذاری دارایی ها استفاده می کند. صرافی برگر یک AMM غیرمتمرکز در شبکه BSC است. حال بیایید با هم ویژگی های این پلتفرم را بررسی نماییم.

  1. برگرسواپ با استفاده از Bridge توانایی مبادله کوین از استاندارد ERC-20 شبکه اتریوم به استاندارد BEP-20 شبکه BSC و بالعکس را دارد. به کاربران اتریوم این امکان را می دهد تا به طور یکپارچه به شبکه BSC رفته و از کارمزد تراکنش های کم و انجام سریع تراکنش لذت ببرند.
  2. صرافی برگر به عنوان یک صرافی دموکراتیک و غیرمتمرکز با حاکمیت اجباری طراحی شد. دارندگان توکن Burger می توانند برای تغییر پارامترهای صرافی مانند هزینه های معاملاتی، پاداش استیکینگ و سایر موارد رای دهند.
  3. تمام توکن های موجود در برگرسواپ دارای یک جفت BNB و BURGER هستند. جفت برگر برای تولید نقدینگی برای توکن BURGER استفاده می شود و BNB توکن اصلی شبکه BSC است.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال برگر Burger

در این قسمت از مقاله شما می توانید روند قیمت ارز دیجیتال برگر Burger را از اکتبر ۲۰۲۰ تا جولای ۲۰۲۱ مشاهده نمایید. اکنون و در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال برگر برابر با ۳.۸۶ دلار می باشد و حجم معاملات این رمز ارز در یک شبانه روز برابر با ۱۰،۶۲۹،۹۶۰ دلار است. ارز دیجیتال برگر Burger در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۹۳% افت قیمت داشته است. این رمز ارز اکنون در سایت CoinMarketCap در رتبه ۴۱۶ قرار دارد و در تاریخ ۳ مِی ۲۰۲۱ یعنی دو ماه پیش به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در ادامه مطالب شما نمودار این رمز ارز را مشاهده خواهید کرد:

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال برگر Burger
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال برگر Burger

خرید و فروش ارز دیجیتال برگر Burger چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال برگر Burger چگونه است؟
خرید و فروش ارز دیجیتال برگر Burger چگونه است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال برگر Burger همانند خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال می توانید از صرافی ها استفاده نمایید. امروزه صرافی های بسیاری وجود دارند که می توانید رمز ارز خود را در بستر آنها خریداری نمایید و به فروش برسانید. اما در ابتدا باید بررسی نمایید که کدام صرافی ها از رمز ارز انتخابی شما پشتیبانی می کنند. پس از بررسی در صرافی مورد نظر ثبت نام نموده و احراز هویت کنید. پس از تکمیل مراحل ثبت نام شما قادر خواهید بود تا رمز ارز خود را خریداری نمایید و یا اینکه به فروش برسانید.

در ادامه مطالب شما می توانید با صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال برگر Burger آشنا شوید.


صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال برگر Burger

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال برگر Burger
صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال برگر Burger

همانطور که در قسمت قبلی مقاله گفتیم، برای خرید و فروش ارز دیجیتال برگر Burger باید از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز استفاده نمایید. شما می توانید رمز ارز برگر Burger را از صرافی های آنلاین خارجی همچون Binance، Hoo، Bithumb، MEXC و … خریداری نمایید. لازم به ذکر است که ارز دیجیتال برگر در این صرافی هایی که نام بردیم با جفت ارزهای USDT، KRW، BNB، BUSD معامله می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با صرافی های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال می توانید به سایت CoinMarketCap مراجعه نمایید.


کیف پول های پشتیبان ارز دیجیتال برگر Burger

کیف پول های پشتیبان ارز دیجیتال برگر Burger
کیف پول های پشتیبان ارز دیجیتال برگر Burger

پس از خریداری ارز دیجیتال برگر Burger شما می توانید با استفاده از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری این ارز دیجیتال را ذخیره نمایید. نکته ای که در انتخاب کیف پول در نظر بگیرید امنیت کیف پول می باشد. همچنین باید به این موضوع توجه داشته باشید که آیا کیف پول انتخابی شما از ارز دیجیتال برگر Burger پشتیبانی می کند یا خیر. در این قسمت از مقاله به شما دو نمونه از کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال برگر Burger را معرفی خواهیم کرد.

۱.کیف پول سیف پل SafePal:

سیف پل یکی از کیف پول های نرم افزاری می باشد که از ارز دیجیتال برگر Burger پشتیبانی می کند. این کیف پول قابلیت نصب بر روی تلفن همراه را دارد و یا به عبارتی یک کیف پول موبایلی است.

۲.کیف پول تراست Trust:

کیف پول تراست نیز یکی دیگر از کیف پول های موبایلی پشتیبان کننده ارز دیجیتال برگر Burger می باشد. شما می توانید با نصب این کیف پول بر روی تلفن همراه خود ارز دیجیتال برگر Burger را ذخیره نمایید.


آینده ارز دیجیتال برگر Burger چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال برگر Burger چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال برگر Burger چگونه است؟

در بازارهای مالی همواره نوساناتی وجود دارد و بازار ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست. به طور کلی عوامل مختلفی می تواند بر آینده رمز ارزها تاثیرگذار باشد. برای مثال برخوردار بودن از یک تیم توسعه دهنده قوی و با تجربه می تواند آینده خوبی را برای ارز دیجیتال بسازد.

به علاوه ساختار فنی و اهدافی که رمز ارز در آینده دارد، بی تاثیر نیست. برای مثال اگر رمز ارز در راستای هدف خود قدم بردارد می تواند آینده خوبی را رقم بزند. همچنین برخوردار بودن از یک ساختار فنی قوی می تواند تاثیرگذار باشد.


کلام پایانی ارز برگر Burger

با خواندن این مقاله شما می توانید با ارز دیجیتال برگر و پلتفرم ارائه دهنده آن آشنا شوید. همانطور که گفته شد، این ارز دیجیتال توکن ارائه شده صرافی برگرسواپ BurgerSwap است. ارز دیجیتال برگر یک توک مبتنی بر استاندارد BEP-20 می باشد. پلتفرم ارائه دهنده این توکن یعنی برگرسواپ یکی از صرافی های غیرمتمرکز است که بر روی بایننس اسمارت چین راه اندازی شده است. شما می توانید ارز دیجیتال برگر را از صرافی هایی که در این مقاله به شما معرفی نمودیم خریداری نمایید. همچنین کیف پول های سیف پل و تراست از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 

از اینکه تا پایان مقاله “ارز برگر Burger” همراه ما بودید، از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسی
اسی
1 سال قبل

سلام کنیدبه برگرکلاسیک روندش کاملاًمثل لوناقبل ریزشه

نورا
نورا
2 سال قبل

چه کیف پولهایی ارز برگر را پشتیبانی می کند و آیا برای هولد در این کیف پولها باید هزینه پرداخت شود

نیما
نیما
2 سال قبل

اگر بخواهم این ارز برگر را خریداری کنم چگونه باید اقدام کنم.

محسن عباسپور
محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  نیما
2 سال قبل

سلام دوست عزیز
در ابتدا باید ببینید کدام صرافی از این ارز پشتیبانی می کند

مهدی
مهدی
پاسخ به  نیما
2 سال قبل

از طریق باینانس

پوریا
پوریا
2 سال قبل

آیا ارز برگر قابل استخراج هست و با هزینه برق خانگی قابل ترجمه می باشد؟

آخرین مقالات منتشر شده