آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رگولاتور اوراق بهادار برزیل قصد دارد در سال ۲۰۲۴ توکن‌سازی را انجام دهد

رگولاتور اوراق بهادار برزیل قصد دارد در سال ۲۰۲۴ توکن‌سازی را انجام دهد

رگولاتور اوراق بهادار برزیل قصد دارد در سال ۲۰۲۴ توکن‌سازی را انجام دهد

به گزارش زوم ارز،

Comissão de Valores Mobiliários (CVM) برزیل در حال برنامه ریزی برای شروع دومین برنامه سندباکس نظارتی در سال ۲۰۲۴ است.

در سخنرانی در هفته نوآوری ریو در ۴ اکتبر، سرپرست نظارت بر سرمایه گذاران نهادی با CVM، دانیل مائدا، گفت که رگولاتور در حال بررسی یک جعبه ایمنی نظارتی برای از موارد توکن‌سازی استفاده کنید که احتمالاً از سال ۲۰۲۴ شروع می‌شود. به گفته Maeda، تلاش‌های تنظیم‌کننده برای راه‌اندازی دومین سندباکس به دنبال تجربیات مثبتی بود که تقریباً ۳۶ میلیون دلار از دارایی‌ها را نشانه‌گذاری کردند.

مائدا به کوین تلگراف برزیل گفت:

ما موارد خاصی را تعریف نمی‌کنیم، زیرا می‌خواهیم اجازه دهیم نوآوری بدون محدودیت قبلی به CVM برسد. “اما برخی از زمینه ها برای استفاده از توکنیزاسیون قطعا توجه ما را به خود جلب می کند، مانند تجارت کشاورزی و [محیط زیست، اجتماعی، و حکومت].”

سرپرست اضافه کرد که CVM برنامه‌ریزی کرده است منتظر تغییراتی باشد که مربوط به بازار کریپتو برزیل از جمله تغییرات مربوط به ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور، Drex، اعمال شود. به گفته مائدا، هم رگولاتور اوراق بهادار و هم بانک مرکزی باید تحولات در فضای دارایی دیجیتال و همچنین نحوه مدیریت سایر کشورها با مقررات را در نظر بگیرند.

مائده گفت: «من برای [SEC ایالات متحده] احترام زیادی قائل هستم و فکر نمی‌کنم این به من بستگی داشته باشد که به درستی یا نادرستی موضع آنها اشاره کنم. «آنچه می توانم بگویم این است که ما در CVM، مزایای زیادی در این بازار برای اهرم فرآیندها دیدیم. از طریق توکن‌سازی، سرمایه‌گذار شفافیت و هزینه‌های کمتری را به دست می‌آورد، علاوه بر آن دموکراسی‌سازی سرمایه‌گذاری‌ها را افزایش می‌دهد، ارزش‌هایی که کمیسیون حمل می‌کند.

بانک مرکزی برزیل در ماه اکتبر در بحبوحه افزایش قابل توجه پذیرش کریپتو در این کشور، تشدید مقررات را اعلام کرد. فرماندار کامپوس نتو به طور خاص ارتباط بین استفاده از رمزارز و فرار مالیاتی یا فعالیت های غیرقانونی را مطرح کرد.

رئیس جمهور برزیل، لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، چارچوب قانونی را در ماه ژوئن امضا کرد که بر اساس آن نقش های متفاوت بانک مرکزی و CVM این کشور در تنظیم دارایی های دیجیتال تعیین می شود. در نوامبر، برزیل قصد دارد برنامه ای را برای صدور اسناد شناسایی از طریق یک بلاک چین خصوصی به عنوان بخشی از تلاش برای محافظت از داده های شخصی و جلوگیری از تقلب اجرا کند.


منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی