لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

رونالدینیو فوتبالیست برزیلی شرکت در طرح ادعایی رمزارز را رد می کند

رونالدینیو فوتبالیست برزیلی شرکت در طرح ادعایی رمزارز را رد می کند

به گزارش زوم ارز، رسانه های محلی گزارش دادند، فوتبالیست افسانه ای برزیلی، رونالدو د آسیس موریرا، معروف به رونالدینیو، مشارکت در کلاهبرداری ادعایی ارزهای دیجیتال را که هم به نام او بوده و هم از شباهت او استفاده کرده است، رد کرده است.

رونالدینیو روز پنجشنبه در برابر کمیسیون قانونگذاری برای بررسی طرح ادعایی پونزی ظاهر شد.

بر اساس گزارش روزنامه برزیلی Folha de Sao Paulo، این طرح که ۱۸k رونالدینیو دوبله شده است، وعده بازدهی ۴۰۰ درصدی را در کمتر از یک سال داده است. در جلسه پنجشنبه، رونالدینیو خود را قربانی خواند، در حالی که ادعا کرد که به شرکت اجازه استفاده از نام و شباهت او را نداده است.

فوتبالیست برنده جام جهانی

در عوض، فوتبالیست برنده جام جهانی گفت که قراردادی را برای تبلیغ یک شرکت ساعت به نام ۱۸K Watches در سال ۲۰۱۹ امضا کرده است و عکس‌هایی که برای آن تبلیغ گرفته است بدون اجازه او در سرمایه‌گذاری مرتبط با رمزارز استفاده شده است. او همچنین گفت که قراردادش را با شرکت ساعت ۲۰۱۹ لغو کرده است.

رونالدینیو زمانی که در دو جلسه تحقیقاتی دیگر که از قبل برنامه ریزی شده بود حاضر نشد، خبرساز شد، اما او مدعی شد که در هیچ کدام از این دو غیبت مقصر نبوده است.


منبع: theblock.co

زهرا راد
زهرا راد
من زهرا راد هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده